نظر: قسمت حق انتخاب برای فاینال فانتزی 7 بازسازی

شده است وجود دارد فقط به عنوان بحث های زیادی در مورد تحویل فاینال فانتزی 7 بازسازی به عنوان بازی خود را با شرکت Square Enix تصمیم به تقسیم 1997 اصلی به چند قسمت به جای ارائه یک واحد منسجم بسته است.

این یک موضوع بحث برای سال در حال حاضر با بسیاری از سوال که چرا سازندگان نبودند قادر به ارائه تمام روایت در یک کنند.

آن را معتبر دیدگاه, اما من احساس می کنم تخفیف جاه طلبی از آنچه که بدست آمده با بازسازی خود است. شرکت Square Enix تا با استفاده از این اپیزودیک رویکرد به عنوان یک راه برای گسترش بر اصلی ایجاد چیزی است که خارج از غرفه به عنوان آن تفسیر خود. با وجود آن نقص آن چیزی است که واقعا خاص (به عنوان شما می توانید به عنوان خوانده شده در نظر من) و جادوها آینده هیجان انگیز نه تنها برای فاینال فانتزی 7 بازسازی اما حق رای دادن به عنوان یک کل.

فاینال فانتزی 7 بازسازی اولین قسمت طول می کشد به طور کامل در Midgar کوچک و در عین حال روایت-سنگین بخش از سال 1997 کلاسیک. این شهر که در آن ما یاد بگیرند که در مورد همه قهرمانان و انگیزه های آنها ادامه می دهند تا اعتبارات رول. در طرح بزرگ از چیزهایی که آن را بسیار شبیه به سلف خود, اما گسترش آن در راه است که نمی توان بدون یک قسمت فرمت.

مرتبط: بهترین بازی PS4

دانستن است که در کل 30+ ساعت تجربه است مجموعه ای در محدوده Midgar مربع استفاده می شود و این خود محدودیت های تحمیل شده به تجزیه و تحلیل حوادث موجود و تصمیم گیری در مورد که در آن و زمانی که آن را می توانید پس از گسترش آنها. طرف شخصیت های مانند گوه Biggs و جسی داده می شود توجه خاص با داستان های خود را که حتی در اصلی است.

اینها برخی از مورد علاقه من دنباله در کل بازی. یکی از شما به دنبال ابر و فوق سه نفر به عنوان آنها سفر به Shinra فوقانی شهرکهای ساخت یک بد بخت مراجعه به جسی پدر و مادر در جستجوی یک انبار keycard. این یک احساسی تلخ و شیرین لحظه های پر از احساسات واقعی ابری شخصیت ما را از نیات واقعی. آن را به فروش می رسد با چنین اعتقاد راسخ به دلیل آن را در زمان معین به نفس, به عنوان بازیکن سمت چپ است برای اندیشیدن اخلاقی quandaries بر روی صفحه نمایش.

ما همچنین اطلاعات بیشتر در مورد جهان خود و تاثیر آن dystopian تم نفر از ساکنان آن است. جسی پدر فلج ماکو مسمومیت زندگی خود را خراب بسیار انرژی او اختصاص داده شده خود را تمام بودن به استخراج. دانستن این جسی هنوز انتخاب را به استفاده از او برای خوب بیشتر. چشم انداز سیاسی از فاینال فانتزی 7 است که دیگر سیاه و سفید با تیره انگیزه های موجود در هر دو طرف.

Shinra و Sephiroth هنوز هم غیر قابل انکار بزرگ bads اما دقیقه اجزای به مردم در اطراف آنها است که شما را به فکر می کنم حتی اگر آن را هنوز هم پوشش داده شده در یک دوز سالم از انیمیشن ملودرام. نسبت به اصلی که صادقانه برجسته کثیف ترجمه و توسعه نیافته شخصیت در نقاط بازسازی به رسمیت شناخته شده آن نقص و خطاب آنها را زمانی که چنین فرصتی به وجود آمد.

مرتبط با: همه چیز ما در مورد PS5

Final Fantasy 7 Remake

وجود دارد نمونه های بی شماری از این در طول فاینال فانتزی 7 بازسازی بسیاری از آن ها عظیم بازی اشاره نمی کنم اینجا. آن را حفظ تم ها و شخصیت های اصلی در حالی که در حال گسترش در آنها با جزئیات بیشتر و یا حتی رفتن در بسیار جهات مختلف در زمان. آن را بدون شک خواهد بود polarising به بسیاری از, اما من احساس می کنم آن را به مراتب بیشتر فوتی و فوری از 100 ٪ دقیق بازسازی.

من نمی توانم تصور کنید که چگونه با عجله یا overlong یک بازی chronicling کل داستان شده اند اجازه دهید به تنهایی تلفات آن را گرفته ام در تیم توسعه ایجاد آن را زشت و ناپسند بار با کیفیت دیده می شود در این قسمت برای اولین بار. از گرافیکی و مکانیکی نظر فاینال فانتزی 7 بازسازی مجموعه معیار جدیدی را برای حق رای دادن و شرکت Square Enix دارای پایه برای ساخت بنا و ایجاد چیزی حتی بهتر است.

من را دریافت نمی اشتباه. من نگرانی های من. وجود دارد یک شانس بزرگ است که در آینده قسمت خواهد احساس بی ربط در هر دو روایت و مکانیک. پس از گذراندن ده ها ساعت درست کردن و تجهیز آنها با نادر دنده آن را به احتمال زیاد همه از این خواهد شد تنظیم مجدد در مطلب دوم. این است که به عنوان بهترین شخصیت های جدید معرفی شده در کنار افزایش سیستم های, اما پس از آن تنظیم مجدد دکمه تحت فشار قرار دادند قطعا دلسرد کننده است.

تقسیم این روایت می تواند در خدمت مشکلات مشابه اگر آن را ادامه داد یکپارچه و یا اگر تغییرات ساخته شده به طرح ها و نوشتن ساختار شخصیت است. یک بار دیگر – من صرف زمان زیادی را با آنها که من شروع به تشخیص خود متمایز خصیصه های ذاتی و چگونگی پاسخ به آنها برای همه شیوه ای از شرایط است. تغییر یا نوسان بیش از حد دور از آنچه که ما در حال انتظار و شما را از خطر بیگانه بسیاری از مردم است.

مرتبط: بهترین ایکس باکس سری X بازی

Final Fantasy 7 Remake

حتی با این خطرات شناور در اطراف در سر من هنوز بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که اپیزودیک رویکرد این نسخهها کار بهترین برای فاینال فانتزی 7 بازسازی. یک بازی به سادگی متناسب نیست 1997 کلاسیک طرح (که خود راه اندازی در سراسر سه دیسک در زمان). شاید ما را ببینید بازسازی اوج داستان آن با مجموع دو یا سه ورودی در چند سال ؟

در هر صورت من مایل به صبر کنید و به اندازه کافی تغییرات و بسط در حال ساخته شده است که من هنوز محدود به شگفت زده می شود.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر