ما 17 بهترین برگر دستور العمل های خود را برای چرخش تابستان

ما با همکاری St Pierre—سازندگان روغنی-نرم brioche نان مناسب برای کباب فصل—به اشتراک گذاشتن برخی از مورد علاقه ما برگر دستور از همه زمان. گیر یک بسته (یا بسیاری از!) از خود brioche نان در اغذیه فروشی و یا نانوایی بخش از سوپرمارکت های محلی خود را و یا استفاده از خود را دستی فروشگاه یاب اینجا.


چند تابستان می خورد بهتر از تازه گریل برگر بالا انباشت اشیاء بدست آمده مورد علاقه خود را با پر کردن و ساندویچ بین دو نرم brioche نان (کرکی خود را بافت و فقط سمت راست شیرینی نهایی تکمیل به تمام کسانی که آبدار مرزه طعم).

استاندارد راه اندازی—گوشت گاو patty با پنیر چدار, کاهو, گوجه فرنگی, خردل و سس گوجه فرنگی—یک استاندارد برای یک دلیل: آن را ساده و قابل اعتماد خوشمزه است. اما آن همچنین می توانید شروع به احساس کمی خسته به تابستان می رود.

وارد: 17 از ما بهترین برگر دستور از همه زمان. از زعفراني همبرگر مرغ با ادویه aioli به یک سیاه باقلا و chipotle برگر است که کاملا گیاهی-دوستانه این دستور را چه بین کسانی که brioche نان به سطح بعدی و ما را مشتاق به آتش کوره.

St Pierre's subtly sweet, perfectly soft brioche buns make any burger restaurant-worthy.
St Pierre را ماهرانه شیرین کاملا نرم brioche نان را از هر رستوران برگر-شایسته. عکس راکی Luten. سرپا نگه داشتن غذا و یک ظاهر طراحی شده توسط الکسیس آنتونی.

1. سوزان Goin را کبابی گوشت همبرگر

وقت و زمان دوباره این مسخره, آبدار, گوشت خوک کبابی برگر ثابت می کند که آل patty لزوما باید گوشت گاو.

2. زعفراني همبرگر مرغ با ادویه Aioli

استفاده از بالا که به وفور از تابستان گیاهان در این فوق العاده مناقصه همبرگر مرغ که طعم بهترین با یک پر از وزوز کاین-چاشنی aioli slathered در brioche نان.

3. پنیر بلوچیز برگر

دیدار با بهترین سس برای هر همبرگر: یک پنیر آبی مایو بهمراه رگه های تازه رزماری, پودر سیر و کمی شکر.

4. Fiendishly خوشمزه بیکن بوقلمون برگر

همبرگر بوقلمون یک شهرت بد برای خشک بودن و مطلوب اما این “fiendishly خوشمزه” دستور غذا را تغییر دهید که با یک دست کمک از بیکن و دودی مایو.

5. سیاه باقلا–Chipotle فلافل برگر از جو Yonan

این درخشان برگر گیاهی طول می کشد نشانه های خود را از فلافل با همان لبه های ترد شما می دانید و عشق به علاوه هرگز احساساتی (اما فوق العاده مرطوب!) داخلی.

6. خشک گوجه فرنگی و ریحان و لوبیا همبرگر

اومامی-غنی خشک گوجه فرنگی و ریحان را با قدرت نهایی در این روشن-و-ترد برگر گیاهی.

7. برگر ماهی قزل آلا با آووکادو Aioli

برای کسانی که به دنبال سوئیچ کردن همبرگر, بازی, رفتن, ماهی قزل آلا مسیر—این نسخه می آید با کرم آووکادو aioli که کردم آتشین آمار فلفل سرانو.

8. تگزاس Tailgate برگر

این به طور کامل لود برگر است همه چیز در مورد گرما کامل با ترشی jalapeños BBQ سس دودی تیز پنیر چدار و کباب با طعم چیپس سیب زمینی.

9. پسته بره برگر با ماست و خیار

“این همبرگر گوشت بره بزرگ بودند تغییر سرعت برای ما خیلی آسان است به” نوشت: در یکی از بررسی این یونانی الهام گرفته از همبرگر. “ماست-سس خیار نیز بسیار آسان است و واقعا این ظرف است.”

10. هندی-چاشنی گیاهی سیب زمینی برگر

این کاملا گیاهی برگر قربانی نمی هر چیزی در این راه از عطر و طعم (با تشکر از زردچوبه گفتگوی garam, پودر فلفل قرمز و amchur) و یا بافت (ما به شما سیب زمینی و نان خیس).

11. بیکن-همبرگر شکم پر با پنیر فلفل شیرین & آووکادو

ما به شما می گویند بله به بیکن-پر هر چیزی و این همبرگر نکردم با zingy فلفل شیرین و پنیر و خنک کننده آووکادو قاعده مستثنی هستند.

12. گوشت و همبرگر کیمچی

این نیمه برگر گیاهی شده اند جهانی آمار با جامعه ما است. در اینجا یک نقد و بررسی: “مقابل ترد لبه های نیش کیمچی—وای! …خیلی خوشحالم که این دستور باعث می شود چهار همبرگر زیرا این بدان معناست که وجود دارد دو در یخچال برای فردا!”

13. من کلاسیک برگر با سس مخصوص

در صورتی که شما تا به حال حدس زده این برگر است همه چیز در مورد سس مخصوص: ترکیبی از خردل, سس گوجه فرنگی, سس, سس کچاپ, سس سویا, سیر و عسل که بازدید تمام یادداشت ها حق از مزه تند و شور و شیرین.

14. لوبیا سیاه و سفید & ذرت همبرگر

این وگان دوستانه برگر گیاهی باید یک ضربه کمی از گرما به لطف دودی-تند مخلوط فلفل قرمز, زیره سبز و پودر فلفل قرمز; ذرت تازه می افزاید: فقط-به-راست متعادل شیرینی.

15. بوفالو مرغ برگر

سس بوفالو طرفداران شادی—این تند و با مزه همبرگر مرغ صدر با پنیر بلوچیز و ترد-سبزیجات تازه ساخته شد برای شما.

16. سبز نخود همبرگر با ریکوتا & ترد قارچ

سلام به سبزترین برگر گیاهی در تمام دوران است. آنها با تکیه بر یک کلاسیک فریزر اصلی—نخود سبز—برای پایگاه خود را همراه با برخی دیگر از مواد تشکیل دهنده کلیدی (مانند پیاز خرده نان و سبزی).

17. شیرین و خوش طعم برگر با انجیر, مربا, پنیر بز & منداب

شما نمی توانید به اشتباه با طعم combos مهارت های در-و-مرزه برگر. حتی بهتر اگر شما یک کوره طعم آنها فقط به عنوان بزرگ ساخته شده در یک کتری ریخته گری آهن.شما چه تمام زمان های مورد علاقه برگر ؟ به ما بگویید که در نظرات زیر!

در همکاری با St Pierre, ما در حال برجسته ما رفتن به برگر دستور العمل های است که نمی تواند بدون خود را از قبل قطعه قطعه brioche نان. با کرکی و در عین حال محکم بافت و به آرامی عطر و طعم شیرین این نان هستند باید برای کباب فصل—و فراتر از آن.

از فروشگاه ما

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>