یک گروه از 10 حزب دموکرات اتحاد پیوست یک گروه کر در حال رشد از منتقدان به چالش کشیدن وزیر دفاع علامت Esper رهبری در میان COVID-19 همه گیر و گفت: عدم هدایت روشن از پنتاگون بالا غیر نظامی قرار گرفته و به خدمات اعضای در معرض خطر و تضعیف آمادگی.

وزارت دفاع اما به شدت مورد اختلافات آنچه در آن خواستار “گیلاس برداشت” و اتهامات کاذب.

در نامه ای به پنتاگون روز دوشنبه قانونگذاران رهبری سنسور. الیزابت وارن D-Mass., و Mazie Hirono D-هاوایی سرزنش Esper برای عدم ایجاد نهادی گسترده, راهنمایی در COVID-19 — کمبود آنها می گویند منجر به متفاوت پاسخ های سراسر واحد از سویفت, روش سفت و سخت توسط نیروهای آمریکایی و کره جنوبی که با موفقیت شامل گسترش coronavirus در تاسیسات در کره جنوبی به یک تصمیم توسط نیروی دریایی فرماندهان اجازه می دهد تا حامل تئودور روزولت به دیدار ویتنام و در نتیجه بیش از 840 مورد از COVID-19 در رگ.

این نامه به دنبال یک سری از گزارش بازجویی از وزیر دفاع تصمیم به فردی فرماندهان قدرت را به تصمیم می گیرید که چگونه برای رسیدگی به این بیماری همه گیر در واحد تاسیسات و عروق است.

“اگر چه محلی فرماندهان خود می دانند واحد و محیط های عملیاتی بهتر از هر کسی در کنار آنها هستند و نه کارشناسان بهداشت عمومی” این سناتور ها نوشت. “آنها در حال حاضر از چپ به تصمیم گیری آنها باید هرگز به.”

سناتور ادعا می کنند که Esper مجاز سیاست برای نفوذ در تصمیم گیری های خود با استناد به یک مارس 2 مقاله نیویورک تایمز به نقل از وزیر به اصرار فرماندهان در خارج از کشور به “هر گونه تصمیم گیری … که ممکن است تعجب کاخ سفید و یا اجرا گرفتار جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن پیام در رشد چالش های بهداشتی.”

بیشتر بخوانید: ارتش کرکره, استخدام, ایستگاه به عنوان 6 استخدام نمایش COVID-19 علائم در آموزش های پایه

آنها نیز به چالش کشیده درک خود را از COVID-19 بیماری ابراز زنگ که او در اواخر مارس 16 گفت: امروز ان بی سی نشان می دهد که گسترش SARS-CoV-2 coronavirus در روزولت نشان داد جدید “پویا” که می توان آن را انجام شده توسط افراد بدون علامت.

اما به عنوان سناتور اشاره بدون علامت انتقال مشکوک شد در اوایل فوریه بود و تا اواسط ماه مارس “بسیار آشکار است.”

در یک شدت دقت کنید, پاسخ به Military.com از پنتاگون Jonathan هافمن, معاون وزیر دفاع عمومی و امور مورد مناقشه هستهای ارزیابی کرد و گفت: این نامه “می کند و نه حتی از راه دور با دقت منعکس کننده ما سابقه اقدام علیه coronavirus و طول های بزرگ ما را به حفاظت از مردم ما است.”

هافمن گفت: سناتور “گیلاس برداشت غلط و بارها و بارها افشا و خنثی اظهارات که منعکس کننده واقعیت است.”

“وزیر Esper ساخته شده است که روشن و بدون ابهام تصمیم به ارائه مستمر راهنمایی برای ارشد نظامی و غیر نظامی رهبران بر سر چگونگی مقابله با بحران” هافمن نوشت.

وی با اشاره به یک جدول زمانی است که شامل پنتاگون صدور اساسی نیروی دستورالعمل حفاظت در Jan. 30 و رفتن برای به روز رسانی راهنمایی و نه بار. او همچنین با اشاره به واکنش سریع وزارت دفاع انجام شده به این بیماری همه گیر در سراسر ایالات متحده استقرار 60,000 پرسنل برای COVID-19 پاسخ از جمله 4000 مراقبت های بهداشتی حرفه ای, دو بیمارستان کشتی, 14 پزشکی ارتش نیروهای وظیفه و دو نیروی دریایی اعزامی مرکز پزشکی جدا. DoD او اشاره کرد همچنین ارائه 20 میلیون N95 ماسک به متحده در حالی که در ادامه انجام عملیات در سراسر جهان.

“آنچه ما انجام داده اند به جای کار می کرد برای پیدا کردن تعادل مناسب حفاظت از مردم ما و محافظت از آمریکا” هافمن گفت.

هنوز سناتور از جمله سنسور. کامالا هریس D-کالیفرنیا پتی موری, D-بشویید. Richard Blumenthal, D-Conn., Jeff Merkley و Ron Wyden D-سنگ., Sherrod قهوه ای, D-اوهایو Ctq, D -, Minn. و Ed Markey D-Mass., متهم که Esper قرار داده و پرسنل نظامی و خانواده ها و جوامع در معرض خطر برای توقف افشای مکان های که در آن نظامی COVID-19 مورد خوشه هستند. که اطلاعات آنها نوشت: می توان با استفاده از جوامع برای تعیین میزان این بیماری همه گیر در مناطق محلی خود را.

Esper گفت: ساخت چنین آشکار خواهد ضرر امنیت ملی است.

سناتور گفت که تصمیم “پاشیدند ترس در هر دو نظامی و غیر نظامی جوامع و پاسخ حتی سخت تر است.”

این سناتور پرسید Esper برای پاسخ توسط مارس 11 به یک سری از سوالات در مورد موضوعات از جمله نظامی نظام سلامت توانایی برای پیگیری COVID-19 نتایج آزمون از نیروهای نظامی و خانواده های گرفته شده در خارج از بخش به نتایج یک 2019 همه گیر مدل سازی ورزش و درس های آموخته شده در طول روند و چه در بخش برنامه ریزی برای دراز مدت کاهش coronavirus در سراسر خدمات.

“فوری و تهاجمی راهنمایی — از بالا — لازم است برای حفاظت از سلامت و روحیه و آمادگی خدمات اعضا و خانواده های آنها … شما می توانید و باید انجام دهید بهتر است” آنها نوشت.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب:نیروی دریایی دانشکده جنگ فرار یک بیماری همه گیر جنگ بازی در سال 2019. این نتیجه گیری شد وهم آور

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im