پنتاگون پیش نویس سیاست خواهد ممنوعیت مؤتلفه پرچم نمایش

واشنگتن — یک پیش نویس سیاست های در حال گردش توسط پنتاگون رهبران خواهد ممنوعیت نمایش مؤتلفه پرچم در وزارت دفاع محل کار یا اماکن عمومی با خدمات اعضا و پرسنل غیر نظامی.

این سیاست که هنوز نهایی و یا امضا شده توسط وزیر دفاع علامت Esper می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز قبل از آن انتقاد نسکار تصمیم به ممنوعیت پرچم در آن نژادها و سالن. آسوشیتد پرس به دست آمده یک نسخه از پیش نویس است.

در صورت تصویب پیش نویس سیاست پنتاگون را از دیگر خدمات نظامی در خط با دریایی سپاه, که ممنوع مؤتلفه نمایش در پایگاه های آن در اوایل ماه ژوئن است. دیگر خدمات نظامی شده بود آماده به تصمیم گیری های مشابه, اما آنها متوقف هنگامی که Esper گفت: او می خواست بررسی این موضوع است که خواهد آمد تا با یک سازگار بخش سیاست.

به گفته مقامات این پیش نویس فرستاده شد به سرویس رهبران خود را برای ورودی و پاسخ هفته گذشته است.

با توجه به پیش نویس یک ممنوعیت حفظ “روحیه ما پرسنل خوب و نظم و انضباط در درون صفوف نظامی و واحد انسجام.” این اشاره می کند که “قابل توجهی” جمعیت از خدمات اعضا و خانواده های آنها در اقلیت و “آن را فراتر از شک و تردید” است که بسیاری از “نگاهی به قبر جرم در یک صفحه نمایش.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در یک صدای جیر جیر دوشنبه گفت که در نسکار پرچم “تصمیم” و داد و بیداد بر سر طناب دار آويزان در گاراژ از ورزش تنها تمام وقت, سیاه, راننده شد رانندگی ورزشی’ رتبه های پایین. و او پیشنهاد کرد که بابا والاس باید عذر خواهی پس از ورزش بسیج در اطراف او پس از طناب دار شد خود اختصاص غرفه در آلاباما Superspeedway در آلاباما.

مقامات فدرال حکم ماه گذشته طناب دار حلق آویز شده بود پس از ماه اکتبر بود و نه یک جنایت نفرت. نسکار و FBI را به طور انحصاری با اشاره به طناب بود که استفاده می شود به جلو و درب گاراژ بسته شده — به عنوان یک طناب دار.

پنتاگون پیش نویس می گوید این ممنوعیت امر به نمایش عمومی از پرچم در تاسیسات و امکانات است که در زیر بخش کنترل و اعمال را به چیزهایی مانند پلاک و یا بناهای تاریخی توسط اداره پنتاگون.

این مقاله در نوشته شده بود توسط لولیتا C. BALDOR از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>