پدر و مادر از چنگال بزرگ AFB تیراندازی قربانی توصیف حادثه به عنوان خشونت خانگی

پدر و مادر یکی از دو خلبان کشته در تیراندازی روز دوشنبه در گرند فرک پایگاه نیروی هوایی N. D. گفت: دختر خود را قربانی خشونت خانگی.

ناتاشا Aposhian یک 21 ساله از شهر فینیکس, Ariz., تازه شروع شده بود او نیروی هوایی حرفه ای در داکوتای شمالی, پایه, پدر و مادر او برایان موری و مگان Aposhian گفت: روز سه شنبه در بیانیه ای در مورد دختر خود مرگ است.

“ما در حال از هم پاشیده از دست دادن دختر ما به یک عمل بی معنی خشونت خانگی” آنها نوشت. “ناتاشا بود و به تازگی به عضویت نیروی هوایی بود و فقط شروع به سوار در یک حرفه ای در خدمت کشور خود. این یک تراژدی او نمی خواهد خود را به انجام برسانند امید و آرزو. ما می پرسند که شما دعا کنید برای ما و خانواده های بی شماری از قربانیان این جنایات است.”

مقامات در پایه اند هنوز رتبهدهی نشده است منتشر شد که نام سربازان درگیر در روز دوشنبه تیراندازی و خانواده نیست شناسایی دومین قربانی یا فرد در ارتباط است.

هر دو قربانیان تیراندازی شد اعضای 319th شناسایی بال با توجه به انتشار اخبار دوشنبه از پایه.

تیراندازی رخ داده است و در حدود 4:30 صبح در خوابگاه بر این پایه است که در درجه اول میزبان تک داوطلب خدمت سربازی در نیروی هوایی در اوایل مشاغل نظامی خود گفت: گروهبان دوم ، Elijaih Tiggs سخنگوی بال. مقامات بهداشت روان در مراقبت از متخصصان موجود در این پایگاه برای هر کسی نهفته تیراندازی.

دیگر هیچ اطلاعات و یا اطلاعات در مورد این حادثه منتشر شده است.

چنگال بزرگ AFB است واقع در غرب داکوتای شمالی حدود 80 مایلی جنوب آمریکا و کانادا مرز. آن خانه 319th شناسایی بال یک هوش نظارت و شناسایی واحد که در درجه اول عمل RQ-4 Global Hawk هواپیماهای بدون سرنشین برای فرماندهان در سراسر جهان با توجه به نیروی هوایی. آن را نیز پشتیبانی از ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها که پرواز غیر مسلح MQ-9 Predator هواپیماهای بدون سرنشین از چنگال بزرگ AFB.

برای خانواده وکالت برنامه و اطلاعات در مورد نحوه گزارش و جلوگیری از خشونت خانگی: https://www.militaryonesource.mil/family-relationships/family-life/preventing-abuse-neglect/the-family-advocacy-program

ملی خشونت خانگی با خط تلفن را می توان در 800-799-7233 یا 800-787-3224 en Español.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im