واشنگتن — دولت ناظر آژانس روز چهارشنبه گفت پنتاگون روند اعطای بسیار سودآور محاسبات ابری قرارداد به مایکروسافت بود در خط حقوقی و دولت خرید استاندارد.

وزارت دفاع بازرس کل هیچ شواهدی از دخالت در قرارداد فرایند جایزه. اما این گزارش گفت: محققان نمی تواند به طور کامل نقد و بررسی این جنبه از موضوع به این دلیل که کاخ سفید نمی خواهد اجازه می دهد تا دسترسی نامحدود به شهود.

قرارداد به طور بالقوه به ارزش 10 میلیارد دلار اهدا شد به مایکروسافت در ماه اکتبر گذشته باعث tech رقیب آمازون به گریه ناپاک.

Amazon Web Services یک رهبر بازار در ارائه خدمات محاسبات ابری به حال مدت طولانی است که به عنوان یک نامزد پیشرو برای اجرای پنتاگون مشترک شرکت دفاع زیرساخت های پروژه شناخته شده به عنوان جدی. پروژه را ذخیره و پردازش مقادیر زیادی از داده های طبقه بندی شده, اجازه می دهد تا ارتش ایالات متحده به بهبود ارتباطات با سربازان در میدان جنگ و استفاده از هوش مصنوعی برای سرعت بخشیدن به آن جنگ برنامه ریزی و قابلیت های مبارزه با.

آمازون شکایت کرد پنتاگون پس از مایکروسافت برنده قرارداد. کار بر روی این پروژه متوقف شده است به عنوان درآمد حاصل از طرح دعوی در دادگاه.

قاضی ریاست این پیشنهاد اعتراض در آمریکا دادگاه فدرال ادعا می کند در ماه مارس گفت که آمازون را به چالش به احتمال زیاد به شایستگی در برخی از دلایل فنی مربوط به قیمت گذاری شده است.

نقد و بررسی منتشر شد شنبه توسط وزارت دفاع بازرس عمومی نمی رسم یک نتیجه گیری در مورد اینکه آیا مایکروسافت مناسب اعلام کرد. نه آن نگاه کرد که آیا فرایند تصمیم گیری مناسب و قانونی است. آن را نیز مورد بررسی قرار گرفت اتهام رفتار غیر اخلاقی توسط مقامات پنتاگون درگیر در این موضوع و به طور کلی مشخص است که هر اخلاقی ساقط نمی تاثیر نتیجه.

این بررسی همچنین به دنبال تعیین این که آیا کاخ سفید را تحت تاثیر قرار پنتاگون تصمیم به آمازون ادعا کرده است. در این گزارش گفت که اگر چه به نظر می رسد وجود چنین کاخ سفید فشار داوران نمی تواند قطعا تعیین حد کامل کاخ سفید در تعامل با پنتاگون تصمیم گیرندگان.

“ما نمی تواند بررسی این موضوع به طور کامل به دلیل ادعای یک ‘ریاست جمهوری ارتباطات امتیاز’ که منجر به چندین DoD شاهدان دستور توسط DoD دفتر مشاور عمومی نه برای پاسخ به سوالات ما در مورد پتانسیل ارتباطات بین کاخ سفید و مقامات وزارت دفاع در مورد جدی” این گزارش گفت:.

“به عنوان یک نتیجه, ما نمی تواند مطمئن باشد که آیا وجود دارد هر کاخ سفید ارتباطات با برخی از مقامات وزارت دفاع که ممکن است تحت تاثیر جدی تدارکات ،

“با این حال ما معتقدیم شواهد دریافتی نشان داد که DoD پرسنل که ارزیابی قرارداد طرح و اهدا مایکروسافت جدی ابر قرارداد نمی شد تحت فشار … توسط هر DoD رهبران ارشد تر به آنها را که ممکن است در ارتباط برقرار کردن با کاخ سفید” در این گزارش است.

آمازون میگوید که این مناقصه شد و نادرست تحت تاثیر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دوست ندارم از آمازون و مدیر عامل شرکت جف بزوس. بزوس صاحب واشنگتن پست یک خبر در خروجی اغلب مورد انتقاد قرار مغلوب ساختن پیشی جستن.

این پروژه در نظارت دولت و خصوصی دیده بان گفت این بود که احساس خطر کاخ سفید از ریاست جمهوری امتیاز به حد بازرس کل دسترسی به شاهد اطلاعات است.

“اجرایی امتیاز طراحی شده است برای محافظت از امنیت ملی و رئیس جمهور کاندید گفتگو با, از مشاوران, نه به بلوک مقامات آژانس از بحث در مورد یک دولت بزرگ قرارداد می کند که تماس مستقیم ریاست جمهوری تصمیم گیری” گروه بالا, وکیل اسکات Amey در بیانیه ای گفت:.

پنتاگون سخنگوی سرهنگ سرهنگ رابرت کارور گفت: بازرس کل گزارش نشان می دهد که قرارداد جایزه روند عادلانه و قانونی است.

“این گزارش باید در نهایت نزدیک درب در رسانه ها و شرکت های بزرگ-محور حملات در حرفه تهیه مقامات که مشغول به کار خستگی ناپذیر برای دریافت مقدار مورد نیاز جدی در ابر رایانه محیط زیست به دست ما خط مقدم warfighters در حالی که همچنان به محافظت از مالیات دهندگان آمریکایی,” کارور گفت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط رابرت برنز از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de