از بکینگ پودر ؟ در اینجا 3 بهترین جایگزین.

بکینگ پودر و همیشه به من زده به عنوان کاملا جادویی. به طور معمول استفاده می شود در پشت سر هم با پایه جوش شیرین, a teeny tiny قاشق چای خوری اسیدی بکینگ پودر خمیر مایه یک ارتش از کوکی ها سه نفر از کیک لایه ها یا پشته از شورتی, چیپس به طور یکسان.

اما در حالی که آنها نگاه مشابه و اغلب کار side-by-side, بکینگ پودر و جوش شیرین به جای یکدیگر استفاده می شود. از آنجا که جوش شیرین متکی به یک مقدار مشخصی از اسید بود در حال حاضر به خمیر مایه یک خوب پخته مبادله جوش شیرین برای پخت پودر عملکرد یک خمیر که نادرست افزایش یافته است و بیش از حد پایه (فلزی-مزه). اما قبل از شما اجرا به فروشگاه در نظر بگیرید یکی از این سه جایگزین تمام ساخته شده از اساسی شربت خانه.

خود را!

درست است—شما می توانید خود را بکینگ پودر را در خانه. برای هر 1 قاشق چای خوری شما نیاز به ترکیب 1/4 قاشق چای خوری جوش شیرین را با 1/2 قاشق چای خوری کرم تارتار. برای بزرگتر انبار کردنی دسته ای ترکیب 1 قسمت جوش شیرین را با 1 قسمت آرد ذرت (یا arrowroot پودر) و 2 بخش کرم تارتار.

از فروشگاه ما

سرکه یا آب لیمو

خنثی مزه اسیدی مانند سرکه سفید یا آب لیمو را واکنش نشان می دهند با جوش شیرین برای ایجاد این ور آمدن قدرت شما نیاز دارید. به جای 1 قاشق چای خوری بکینگ پودر ترکیب 1/4 قاشق چای خوری جوش شیرین را با 1/2 قاشق چای خوری سرکه.

Self-Rising آرد

Self-rising آرد است—شما آن را حدس زده—ور آمدن عوامل اضافه شده است. برای هر فنجان خود افزایش آرد شما می توانید انتظار 1/2 تا 1 قاشق چای خوری بکینگ پودر و 1/4 قاشق چای خوری نمک به حال است. زیر self-rising در آرد همه منظوره 1:1 حذف هر گونه leaveners در دستور است.

آنچه هوشمند دیگر معاوضه شما آموخته به تازگی ؟ به اشتراک گذاری آنها را در نظرات زیر!

مرجان لی سردبیر در Food52. قبل از این مواد غذایی پخته شده صرفا برای عکس. قبل از آن, او مواد غذایی پخته شده تنها برای مشتریان. و قبل از آن, او شات لیزر در نقاشی های دیواری در Herculaneum و تدریس یوگا. هنگامی که او را نوشتن در مورد و یا ساخت مواد غذایی او را به فکر کردن در مورد آن. او میراث شبکه رادیویی نمایش “به معنای خورده” بررسی متقابل تبادل فرهنگی به عنوان فراهم شده توسط مواد غذایی است. شما می توانید به دنبال او در Instagram @meanttobeeaten.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>