ما محبوب ترین دستور العمل نان و بیشتر برندگان سعی کنید این هفته

خوش آمدید به آنچه که ما در حال پخت و پز در این هفته, یک هفته نامه عشق از ما غذا ویرایشگر اما Laperruque همه در مورد آنچه که Food52 تیم است پخت و پز و ولع مصرف کردن ساعت (بله تنقلات شامل).


هر چند من به طور منظم در حال اجرا پایین در آشپزخانه کالاهای اساسی—اولین نمک و سپس روغن زیتون و سپس روغن کانولا و سپس فلفل سیاه—من هم سه شانه گوشت خوک (من آنها را در پاییز تعمید deep freezer) و دو کیسه از دانه ذرت بو داده و یک شیشه از مخمر است که در مورد به پایان می رسد.

اما جای تاسف این تناقضات از من من تکیه به آنها. من پدیده هنگامی آشکار شد بیش از دستور العمل های گوشت خوک مانند آخرین علاوه بر این برای ما بهترین دستور العمل های سری زیر. من خوردن کره پاپ کورن با من قبل از شام مارتینی (و بعد از شام با عمرو مونته نگرو). و من در پخت بسیاری از نان مانند این نابغه دستور و محبوب ترین ما قرص نان همیشه پایین.

که مواد تشکیل دهنده شما از دست رفته این روزها? و آن بازگشت از شربت خانه, مدافعان آیا رشد بیشتر سپاسگزار است ؟ به من بگویید در نظرات و بیایید چت.

ماکارونی شما می توانید ظروف سرباز یا مسافر نیست

نگاه در این لیست مواد تشکیل دهنده برای الهام و سپس راه خود را. Puttanesca است هر چیزی می رود وضعیت: کنسرو گوجه فرنگی, پیر, سیر, جوانه پیاز, briny, زیتون, brinier کیپر, شیلی, تکه های ولگرد, ماهی کولی, یک قوطی ساردین, چلپ چلوپ شراب قرمز. که اگر شما من همیشه در اطراف حتی به عنوان کاغذ توالت کمیاب است. من ساخته شده یک دسته در طول یک زوم happy hour با همکاران من جمعه گذشته که به شما می دهد یک ایده چگونه آن را به ظروف سرباز یا مسافر تا این.

مرغ به بیش از غش کردن

“هستند بسیاری از دستورالعمل های غذایی به رعایت در قرنطینه خانواده و این riffable دستور بررسی همه آنها را” سبک غذا آنا Billingskog گفت. “من آن را ساخته ام با کنسرو گوجه فرنگی آلو در ازای تازه و برش های مختلف از مرغ به دلیل آن چیزی است که ما تا به حال. این یک مجموعه و فراموش نیمه چیز و حتی بهتر از روز بعد. همچنین جان در کنار سوپ زرت پس از آن به قلب من برای همیشه.” معدن بیش از حد.

باید کلم? را Okonomiyaki

“امشب من من شماره یک های مورد علاقه Food52, دستور,” خریدار کیسی Simring گفت. (اما کیسی چگونه شما می توانید انتخاب کنید فقط یکی؟!) “این ساده مرزه هرگز نتواند من شرط می بندم شما نمی توانید باور کلم می تواند انجام دهد. من ترک کردن بیکن هر چند من مطمئن هستم که این امر می تواند علاوه بر خوش آمدید.”

فوری گلدان مرغ و کرکی کوفته

مراقبت از مشتری متخصص Kaleigh Embree نگه داشتن آن بسیار راحت: “این دستور غذا برای مرغ و کوفته برای من و شوهر من در این آخر هفته. ما نیاز به مواد غذایی راحتی انتخاب کنید-من-و این چیزی که کامل است. همچنین غرفه های فوری گلدان است که من در آشپزخانه قهرمان در طول مستند.”

ما بهترین گوشت خوک کشیده

نیاز به رفتن به گوشت خوک کشیده دستور العمل است ؟ شما رو یک بروید به دستور العمل های گوشت خوک کشیده. هیچ تجهیزات خاص مورد نیاز است و چه بهتر از راه برای عطر خانه خود را در یک خواب آلود شنبه ؟ یک دسته ای قرار داده و سپس آن نسبت به تمام انواع غذا—ساندویچ tacos, دانه کاسه پنیر کبابی شما نام آن را.

تعریف شایسته چسبنده نان

“من ساخته شده پرتقال معطر روغن زیتون مهم نان در این هفته و پدرم گفت: آن چیزی که مورد علاقه خود من ساخته شده تا کنون” ایمیل تولید هماهنگ کننده کارا Vaccaro گفت. “من به طور تصادفی برداشت اشتباه کیسه در ابتدا و افزود تکه های نارگیل به جای شیرینی پزی’ شکر. من نمی باید به اندازه کافی آب پرتقال چپ به شروع دوباره پس از من با آن رفت.” سلام چرا نه ،

این Milkiest نان

“ما شده ایم ساخت و خویشی شیر نان بدون توقف” دستیار خریدار Elise پطرس گفت. که لازم به ذکر است ما محبوب ترین دستور العمل نان در تمام دوران است. “ما همیشه حداقل یک قرص نان در فریزر و با برخی از فوق العاده شور کره آن را کامل میان وعده. ما همچنین استفاده از آن در ریف در croque موسیو غذای مرکب از گوشت وارد است که معرکه بود.”

در دفتر من استفاده می شود برای استراحت به راه رفتن بالا و پایین پله ها در ساختمان ما. این روزها من شده است با تکیه بر نیش اندازه کلاس های یوگا. آن کمک می کند.

دو قطعه در جیب من در مورد آنچه در آینده برای صنعت رستوران—از هیلاری Dixler Canavan در خوار و پیت چاه در نیویورک تایمز.

و در نهایت چیزی شما را به خنده.

بحث به زودی
اما

از فروشگاه ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

ایندکسر