پنتاگون آغاز می شود تست سربازان برای COVID-19 بادی با وجود CDC هشدارهای

نظامی را آغاز کرده است تست سربازان برای COVID-19 آنتی بادی و ممکن است به زودی آنها را به “چوب بازوی خود را” به رسم خون برای امکان استفاده به عنوان یک رمان coronavirus درمان ستاد مشترک رئیس ژنرال علامت Milley گفت: پنج شنبه.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری آمریکا خواست با احتیاط و هشدار داد که زمان تست آنتی بادی می تواند عملکرد مثبت کاذب.

اما نظامی است “انجام برخی از تست آنتی بادی در حال حاضر ما در حال گسترش است که” Milley گفت.

جزئیات بعدی: نیروی هوایی Scrubs “مرد تنها منابع’ از رسمی آن Song

“ما می تواند انجام تست آنتی بادی برای بحرانی ردیف یک واحد از جمله کسانی که به فیلم و یا هسته ای سه تایی و یا برخی از ما سریع واکنش نیروهای. بنابراین جواب کوتاه این است که بله برای تست آنتی بادی,” Milley گفت: در یک شهر مجازی سالن جلسه از پنتاگون.

او افزود که تست درون نظامی ممکن است کمک به توسعه از چه CDC تماس “نقاهت پلاسما” ساخته شده از خون گرفته شده از افرادی که در معرض COVID-19 و توسعه آنتی بادی برای مبارزه با ویروس.

“ما ممکن است می خواهم به شما بخواهید به چوب بازوی خود را و اهدای خون” او گفت:. “آنچه که پس از آن می توانید انجام دهید این است که به دیگران کمک کند که به شدت بیمار است. و اگر ما می توانید انجام دهید که پس از آن خواهیم بود در مسیر گرفتن برخی واقعا قدرتمند درمان.”

Milley ملحق شد در این تاون هال با وزیر دفاع علامت Esper که گفت او تست شده برای COVID-19 آنتی بادی اما هنوز رتبهدهی نشده است که این نتایج با توجه به آسوشیتد پرس.

تحقیقات توسط دولت و تجاری labs در استفاده از آنتی بادی و یا مواد مخدر به عنوان درمان برای ویروس به طور مجمل و یا با اشاره به عوارض جانبی بالقوه از جمله با استفاده از ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین.

در آوریل 22, پنل ایالات متحده موسسه ملی بهداشت و درمان توصیه می شود در برابر استفاده از هیدروکسی کلروکین برای درمان COVID-19 بيمار گفت: تحقیقات بیشتری مورد نیاز است.

در یک به روز رسانی آنتی بادی یا سرولوژی, تست ارسال شده در چهارشنبه, CDC گفت که نتایج حاصل از زمان coronavirus آزمون هنوز هم ممکن است عملکرد مثبت کاذب و بیش از حد نادرست مورد استفاده قرار گیرد در ساخت سیاست تصمیم گیری بر لغو محدودیت ها با هدف پیشگیری از گسترش ویروس.

“سرولوژيک نتایج آزمون باید استفاده نمی شود برای تصمیم گیری در مورد بازگشت افراد به محل کار ،

با این حال تحقیقات بیشتری در تست آنتی بادی می تواند نقش مهمی رفتن به جلو با توجه به CDC. “سرولوژيک روش توسعه داده شده است و خواهد شد که مهم بهداشت عمومی و بالینی استفاده می کند برای نظارت و پاسخگویی به COVID-19 همه گیر” آن را اعلام کرد.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

مرتبط با: VA اتحاد ‘Ratcheted پایین استفاده از هیدروکسی کلروکین به عنوان COVID-19 درمان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de