ما 15 بهترین صبحانه دستور العمل های کوکتل

اگر من تا به حال برای ایجاد یک لیست از مورد علاقه من آخر هفته فعالیت های یکشنبه صبحانه خواهد بود بسیار نزدیک به بالا—دوم تنها به گرفتن یک قدم زدن از طریق محله من قهوه داغ در دست است.

البته میشه با دوستان بیش از دودی ماهی قزل آلا تخم مرغ بندیکت و مزه bloody Mary در رستوران مورد علاقه ما نیست واقعا یک گزینه در حال حاضر است. اما مخلوط کردن یک صبحانه-شایسته کوکتل برای خودتان و راه اندازی مجازی پاتوق با یک زن و شوهر از پالس (pals) است که به خوبی در دسترس با توجه به آنچه در خود نوار سبد خرید. (فراموش نکنید که غذا یا.)

در اینجا 15 از ما بهترین صبحانه کوکتل سالم به در خانه این آخر هفته از محاکمه و درست مورد علاقه های شما (به دنبال شما حساسه) به جدید از مد افتاده جرعه (خوش آمدید به حزب بهار سان گری).

از فروشگاه ما

1. کلاسیک حساسه

هیچ چیز می گوید: صبحانه کاملا مانند یک, رو به آفتاب, شامپانی mimosa—این نسخه ما است, بهترین, با چند ایده برای مخلوط کردن آن را با میوه های مختلف آب ،

2. ریک میدارد Bloody Mary مخلوط

اگر شما در خلق و خوی برای یک نوشیدنی است که بیشتر مورد پسند و تند تر از شیرین و میوه ای این zingy bloody Mary دستور غذا با گوشت گاو سوپ داغ سس ترب ریشه—راه رفتن است.

3. مارگاریتا

این مارگاریتا دستور غذا را احساس می کند فقط به عنوان در صفحه اصلی بر روی میز شام به عنوان آن را در صبحانه به خصوص زمانی که آن زوج با یک, روشن, punchy ظرف مانند قرمز chilaquiles با تخم مرغ سرخ شده.

4. Aperol Spritz

این فوق العاده با طراوت زیبا و تلخ, ایتالیایی, کوکتل است که دقیقا آنچه شما می خواهید به جرعه جرعه در طول یک فرصت اواسط بعد از ظهر غذا را خوش طعم یا شیرین.

5. Pimm جام

این اصل انگلیسی, نوشیدنی (از آن است که رسمی رفع خستگی برای ویمبلدون بعد از همه) فقط ممکن است من کوکتل های مورد علاقه. تا کنون. آن را به خصوص به خوبی مناسب برای صبحانه به لطف و طراوت و شادی و تازه, ترد, طعم

6. صحرا پرنده کوکتل

Bacanora یک آگاو-بر اساس مشروب از سونورا, مکزیک توسط ستاره این تگزاس متولد کوکتل. اما اگر شما لازم نیست که آن را در دست mezcal یا تکیلا را عالی ایستاده است.

چگونه به Chrissy Teigen را نان تست فرانسوی غذای مرکب از گوشت وارد

7. عسلی لاستر Pie Bellinis

این خیالی تا ریف کلاسیک بلینی (که به طور معمول فقط Prosecco و پوره هلو یا شهد) به ارمغان می آورد یک عسلی هلو و تمشک èñ یک شربت ساده به مخلوط برای یک نوشیدنی است که هر چیزی اما معمولی.

8. SM جنکینز کوکتل

این مقایسه به عقب تنوع در Pimm جام فقط نوشیدنی برای کسانی که می خواهند کمتر میوه-جلو طعم و بیشتر سرد خیار ،

9. صبحانه قهرمانان

راز تشکیل دهنده است که باعث می شود این کرم بوربن کوکتل بخوان: عسل مهره Cheerios–حاوی شیر است.

10. آب توت فرنگی و آبمیوه های گاز دار کوکتل

وقتی که توت فرنگی در فصل وجود ندارد بهتر است صبحانه کوکتل از این آب توت فرنگی و شامپاین شماره.

11. Mint Julep

لازم نیست به دربی بعد به مخلوط کردن یک mint julep—آن را فقط اتفاق می افتد به یک صبحانه کامل به علاوه یک در تمام طول سال های طولانی.

12. بهار سان گری با توت فرنگی و نعناع

سنتی قرمز سان گری ممکن است یک کمی زیادی برای یکشنبه صبحانه اما این بهار-نسخه آماده (با شراب سفید خشک ودکا و آب لیمو) است درست و مناسب برای این مناسبت است.

13. قهوه ایرلندی

دنج با یک پشته از وافل بیکن ترد و یک فنجان گرم خامه قهوه ایرلندی (با چلپ چلوپ از ویسکی ایرلندی البته)—در حال حاضر نیست که صدای خوب ؟

14. Mojito

این limey نعناع mojito ممکن است کمی تلاش بیشتر را می گویند از دو عنصر حساسه اما نتیجه نهایی این باعث می شود آن را بیش از ارزش آن است.

15. جدید طولانی جزیره چای سرد از Rustun نیکولز

این را در نظر بگیرید مدرن و متعادل را در طولانی جزیره چای سرد یک شانس در رستگاری برای آنچه که اغلب در نظر گرفته شود همه چیز-اما-در-آشپزخانه-سینک کوکتل.


چه شما رفتن به صبحانه دستور العمل کوکتل? به اشتراک گذاری آن را با ما در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر