عقیق محبوب US Coast Guard روحیه سگ می میرد در میشیگان

ST. ایگناس میشیگان — یک معشوق U. s. Coast Guard راحتی سگ مرده است پس از بیش از یک دهه در کار در میشیگان بالایی شبه جزیره.

ارشد رئیس روحیه سگ عقیق بود 13.5 سال زمانی که او درگذشت احاطه شده توسط خدمه و عزیزان در U. s. Coast Guard ایستگاه سنت ایگناس در روز سه شنبه.

متولد در فریمانت, اوهایو, on Feb. 1, 2007, عقیق به تصویب رسید ارشد رئیس Paul دکر در جولای 13, 2008.

عقیق خدمت از ژوئیه 2008 تا ژوئن 2020, پشتکار خدمت برای 4,356 روز متوالی وظیفه “بدون کمک و یا شکایت برای اطمینان از روحیه خدمه بالا باقی مانده است. اینکه همیشه فکر استخدام ماموریت و نیاز برای به اشتراک گذاشتن داستان از گارد ساحلی ایالات متحده” با توجه به Facebook ادای احترام ارسال شده در چهارشنبه.

در طول سال از خدمات عقیق در دست برای کشت از ماموریت های مربوط به کمک به ناوبری جستجو و نجات ساحلی و امنیت و یخ نجات و قایقرانی تفریحی ایمنی گشت.

اما شاید بزرگترین سهم در آمد از طریق حضور در چند ایمنی تظاهرات در مدارس منطقه یا ملی قایقرانی ایمنی هفته باز خانه که در آن او کمک کرد تا آموزش هزاران نفر در مورد اهمیت پوشیدن یک ژاکت زندگی.

عقیق همچنین گشت گارد ساحلی ملک در خیابان ایگناس نگه داشتن سازمان دیده بان برای مزاحم غازها و سمور یا راسو و شخصیت سرب در کودکان سری کتاب های خوانده شده توسط بیش از 100 ، 000 نفر است.

“آن را به عنوان یک ابزار آموزشی برای کودکان و بزرگسالان برای سال های بسیاری آمده” یک گارد ساحلی بیانیه می خواند. “عقیق را با سعی و کوشش و پشتکار و از خود گذشتگی به وظیفه هستند صمیمانه تقدیر و در همراهی با بالاترین سنت از گارد ساحلی ایالات متحده.”

“به عنوان خورشید مجموعه در عقیق سلیمانی و بسیاری از ماجراهای میراث او را ادامه خواهد داد برای الهام بخشیدن به همه چون او یک قهرمان ناظر محافظ نگهبان از تنگه Mackinac. عقیق یک گارد ساحلی روحیه سگ و خداوند از دریاچه ها.”

U. s. Coast Guard پرسنل مشترک چندین ادای احترام عکس از عقیق در روز چهارشنبه.

RIP عقیق. با تشکر از شما برای خدمات خود را.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط Brandon قهرمان از MLive.com Walker, Mich. و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

مرتبط با: میشیگان گارد ساحلی طلسم ارتقا به ارشد Chief Petty Pawfficer

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 MLive.com Walker, Mich.. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im