‘تنها آمریکایی های آفریقایی تبار در اتاق:’ بعدی نیروی هوایی رئیس ستاد صحبت می کند در نژادپرستی در صفوف

به عنوان او در انتظار یک تاریخی سنا تایید رای برای تبدیل شدن به سیاه برای اولین بار نیروی هوایی رئیس ستاد ژنرال چارلز “CQ” قهوه ای, صحبت کردن در مورد یک زندگی که در آن او تلاش کرده است فقط به جا به عنوان یک آمریکایی آفریقایی تبار انسان در زندگی روزمره و همچنین در.

“من فکر کردن در مورد چگونه کامل من با احساسات نه فقط برای جورج فلوید اما بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار است که دچار همان سرنوشت جورج فلوید گفت:” قهوه ای, در حال حاضر سر از اقیانوس آرام نیروهای هوایی در پرشور تصویری ارسال شده در اجتماعی رسانه ها جمعه.

جزئیات بعدی: سربازان جلو BLM نشانه مؤتلفه پرچم از وسایل نقلیه پس از ویروسی رویارویی

قهوه ای توصیف نظامی خود را تجربه به عنوان “زندگی در دو جهان” با برخی از سوال که آیا او حتی متعلق در صفوف.

“من فکر کردن در مورد نیروی هوایی حرفه ای که در آن من بود اغلب تنها آفریقایی آمریکایی در squadron یا به عنوان یک افسر ارشد تنها آمریکایی های آفریقایی تبار در اتاق او گفت:” در این ویدئو. “من فکر کردن در مورد پوشیدن پرواز همان کت و شلوار را با همان بال در قفسه سینه من به عنوان من همسالان و پس از آن که مورد سوال یکی دیگر عضو نظامی, ‘آیا شما یک خلبان؟’

“من فکر کردن در مورد نیاز به نمایندگی های کار دو بار به عنوان سخت به اثبات [که سرپرستان’] ادراکات و انتظارات از آمریکایی های آفریقایی تبار بودند نامعتبر است,” او اضافه شده است. “من فکر کردن در مورد نیروی هوایی است که یک زندگی شبیه به معدن و لازم نیست که به حرکت از طریق دو جهان است. من فکر کردن در مورد چگونه این سربازان ببینید نژادپرستی جایی که آنها را نمی بینید, آن را به عنوان یک مشکل به دلیل آن را نمی کند به آنها اتفاق می افتد و یا اینکه آیا آنها در حال همدلانه است.”

در حالی که رهبران در سراسر شاخه اند و از آنجا که ممکن است 25 مرگ فلوید یک نوجوان سیاه پوست به دست ماموران پلیس در مینیاپولیس, نیروی هوایی ایستاده بود در این موضوع است.

رئیس استاد گروهبان نیروی هوایی Kaleth O. رایت اولین عضو ارشد رهبری نظامی به صحبت کردن علنی در میان ملی ناآرامی. او ابراز نگرانی کرد برای اعضای نیروی هوایی و خواهان تغییر از جمله بررسی سیستم عدالت نظامی.

“من جورج فلوید … من Philando کاستیا من مایکل براون من آلتون استرلینگ من Tamir برنج” رایت نوشت دوشنبه در طولانی پست های رسانه های اجتماعی. “فقط مانند بسیاری از سربازان و بسیاری دیگر در صفوف ما … من خشم در تماشای یکی دیگر از مرد سیاه مرگ در تلویزیون قبل از چشم ما.”

رایت ترجمه قهوه ای پیام جمعه به دیگران نیز در حمایت از.

“من فکر می کنم من آرزو می کنم من می تواند به چوب در اطراف برای کار با این مرد” ژنرال مایک هولمز سر از فرمان مبارزه با هوا که مجموعه ای به بازنشسته در ماه های آینده گفت: از قهوه ای است.

“کپی کردن که آقا. کپی که” رایت نوشت: در پاسخ به هولمز.

“من نمی توانم ثابت قرن ها از نژادپرستی در کشور ما نه می تواند به من ثابت دهه از تبعیض است که ممکن است نهفته اعضای نیروی هوایی ما” براون گفت: در این ویدئو. “من فکر کردن در مورد چگونه من می توانید پیشرفت شخصا حرفه ای و institutionally به طوری که تمام سربازان هر دو امروز و فردا می قدر تنوع و خدمت در یک محیط که در آن آنها می تواند رسیدن به پتانسیل کامل خود را.

“من می خواهم به دانستن آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد من می خواهم به شنیدن آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد چگونه ما می تواند تفاوت را,” او اضافه شده است.

در ماه مارس قهوه ای نامزد دریافت جایزه بود به آینده نیروی هوایی رئیس ستاد که او اولین آفریقایی آمریکایی مامور به خدمت به عنوان افسر لباس شخصی هر یک از شاخه نظامی.

در صورت تایید او خواهد بود 22nd, نیروی هوایی رئیس ستاد زیر ژنرال دیوید Goldfein است که مجموعه ای به بازنشسته در تابستان امسال پس از چهار سال در این سمت است. قهوه ای نیز خواهد بود که اولین افسر سیاه به نشستن در ستاد مشترک ارتش پس از ژنرال کالین Powel در حال حاضر بازنشسته به عنوان رئیس بین سال های 1989 و 1993.

براون نامزدی هنوز در انتظار یک رای کامل در سنا; کمیته نیروهای مسلح سنا پیشرفته آن در ماه گذشته.

دفاع نیوز گزارش این هفته که سناتور. دن سالیوان جمهوریخواه از آلاسکا قرار داده و نگه دارید و بر روی براون نامزدی که آیا KC-46 Pegasus تانکر خواهد شد در Eielson پایگاه نیروی هوایی در خانه خود دولت است. سالیوان است پس از برداشته نگه دارید.

“من تا به حال برخی از پیگیری سوال در [KC-46 موضوع],” سناتور گفت: دفاع از اخبار. “آنها به من در حال حاضر و پس از [قهوه] پاک است ، شما می دانید نامزدی روند; دیده اید که من آن را بسیار جدی. سوالات من خواسته جدی هستند و پس از آن زمانی که ما سوالی برای ثبت آنها رو به پاسخ مناسب است.”

— Oriana Pawlyk را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @Oriana0214.

مرتبط: بالای نیروی هوایی وکیل تماس برای پیشنهادات در بهبود نژادی اختلاف در عدالت نظامی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>