وان پلاس 8 Pro و در نهایت پاسخ طرفداران نماز با اضافه کردن قابلیت شارژ بی سیم و طبق وعده این شرکت نیست فقط فرو بردن انگشتان خود را به کابل-رایگان آب ،

وان پلاس در پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم وعده های دوباره پر کردن در یک شدت قابل توجه است و 30 وات – که جایگزین هر چیزی که ما دیده ایم از یک جریان اصلی گوشی های هوشمند است. OnePlus وعده آن را باتری تلفن از 0-50% در کمتر از نیم ساعت.

طبیعی است که با تکنولوژی جدید می آید در قیمت بالای £799 آندروید 10 گوشی هوشمند که کشتی های با سیم شارژر در جعبه.

پیچ و تاب شارژ 30 شارژر بی سیم ایستاده هزینه £69.99 از وان پلاس فروشگاه و یا £66.45 (5% تخفیف) اگر سفارش شما در هنگام خرید این گوشی. به طور کلی, که بسیار قیمت مناسب نقطه ما می گویند

وان پلاس نیز با ارائه مشتریان قبل از سفارش این شانس برای برنده شدن یک, اگر چه ما در حال تعجب نیست آویزان رایگان یک به عنوان یک انگیزه ای برای ذخیره این دستگاه که به فروش می رود در تاریخ 21 آوریل (29 آوریل در ایالات متحده).

فرد مورد است که در حال حاضر به عنوان ذکر شده خارج از بورس در حال حاضر, اما ممکن است در دسترس در آینده ساعت یا چند روز.

این شارژر جدید و با طراحی بسیار بیشتر متمرکز بر مدیریت حرارت بیش از هر شارژر بی سیم دیده ایم قبل از رفتن تا آنجا که شامل یک فن (شنیدن) به نگه داشتن چیزهای در حال اجرا cooly. آن را نیز یک پایه به جای یک پد که به معنی شما قادر خواهید بود برای شارژ تلفن خود را در میز کار خود را و هنوز هم دیدن اطلاعیه های ورودی به جای قرار دادن آن را صاف بر روی یک سطح.

وان پلاس نیز وعده شارژ می توان از طریق موارد به عنوان ضخامت 8mm و, در حالی که همچنین یک حالت خواب را فعال کنید به طور پیش فرض است که محدود کردن شبانه شارژ سرعت به 10w. و همچنین به عنوان 30W قابلیت وان پلاس 8 Pro است همچنین سازگار با چی موجود بی سیم, شارژر, معنی شما قادر خواهید بود برای دوباره پر کردن این گوشی کابل رایگان; البته در نرخ آهسته تر.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de