همه گیر را پوشش نقره ای’: تامین کنندگان در حال بازگشت به آمریکا کسب ارشد می گوید

این COVID-19 بحران شتاب وزارت دفاع تلاش برای ایمن سازی زنجیره تامین در برابر چین و به خارج از کشور ظرفیت تولید بازگشت به ایالات متحده با توجه به پنتاگون خریداری کرد.

“این در راه است که پوشش نقره ای برای ما” در گیر الن خداوند وزارتخانه برای کسب و تقویتی گفت: در یک رونالد ریگان موسسه فروم پخش پنج شنبه.

جزئیات بعدی: مقامات: پنتاگون چشم راه جدید به نوار مؤتلفه پرچم

“ما در دولت نمی توانید اجازه دهید یک بحران خوب استفاده نشده برو اینجا,” پروردگار, گفت:, و اضافه کرد که این بیماری همه گیر است که “یک شوکی به انجام همه چیز کمی متفاوت است.”

بحران را تحت فشار قرار دادند DoD برای سرعت بخشیدن به تلاش های رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جولای 2017 اجرایی به منظور تامین زنجیره تامین و تقویت دفاع صنعتی پایه یا دیب او توضیح داد.

“ما شناسایی بسیاری از تک منبع دریایی زنجیره تامین موارد بسیار مهم” است که می تواند تولید شده در ایالات متحده از جمله microelectronics خداوند گفت.

وزارت دفاع “نیز پیشرفته و مواد اولیه دارویی است که به مواد مخدر ما,” او گفت:, و اضافه کرد که خیلی از generic تولید مواد مخدر در حال حاضر از چین می آید.

اکثر مدیران ارشد به خوبی آگاه از چالش های کسب و کار در چین, خداوند, گفت:, اما وجود دارد “واقعا دلیل قانع کننده برای reshore” و به کار بازگشت به ایالات متحده تا زمانی که COVID-19 رسید.

او تاکید کرد او در ادامه نگرانی در مورد “خصمانه سرمایه” مصرف بیش از شرکت های ایالات متحده از طریق سایه اشخاص ثالث تحت کنترل چین است.

“ما ساخته شده شگفت انگیز تاخت و تاز در آینده تا قبل از سطح بهره وری” در طول دفاع صنعتی پایه با وجود همه گیر اگر چه کشتی سازی و هواپیما تولید عقب مانده خداوند گفت.

نگرانی عمده این است که برای تولید کنندگان هواپیما که عرضه DoD و همچنین هواپیماهای تجاری صنعت او توضیح داد.

“آن دو با استفاده از ارائه دهندگان شده اند به خصوص ضربه” به عنوان مسافرت هوایی دارای حفره حفره در طول همه گیر پروردگار گفت.

علاوه بر دفاع در برابر تاخت و تاز چین, خداوند گفت: او قصد دارد برای رفتن جرم با تقویت تولید سلاح های جدید.

“در شش ماه آینده من بسیار امیدوارم به باز کردن پاکت به خصوص در برخی از سلاح های فن آوری است که ما می توانیم صادرات,” او گفت:.

خداوند گفت: “او می خواهد به “گوشت گاو تا آنچه ما انجام می دهیم با” بریتانیا و کانادا و استرالیا.

“بسیاری دیگر وجود دارد خارج وجود دارد که ما می توانیم بیشتر از نزدیک کار با,” او اضافه شده است.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected].

مرتبط: بیماری همه گیر کوروناویروس ثابت می کند نیاز به یک بزرگتر نیروی SecArmy می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>