پنتاگون به بازنشستگان: در حال حاضر برنامه ریزی برای Tricare را انتخاب کنید هزینه ثبت نام در سال 2021

“در سن کار” نظامی بازنشستگان — کسانی که زیر سن 65 — که استفاده از Tricare را انتخاب کنید برای مراقبت های بهداشتی خود را شروع خواهد شد پرداخت هزینه های ثبت نام آغاز سال آینده, وزارت دفاع, مقامات اعلام کرد.

برای اولین بار پس از ایجاد Tricare استاندارد در حال حاضر شناخته شده به عنوان Tricare انتخاب بازنشسته ذینفع که به ارتش پیوست قبل از سال 2018 خواهد پرداخت هزینه ماهانه برای مراقبت های بهداشتی خود را: $12.50 برای یک فرد یا 25 دلار برای یک خانواده است.

جزئیات بعدی: پنتاگون بی سر و صدا حرکت می کند به CBD استفاده از یک جرم جنایی برای سربازان

این هزینه های ثبت نام انجام نمی شود برای فعال وظیفه اعضای خانواده در Tricare را انتخاب کنید و یا مدیکر واجد شرایط بازنشستگان در Tricare برای زندگی است.

دفاع مقامات بهداشت گفت: این بازنشستگان می توانید انتظار برای شنیدن از پیمانکاران منطقه ای خود را — یا سلامت خالص فدرال خدمات Tricare غرب یا Humana نظامی برای Tricare شرق — در ماه های آینده آموزش آنها را چگونه به راه اندازی پرداخت یا تخصیص از خود را بازنشسته پرداخت الکترونیکی انتقال وجوه بانکی و یا کارت اعتباری.

دکتر Danita شکارچی مدیر Tricare در دفاع سلامت گفت: DHA تصمیم گرفت به موضوع انتشار اخبار در حال حاضر به ذینفع زمان برای آماده سازی و فاکتور هزینه ها به تصمیم گیری های خود را در مراقبت های بهداشتی.

“ما در حال برقراری ارتباط این خوبی قبل از تغییر اجرا شده است بنابراین ذینفع می تواند در مورد تغییر عنوان به خوبی به عنوان خود را Tricare طرح و هزینه گزینه های” شکارچی گفت: در انتشار.

در سال مالی 2017 دفاع ملی مجوز, قانون کنگره تایید یک درخواست از وزارت دفاع برای پیاده سازی هزینه های ثبت نام برای چه بود و سپس به عنوان شناخته شده Tricare استاندارد است.

در آن زمان وزارت دفاع استدلال کرد که این تغییر را جلب بیشتر بازنشستگان برای استفاده از Tricare نخست در بیمارستان ها و کلینیک های که در آن آنها خواهد پرداخت سالانه هزینه ثبت نام اما به هر copayments.

سوئیچ را محدود دولت هزینه ارائه مراقبت های بهداشتی به این ذینفع پس از مراقبت خصوصی تعیین شد گران تر به ارائه بیش از نظامی مراقبت های بهداشتی.

اما در سه سال گذشته وزارت دفاع انجام داده است در مورد چهره در ارائه خدمات سلامت به 3.2 میلیون بازنشستگان و اعضای خانواده خود را با سن کمتر از 65 سال که واجد شرایط برای Tricare مجبور بسیاری از بیمارستان های نظامی به عنوان به زودی به عنوان آنها بازنشسته و گام گذاشتن در یک بازسازی بشود به رزرو نظامی امکانات درمان برای درمان فعال وظیفه پرسنل تنها.

قانون DoD بود و نیاز به صبر برای اجرای Tricare را انتخاب کنید و هزینه ثبت نام حداقل تا 90 روز پس از دولت دفتر پاسخگویی ارائه گزارش به کنگره بررسی Tricare دسترسی بیماران به مراقبت های پزشکی درصد از ارائه دهندگان شبکه که پذیرش بیماران جدید رضایت ذینفع در Tricare را انتخاب کنید و هر گونه تغییرات به Tricare سیستم پس از 2017.

در پاسخ گائو صادر چندین گزارش در این سال نشان می دهد که به طور کلی بیماران را دیدم بسیار کمی تغییر به مراقبت های بهداشتی خود را و یا دسترسی به مراقبت زمانی که Tricare استاندارد شد Tricare را انتخاب کنید.

رضایت بیمار نیز نسبتا بدون تغییر باقی مانده است در طول سال اول مراقبت اگر چه برخی را گزارش مسائل مربوط به پیدا کردن ارائه دهندگان با توجه به گائو.

در یکی دیگر از گزارش منتشر شده در اواخر ماه مه گائو تحلیلگران هشدار داد که DoD ارزیابی از این که آیا به اندازه کافی وجود دارد ارائه دهندگان شبکه برای قبول هجوم بیماران جدید یک بار دیده می شود در درمان امکانات ساخته شده است در “اطلاعات ناقص و نادرست.”

بدون یک شبکه قوی قادر به پذیرش بیماران از امکانات نظامی که در حال وفراهم به خدمت فعال-سربازان وظیفه, برخی ممکن است تجربه مشکلات پیدا کردن مراقبت گائو گفت.

با اعلام نرخ جدید هزینه های ثبت نام, همه, نظامی, بازنشستگان تحت سن 65 خواهد پرداخت یک پایه برای شرکت در Tricare.

بازنشستگان با استفاده از Tricare نخست بهداشت-تعمیر و نگهداری سبک برنامه ارائه شده در حوزه نظامی و امكانات درمان از طریق تخصص برنامه ها و شبکه ها در نزدیکی پایگاه های نظامی پرداخت 300 دلار در سال برای یک فرد و 600 دلار در سال برای یک خانواده است. Copayments در هر بازدید به یک شبکه ارائه دهنده و اجرا از 20 دلار برای مراقبت های اولیه و 31 دلار برای مراقبت های تخصصی و یا مراقبت های فوری. این بازنشستگان را copays اگر آنها دیده می شود در یک نظامی مرکز درمان.

بازنشستگان با استفاده از Tricare را انتخاب کنید در حال حاضر پرداخت هیچ هزینه ثبت نام. اما با تغییر آنها خواهد پرداخت 150 دلار در هر سال برای یک فرد و 300 دلار در هر سال برای یک خانواده است. آنها همچنین موظف به پاسخگویی deductibles از $150 برای یک فرد و 300 دلار برای یک خانواده است. و آنها باید پرداخت 30 دلار copay برای مراقبت های اولیه مراجعه و یا مراقبت های فوری در یک شبکه پزشک یا 25 درصد از هزینه های غیر شبکه مراقبت و همچنین 45 دلار یا 25 درصد در یک شبکه و یا غیر شبکه تخصص ارائه دهنده مراقبت بود.

اگر بازنشستگان در Tricare انتخاب نمی پرداخت هزینه ثبت نام آنها می تواند از دست دادن مراقبت های بهداشتی خود را برای نزدیک به یک سال پس آنها را مجبور به صبر برای Tricare باز کردن فصل به ثبت نام مجدد.

که بالقوه از دست دادن برخی از نظامی حمایت سازمان نگران است.

“ریسک بالا” کارن Ruedisueli مدیر برای امور بهداشت و درمان در افسران نظامی امریکا انجمن گفت.

“ما بسیار نگران در مورد جدید Tricare را انتخاب کنید و هزینه ثبت نام برای گروه بازنشستگان [بازنشستگان که به ارتش پیوست قبل از Jan. 1, 2018]. برای چند سال گذشته باز ثبت نام پیام شده است ‘اگر شما خوشحال هستند با طرح های خود را, شما لازم نیست به عمل است.’ من فکر می کنم که ایجاد کرده است یک نبرد دشوار برای برقراری ارتباط موثر در مورد این ثبت نام هزینه” Ruedisueli گفت.

آیلین Huck, معاون بهداشت در ارتش ملی خانواده انجمن به نام آن را “مایه تاسف” است که هزینه ثبت نام است که در اعمال بازنشستگان.

او افزود: “ما بسیار خوشحالیم که به دفاع از سلامت سازمان است و فعال بودن و دادن اطلاعات است. که آن را آسان تر برای خانواده ها به برنامه و بودجه برای این تغییر است.”

Tricare باز فصل دوره که در طی آن Tricare ذینفع می توانید برنامه های بهداشتی برای نوامبر برنامه ریزی شده. 9 از طریق Dec. 14 این سال است.

وزارت دفاع تاسیس شده است Tricare را انتخاب کنید و هزینه ثبت نام اطلاعات صفحه و ذینفع می تواند ثبت نام برای هشدار ایمیل از طریق وب سایت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

مرتبط با: نیروهای نظامی, خانواده ها می گویند که آنها نگران هستند در مورد تغییرات برنامه ریزی شده به ارتش نظام سلامت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de