پنتاگون آسانسور ممنوعیت سفر در همه کشورها به جز فلوریدا و کالیفرنیا

سربازان و خانواده های آنها بر اساس در بسیاری از کشورهای در سراسر کشور داده شده OK برای از سرگیری سفر منظم به جز برای کسانی که در فلوریدا و کالیفرنیا که همچنان نگران افزایش می یابد در coronavirus موارد است.

ده مطلب متحده را ملاقات معیارهای به لغو محدودیت های مسافرتی پنتاگون در محل مجموعه در ماه مارس مقامات وزارت دفاع آمریکا اعلام کرد در روز دوشنبه. که اجازه می دهد تا بیشتر در خدمت اعضا و خانواده های آنها برای از سرگیری نه تنها تفریحی, سفر, اما همچنین تغییر دائمی از ایستگاه حرکت می کند.

نیروهای مستقر در گوام پورتوریکو و کره جنوبی نیز مجاز به سفر با تایید از فرماندهان محلی خود را.

جزئیات بعدی:خوشه COVID-19 موارد در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا ظهور در کویت پایگاه هوایی

مکان باید با یک سری از معیارها برای دیدن در اوایل سفر ممنوعیت برداشته. کسانی که معیارهای شامل هیچ پناهگاه در محل سفارشات; دو هفته روند نزولی در COVID-19 علائم و 14 روز کاهش در موارد جدید.

این دو کشور که در سفر محدود باقی مانده برای اعضای خدمات — فلوریدا و کالیفرنیا — به تازگی گزارش شده را افزایش می دهد در coronavirus موارد است. از این آخر هفته فلوریدا موارد تا پنج برابر در دو هفته کالیفرنیا دیده می شود یک رکورد تعداد موارد در روز های اخیر. برنامه ای برای بازگشایی هر دو کشور در حال حاضر در شار.

چشم پوشی هنوز هم می شود در نظر گرفته شده برای ماموریت ضروری سفر اضطراری و برخی از رایانه های شخصی حرکت می کند. استقرار نیز می توانند رزومه برای برخی از واحدهای در مکان های که هنوز هم با دیدن محدودیت های مسافرتی هر چند آنها در نظر گرفته شده مورد به مورد و بر اساس.

وزارت دفاع محدودیت های مسافرتی شد آرام در سراسر ایالات متحده در اوایل این ماه. سفر نیز مجاز به رزومه برای نیروهای مستقر در خارج از کشور در بحرین, بلژیک, آلمان, ژاپن و انگلستان است.

محلی فرماندهان هنوز هم می تواند با محدود کردن سفر در سطح پایه با توجه به وزارت دفاع.

مقامات پنتاگون در ماه مارس اعلام دقیق محدودیت های مسافرتی در آغاز جهانی همه گیر. که متوقف بسیاری استقرار موقت تکالیف و رایانه های شخصی در حرکت است.

این ممنوعیت خواهد شد برداشته شده در مارس 11, اما بعد از آن تمدید تا 30 ژوئن.

نزدیک به 12000 نیروهای ایالات متحده باید آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. حدود نیمی از این سربازان را بازیافت. سه سرویس اعضای درگذشت COVID-19 و نزدیک به 300 مورد نیاز بستری شدن در بیمارستان.

آمریکا شاهد افزایش در COVID-19 موارد این ماه است. این بیماری آلوده بیش از 2.6 میلیون آمریکایی به قتل 128,000.

— پاتریشیا Kime و امید هاج سکک کمک به این گزارش.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط:در اینجا متحده و کشورهای نظامی محدودیت های مسافرتی برداشته شده است

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de