کلوچه غلات صبحانه روند ما نمی دانیم که ما نیاز

من مطرح شد در Scooby-Doo, حبوبات و 70s موسیقی. این روزها تنها یکی از آن چیزهایی که به نظر می رسد مربوط به زندگی من. کارتون داد راه را برای بهتر تلویزیون من و داد و ستد در cap’n Crunch برای دو سرخ شده با تخم مرغ یا یک کاسه بلغور جو دوسر. راستش آن بوده است در حالی که پس از من به حبوبات و هر گونه توجه جدی است.

است که تا زمانی که در این هفته زمانی که حبوبات ساخته شده راه خود را بازگشت به فرهنگ عامه (و آگاهی). چگونه دیگری اما از طریق Infinite محبوب برنامه های ویدئویی است که گرفته شده و سطح جدیدی از دیوانگی در حال حاضر که ما حتی بیشتر متصل به تلفن های ما نسبت به قبل از.

این تکرار حبوبات متفاوت است ، آن را منحصر به فرد و خلاق و…مناسب است ؟

این کلوچه در حبوبات فرم. یا حبوبات در کلوچه فرم. هر چه شما تصمیم می گیرید. چون Infinite و مهد خیلی محتوای اینترنت را دشوار است به کشف من نیست قادر به پیدا کردن مخترع اصلی این روند است. اما با کلیک بر روی #pancakecereal نشان می دهد هیچ قحط و غلا از افراد نمونه این صبحانه ساختگی.

اساسا در اینجا چگونه کار می کند: شما مخلوط نان شیرین و پهن خمیر (می توان آن را وگان, gluten-free, از یک جعبه و یا از ابتدا) بریزید یک دسته کوچک-بخش (در هر نقطه از اندازه یک درخشش به یک چهارم) ماکارونی را در یک ماهی تابه یا کتری تلنگر آنها و جمع آوری آنها در یک کاسه است. غذا خوردن با شکوه خود را انتخاب—محبوب ترین به نظر می رسد شربت افرا یا شیر (یا هر دو).

در مواجهه با این قبل از ناهار portmanteau در ابتدا من فکر چرا? اما پس از آن من فکر کردم چرا که نه? پنکیک خوب است حبوبات خوب است. باید کار درست است ؟ به علاوه ما گیر در خانه های ما پس چرا آزمایش احمقانه خمیر دو چیز با هم و ببینید چه چیزی بیرون می آید انتهای دیگر.

من هنوز سعی کنید نان شیرین و پهن, حبوبات, اما من فکر می کنم من در بر داشت من آخر هفته برنامه ریزی کنید. من می توانم آن را در حال حاضر. من احتمالا اضافه کردن یک چلپ چلوپ از شیر جو و نشستن وجود دارد که مایل بودم شربت افرا (اما من چرا که در اسپانیا زندگی می کنند که در آن تقریبا غیر ممکن است برای پیدا کردن). برخی از مردم در Infinite اضافه شده اند نرم pats از کره در بالای تمام ابتکار و صادقانه است که یک ایده بد نیست. شاید اگر من احساس واقعا فانتزی, من نه متری تمام و اضافه کردن در برخی از بیکن بیت که برای دریافت کامل صبحانه شیرین و شور نوع از وضعیت رفتن. یا شاید من douse آنها را با برخی از بسیار شیری قهوه. شما احساس می کنید ؟

در اینجا برخی از فیلم های مورد علاقه من از TikTokers تلاش این در خانه است.

سرگرم کننده قرنطینه غذا یا fuhgeddaboudit? به ما بگویید که چگونه شما احساس می کنید در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>