پنل انتخاب شده برای نیروی دریایی آکادمی Midshipman دادگاه نظامی در تجاوز به اتهامات

واشنگتن-یک پنل از هشت عضو مجموعه به شنیدن دادگاه نظامی از Midshipman 3 کلاس نیکسون Keago انتخاب شد دوشنبه.

Keago است به اتهام تجاوز جنسی اقدام به تجاوز جنسی انسداد عدالت و سرقت ناشی از حداقل سه نفر مختلف بروز با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

عضو انتخاب دادگاه-رزمی نسخه از چیدن منصفه در زمان 2 1/2 روز در واشنگتن نیروی دریایی حیاط با دو روز اول اختصاص داده شده به هر سوال بالقوه عضو و نیمی از روز را صرف انتخاب که نشسته بود روی پنل.

بر خلاف یک غیر نظامی داوران پانل ساخته شده از هشت به جای 12 و تمام اعضای دارای رتبه بالاتر از Keago.

که باعث می شود پانل نه Keago را با همسالان به عنوان هیات داوران را از نظر فنی توان نظامی در دادگاه نظامی استاد حقوق Kyndra برجک قبلا گفته سرمایه است.

کسانی که می تواند بالقوه اعضا انتخاب شدند سرپرست از آکادمی نیروی دریایی به عنوان فرمانده برگزاری اقتدار نظامی می گوید: متخصص یوجین Fidell.

اغلب اگر نه همه از انتخاب اعضای برخی از اتصال به آکادمی نیروی دریایی. برخی از آنها midshipmen مربیان و مدرسان و یا اختصاص داده شده به آکادمی در برخی از ظرفیت.

روز دوشنبه دولت — وکلای سرهنگ جاش برنده سرهنگ Cmdr. پل LaPlante و سرهنگ Cmdr. Chris Cox-و دفاع — وکلای سرهنگ Cmdr. Andrea Kissner و ستوان دن Phipps — این فرصت را به چالش و یا استدلال می کنند چرا بالقوه عضو نباید انتخاب شده برای پنل.

دولت نه به چالش کشیدن هر یک از 19 بالقوه اعضای. دفاع به چالش کشیده 14.

قاضی سروان. هارون عمیق اعطا شش از چالش های معنی کسانی که مردم را نمی شود در نظر گرفته شده برای عضو انتخاب شده است.

چالش ها اغلب با تمرکز بر درک رضایت قبل از روابط حرفه ای با شاهدان باورها در مورد تجاوز جنسی و یا سابقه تجاوز جنسی.

هر بالقوه عضو بود که تجاوز جنسی و یا به یک شریک که تجاوز جنسی به چالش کشیده شد Phipps.

یک شریک با سابقه تجاوز جنسی شد به صورت خودکار چالش موفق. Phipps تا به حال به استدلال می کنند و عمیق بود که تجاوز جنسی در ادامه به تاثیر بالقوه عضو.

یکی از پتانسیل عضو که دفاع با موفقیت به چالش کشیده بود را رد کرد و نه با توجه به شریک زندگی خود را, تجاوز جنسی, بلکه توانایی خود را برای درک این متهم در حق شهادت نیست.

در استدلال برای یکی از پتانسیل اعضای کاکس گفت که تجاوز جنسی تاریخ نمی تواند به صورت خودکار زمینه را برای اعطای یک چالش به دلیل آن می تواند منجر به یک پنل با هیچ یک با تجربه تجاوز جنسی, و آن را یک گرایش پنل.

“در واقع ما در انتخاب اعضای ما بر اساس تجربه” کاکس گفت.

از 19 بالقوه اعضای هفت نفر از آنها شد یا تجاوز جنسی و یا به یک شریک که تجاوز جنسی. برخی رد شد اما برخی از اعضای پانل که همکاران با سابقه تجاوز جنسی.

یکی از پتانسیل عضو بود که تجاوز جنسی شد و با موفقیت به چالش کشیده Phipps با دولت موافقت خود را برای این چالش است.

هنگامی که چالش بودند به پایان رسید و دادگاه با استفاده از یک مولد عدد تصادفی برای انتخاب اعضای پانل. دفاع و دولت هر یک به چالش کشیده یکی از پتانسیل اعضای یک بار اعداد قرار گرفتند اگر چه هیچ استدلال ساخته شد برای این چالش است.

اعضای انتخاب شده برای پنل خواهد شد به نام دولت به نمایندگی از عمیق. آنها را از لحاظ جسمی نمی آمد به دادگاه دوشنبه.

وجود دارد تنها یک زن خدمت در پانل. وجود دارد برخی که تا به حال شرکای بودند که تجاوز جنسی. هیچ یک از اعضای پانل سیاه و سفید هستند.

این مقاله نوشته شده توسط هدر Mongilio از سرمایه آناپولیس, Md. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سرمایه آناپولیس Md.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>