ما صفحه اصلی ویرایشگر ساخت آشپزخانه جدید پایدار تر—در اینجا چگونه

ما با همکاری آور برای به اشتراک گذاشتن کاملا شدنی راه را به خانه خود را بیشتر پایدار. در اینجا سردبیر ارشد Arati منون برجسته شش راه ساده او را جلوگیری از اتلاف در فضای آشپزخانه.


درست مثل خانواده من در دوران کودکی من, آشپزخانه من در حال حاضر قلب تپنده خانه من پرورش همه شادی می آید که از خوردن و با هم رخ می دهد که در اطراف مواد غذایی است. به عنوان یک بزرگسال من نیز به طور فزاینده ای آگاه از نقش من در مصرف مواد اولیه و تولید زباله است. بین خرید غذا دبستان و پخت و پز و تمیز کردن بسیاری وجود دارد که یا از دست رفته و یا تلف در آن وجود دارد.

زمانی که من و شوهرم را به یک نام تجاری جدید خانه دو ماه پیش ما شاهد آن را به عنوان یک فرصت برای ایجاد یک جدید چند قطعنامه. من متوجه شدم که برای ایجاد تغییرات واقعی در خانه من می خواهم برای شروع با آشپزخانه, بنابراین من شروع به فکر می کنم در مورد چگونه من می توانم آن را به عنوان پایدار به عنوان امکان پذیر است. من در حال حاضر حذف شده نی های پلاستیکی راه اندازی یک سیستم کمپوست و انجام شده قابل استفاده مجدد بازار totes—اما چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟

من شروع با شناسایی تمام چیزهایی که به من اجازه می دهد برای جلوگیری از پلاستیک و کاغذ ضایعات مواد غذایی و شروع به کشف که اغلب تغییرات کوچک بودند فقط به عنوان موثر. ما زباله های آشپزخانه تا کنون به طور کامل به دور? امیدوارم روزی; اما در حال حاضر در اینجا شش تغییرات من ساخته شده است که به اعتقاد من را به یک دندانه.

از فروشگاه ما

1. بررسی زباله های مواد غذایی در درب

آیا شما می دانید که آمریکا به طور متوسط بالغ تلف خواهد شد 6,180 پوند از مواد غذایی در طول عمر خود را? فقط گفت که باعث می شود من احساس گناه می کنم پس از من ساخت یک تلاش واقعی برای محدود کردن من زباله های مواد غذایی. من طرح من منوها در شروع هر هفته و فروشگاه درآمده است. من سازماندهی یخچال بهتر نگهداری مواد غذایی که باید به پایان رسید بر روی یک قفسه در سطح چشم بنابراین من می دانم که برای رسیدن به آنها را به سرعت به عنوان به خوبی به عنوان برچسب زدن باقی است. من همچنین سعی کنید به کشش زندگی تازه تولید با استفاده از میوه و گیاهی کیسه های ذخیره سازی گیاهان به راه راست (از بین بردن گشنیز برگ از ساقه ها قبل از ذخیره سازی آنها را تعویض بازی است).

2. تک تک با استفاده از پلاستیک

من به یاد داشته باشید زمانی که پلاستیکی بود یابو هر آشپزخانه. دیگر نه. من جایگزین معدن قابل استفاده مجدد با موم بسته بندی مواد غذایی است که با این نسخهها کار برای پوشش کاسه و بسته بندی ساندویچ. من غذا-ذخیره سازی کیسه های ساخته شده از پنبه آلی و می تواند شسته شده و مورد استفاده مجدد قرار بیش از چند بار. من هم همیشه انجام یک خرید قابل استفاده مجدد حمل و نقل—معدن برابر به خود را مطابق با کیسه و مناسب برای tucking دور در کیف من. یکی دیگر از نکته: به جای خرید ادویه جات ترشی جات در تک-استفاده از کوزه های پلاستیکی, خرید از عمده راهرو و سرگرم کننده مونتاژ مجموعه خود را از کوچک شیشه ای.

