وان پلاس 8 طراحی اولیه نشان داد و آن را همه چیز در مورد که رقیق

وان پلاس به طور شگفت انگیزی نشان داد که وان پلاس 8 سری گوشی های هوشمند طراحی کمتر از یک هفته قبل از این شرکت ق

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 25 فروردین 1399

وان پلاس به طور شگفت انگیزی نشان داد که وان پلاس 8 سری گوشی های هوشمند طراحی کمتر از یک هفته قبل از این شرکت قصد دارد به طور رسمی راه اندازی تلفن.

در یک فروم پست همراه با طرح و تصویری این شرکت در حال نشان دادن خاموش جدید یخبندان سبز رنگ در حالی که آشکار گوشی جدید خواهد بود نازک تر و سبک تر است.

کلید دستیابی به این زرق و برق دار جدید, طراحی با توجه به OnePlus مدیر عامل Pete Lau است که نسل پنجم از شرکت مات-مات شیشه ای پوشش. لاو می گوید: جدید تهیه روند نتایج در یک درجه بالاتر از ابهام (64%-82% در مقایسه با 40%-64% در 4th-gen).

وان پلاس می گوید: این نتایج در یک اقدام بی سابقه صاف و زیبا, بافت, در حالی که مرکز 3D شیشه ای منحنی شده پهن به "عملکرد یک نگاه پاک کن به نور نشان دهنده آن است."

پست وبلاگ به تشریح آن تجربه با 300 رنگ و بافت و ترکیب قبل از اقامت در یخبندان سبز. لاو می نویسد: "با این رنگ هدف ما به استناد تازه و سازگار با محیط زیست طبیعی و احساسات جوانی."

مرتبط با: OnePlus 7T Pro vs Samsung Galaxy S20

این شرکت گفت: طراحی بشود بنابراین "تلفن می توانید بنشینید و ارگونومی و راحتی در کف دست خود را آوردن شما واقعا "burdenless" را تجربه کنند." شما می توانید نتیجه را در ویدیو زیر مشاهده کنید:

وان پلاس در حال راه اندازی تلفن در مارس 14 می کنیم و با پوشش این رویداد در اینجا در بررسی مورد اعتماد. این شرکت در حال حاضر تایید بسیاری از خط مشخصات از جمله اولین 30W شارژ بی سیم.

وان پلاس امیدوار کننده است اوج شارژ بی سیم خروجی از 30W تحت پیچ و تاب شارژ بی سیم 30 نام تجاری و امیدوار کننده گوشی های جدید را از 1% به 50% شارژ را فقط در نیم ساعت.

این شرکت همچنین متعهد به Snapdragon 865 پردازنده و 120 هرتز نرخ refresh برای صفحه نمایش. ما باید صبر کنید و ببینید چه چیزی این شرکت در فروشگاه برای دوربین آرایه.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید. به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیرtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب