اورگان فرماندار می گوید ما عوامل را شروع ترک پورتلند

پرتلند سنگ. — ماموران فدرال که در درگیری با معترضان در پورتلند اورگان آغاز خواهد شد “مرحله به مرحله خروج” از اورگان بزرگترین شهرستان, فرماندار تگزاس کیت براون گفت.

اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگ در بیانیه ای گفت: طرح مذاکره با قهوه ای بیش از 24 ساعت گذشته شامل یک “قوی حضور” از ایالت اورگان پلیس در مرکز شهر پورتلند.

“اجرای قانون ایالتی و محلی آغاز خواهد شد تامین امنیت خواص و خیابان ها به خصوص کسانی که در اطراف فدرال خواص شده اند که تحت حمله شبانه به دو ماه گذشته” گرگ گفت.

عوامل آغاز خواهد شد ترک این شهر مرکز شهر منطقه در پنجشنبه براون گفت.

قبل از خروج چهار شنبه برای سفر به تگزاس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار فدرال آمريکا نمی خواهد ترک پورتلند تا زمانی که مقامات محلی “امن خود را در شهرستان.”

“هر دو آنها در حال رفتن به تمیز کردن پورتلند به زودی و یا دولت فدرال است و ما قصد انجام آن را برای آنها است. بنابراین یا آنها تمیز کردن پرتلند — فرماندار و شهردار که ضعیف هستند — یا آنها تمیز کردن پرتلند و یا ما گونگ در آن را برای آنها است.”

سرویس مارشال آمریکا و وزارت امنیت داخلی بوده است وزن این هفته که آیا به ارسال در بیشتر عوامل است. مارشال مصرف شد مراحل شناسایی تا 100 پرسنل اضافی که می تواند در مورد آنها نیاز به از بین بردن و یا مکمل معاون مارشال که در اورگان سخنگوی جلب وید گفت.

شبانه پورتلند تظاهرات آغاز شد و پس از جورج فلوید مرگ در دست مینیاپولیس پلیس و رشد کرده اند عبارتند از حضور ماموران فدرال در پرتلند و دیگر دموکراتیک شهرستانها.

آنها اغلب مارپیچ به خشونت کشیده شد و تظاهر کنندگان هدف ایالات متحده در دادگاه در اورگان بزرگترین شهر با سنگ و آتش بازی و اشاره گر لیزری است. ماموران فدرال با پاسخ, گاز اشک آور, کمتر کشنده مهمات و دستگیری.

معترضان تلاش کرده اند تقریبا هر شب به پاره کردن حصار بنا به محافظت از ساختمان آتش سوزی در خیابان و آتش بازی پرتاب کوکتل مولوتف و سنگ و آجر سنگ و بطری در عوامل داخل. مقامات این هفته تقویت حصار با قرار دادن بتن بزرگراه موانع در اطراف آن است.

تظاهرکنندگان در نزدیکی دادگاه روز شنبه مواجه شد قبل از طلوع آفتاب با گاز اشک آور و گاز فلفل توپ و تاثیر مهمات شلیک شده توسط عوامل این usf football روزنامه گزارش شده است.

___

Lemire گزارش از واشنگتن است. Selsky گزارش از Salem Oregon. آسوشیتد پرس نویسندگان Zeke Miller, Mike بالسامو و کالین طولانی در واشنگتن و Suman Naishadham در آتلانتا نیز به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط جیلیان FLACCUS و اندرو SELSKY و جاناتان LEMIRE از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im