پنتاگون سوئیچ دنده ها در COVID-19 تست برنامه به صفحه نمایش تمام اعضای

وزارت دفاع اتخاذ یک سیستم محکم برای تست خدمات اعضای رمان coronavirus ابتدا با کسانی که بالاترین در معرض خطر و یا ضروری برای عملیات با هدف تست تمام خدمات اعضای تابستان است.

نیروی هوایی ژنرال جان Hyten معاون رئیس ستاد مشترک ارتش گفت: روز شنبه که گسترده تر, تست, سیاست حرکت گروه از یک “فرآیند تشخیصی” به یک “عامل های تشخیصی غربالگری” رویکرد است که با بهداشت عمومی اقدامات را بهبود آمادگی.

“تست … یک ابزار قدرتمند [که] هنگامی که در ترکیب با قرنطینه و بهداشت عمومی اقدامات می تواند در بهبود کلی ما نیروی در دسترس بودن” Hyten گفت.

بر اساس سیستم جدید درجه یکی از خدمات اعضای دارای اولویت بالا از جمله فعال وظیفه و رزرو پرسنل درمان COVID-19 بیماران و کسانی که مشغول به کار در بیمارستان و جایگزین امکانات و پرسنل در بحرانی ملی نقش های امنیتی از جمله نیروهای هسته ای و عملیات ویژه مبارزه با تروریسم واحد است.

گروه بعدی برای دریافت تست شامل خدمات اعضای مستقر در خارج از کشور برای های احتمالی عملیات و پس از آن مستقر در خارج از کشور و همچنین پرسنل برنامه ریزی برای استقرار. در نهایت ردیف چهار تمام خواهد شد “دیگر نیروهای” Hyten گفت.

مرتبط با: COVID-19 شیوع نیروهای ویرانگر Kidd به بازگشت به بندر Offload خدمه

او گفت: تست برای گروه اول در جریان است به عنوان تست برای همه اساسی جدید کارآموزان و انتظار می رود که در پایان این ماه در حالی که ردیف دو و سه آزمون می تواند کامل در اوایل ماه ژوئن است.

“من فکر می کنم ما به سرعت در حال رسیدن به درجه دو و درجه سه” Hyten گفت.

در حالی که رئیس ستاد مشترک ارتش ژنرال علامت Milley گفت: او می خواهم نظامی ایالات متحده برای رسیدن به یک نقطه که در آن است انجام 60,000 آزمون در روز, معاون وزیر دفاع دیوید Norquist گفت: با شروع 50,000 آزمون یک هفته را دیدار با خدمات’ انتقادی نیاز دارد.

“آنچه که ما به دنبال در برای پوشش دادن کلید ردیف. … آن زمانی که زیردریایی مجموعه بادبان آن را نه فقط در هر زیر دریایی خدمه” Norquist گفت.

این رویکرد جدید است که در علاوه بر این به فوری تست از افراد با علائم و همه بیماران بیمارستان. راهنمایی های قبلی صادر شده توسط پنتاگون محفوظ تست برای علامتی بیماران در معرض خطر بالا برای توسعه یک مورد شدید از این بیماری از جمله کسانی که مسن تر هستند و یا یک بیماری زمینهای و هر کسی که در بیمارستان بستری است.

خدمات نیز ادامه خواهد داد غربالگری برای علائم با پرسشنامه و متوسط چک ردیابی بالقوه قرار گرفتن در معرض و اجرای 14 روز قرنطينه.

Hyten گفت: وزارت دفاع در حال کار با کاخ سفید سازمان مدیریت اضطراری فدرال و بهداشت و خدمات انسانی بخش همراه با بخش خصوصی برای به دست آوردن کیت های آزمایش و تجزیه و تحلیل تجهیزات.

به عنوان جمعه 3,919 پرسنل نظامی دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 97 بیمارستان بستری شده است. این شامل نزدیک به 1500 نفر از ملوانان 971 سربازان 343 نیروی هوایی, 282 تفنگداران دریایی و 741 نفر از اعضای ارتش و نیروی هوایی گارد ملی بسیاری از آنها را به نام شده است تا به کمک COVID-19 پاسخ در کشورهای خود را.

پس از همه گیر تر شد گسترده در ایالات متحده 43,700 از اعضای گارد ملی فعال شده اند و بیش از 61,000 فعال وظیفه و فعال رزرو اعضا از جمله 4,400 نظامی پزشکی پرسنل مشغول در COVID-19 امداد عملیات.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: B-1 را برمی گرداند به اقیانوس آرام در ‘نیروی پویا استقرار.”

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر