نظارت از جانبازان خانه به جستوجو کرد پس از ویروس مرگ و میر

کنگره دیده بان آژانس موافقت کرده است به بررسی U. s. Department of Veterans Affairs’ نظارت از خانه برای پیری جانبازان زیر موجی از coronavirus مرگ و میر در کشور-اجرای تاسیسات.

دولت دفتر پاسخگویی گفت: در نامه ای روز شنبه که آن را به انجام یک بررسی به VA را نظارت و مراقبت در دولت جانبازان خانه پس از یک درخواست توسط گروهی از دموکرات سناتور ایالات متحده آمریکا.

سنسور. الیزابت وارن و Ed Markey ماساچوست باب کیسی از پنسیلوانیا و جان تستر مونتانا خواسته ناظر در اوایل این ماه به نگاه به VA و آمریکا نقش اساسی در حصول اطمینان از جانبازان مراقبت مناسب در خانه است. آنها همچنین می خواهند بدانند که آیا سازمان و یا دولت یک سیستم به “ضبط زمان واقعی خوشه در میزان مرگ و میر” در میان چیزهای دیگر.

“گائو تصمیم به بررسی VA را نظارت دولت ما جانبازان خانه است که یک گام به سوی بهبود کیفیت مراقبت از جانبازان ما و جلوگیری از شیوع آینده در امکانات در ماساچوست و در سراسر کشور” وارن گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

جانبازان خانه هستند و متعلق به اداره شده توسط دولت اما VA می پردازد برای جانبازان برای دریافت مراقبت در آنها و بازرسی آنها در هر سال برای اطمینان از آنها به سازمان استاندارد.

جانبازان و امور سخنگوی کریستینا Noel روز پنجشنبه گفت که آمریکا در حال “تنها مسئول عملیات مدیریت و نظارت دولت اجرا جانبازان و خانه و آنها را مسئول هر گونه مشکلی که بوجود می آیند در درون آنها.”

بیش از 70 جانبازان بیمار با کروناویروس در هولیوک سربازان خانه در ماساچوست درگذشت و در یکی از بدترین شیوع بیماری شناخته شده در مراقبت دراز مدت تسهیلات در ایالات متحده مرگ و میر را وادار ایالتی و فدرال تحقیقات.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و ناتوان از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ALANNA DURKIN غنی تر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: مدال افتخار دریافت کننده مرده در 41 بعد از Yearslong سرطان ریه مبارزه

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de