3. ماندن هیدراته—پایدار

زمانی که من برای اولین بار ملاقات شوهرم, من cringed هر بار باز کردم خود را در یخچال و دیدم فروشگاه خرید بطری های آب در آن وجود دارد. (که وضعیت تغییر خیلی سریع!) ما نیز پس از معامله بسیاری از ما قابل استفاده مجدد بطری های پلاستیکی—برای برخی از دلیل ما تا به حال شش به صورت تک قابل استفاده مجدد آب فیلتر پارچ. من آور خانه پارچ آب با دوام است (حتی دست و پا چلفتی من نیست شکسته آن) تولید ترد تمیز-مزه آب است و بنابراین به دنبال آن می رود مستقیما از آشپزخانه به جدول. این یک یادآوری است که پایدار محصولات اغلب با دوام تر و بهتر استفاده کنید از خود را تنها با استفاده از همتایان. یکی دیگر از جایزه ؟ آن را به من برای رسیدن به یک لیوان آب بیشتر از من تا کنون داشته است.

4. مبادله حوله کاغذی

یکی از ساده ترین راه برای kickstart پایدار آشپزخانه قبل است با جایگزین کردن واحد-استفاده از محصولات کاغذی با پارچه قابل استفاده مجدد. من استفاده می شود به طور غریزی برای رسیدن به حوله کاغذی برای پاک کردن نشت و پاک کردن شمارنده تا زمانی که من متوجه شدم که یک دوستدار پارچه و یا اسفنج, ساده, کوچک, حوله ترفند را انجام دهد—به عنوان ژنده پوش ساخته شده از خود را فرسوده و ملحفه های پنبه ای و تی شرت. فقط پرتاب آنها را در شستشو هنگامی که شما انجام می شود و دوباره شروع.

5. بررسی خود را تمیز کردن دستیاران

ماشین ظرفشویی غلاف اسفنج و ظرف مواد شوینده می تواند همه را یک عدد حقیقی در محیط زیست است. تا آنجا که ممکن است من در تلاش برای جلوگیری از تمیز کردن محصولات است که انتشار مواد شیمیایی در آبراه و مواد مصنوعی است که مسدود کردن محل های دفن زباله (به جای من نگاه کردن برای بازیافت compostable و مواد تجدید پذیر به جای). من حتی شده مخلوط کردن خود من تمیز کردن اسپری و دکنتینگ آنها را در بطری های شیشه ای است که من می توانید با استفاده از بیش و بیش از دوباره.

6. سازماندهی خود را در سطل زباله واحد

من استفاده می شود به همه فن حریف زباله و بازیافت سطل که پراکنده در سراسر آشپزخانه من. من متنفر راه آنها نگاه کرد و متوجه شد آن را آزار دهنده به کاغذ و پلاستیک و زباله در مکان های مختلف. من در حال حاضر یک سطل زباله می تواند که متشکل از یک کمپوست بن یک محفظه زباله و بازیافت بخش همه در یک. آن را باریک به اندازه کافی برای ساکنان آپارتمان مانند آمریکا و یا هر کسی که نمی خواهند خود را به امتناع از مصرف بیش از آشپزخانه خود را. به یاد داشته باشید: بیشتر در دسترس خود را بازیافت سیستم, بیشتر احتمال دارد شما در واقع بازیافت.چه راه های ساده شما ساخته شده آشپزخانه خود را بیشتر پایدار ؟ در نظرات به ما بگویید!

باید مزه آب آشامیدنی همیشه در آماده (زباله-رایگان!) با کمک از ما شریک آور است ، این آور خانه پارچ آب فیلتر کردن باکتری microplastics و بیشتر—می آید و در براق و طراحی پایدار است که متناسب با سمت راست در هر آشپزخانه است. حتی بهتر است برای هر محصول خریداری شده یک کودک مدرسه دریافت آب آشامیدنی سالم برای یک سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im