مقامات Mull باز آرلینگتون گورستان عمومی برای یادبود روز

وزارت دفاع هنوز به تصمیم می گیرید که آیا سنتی تاج گل-تخمگذار و دیگر مراسم در Arlington National Cemetery باز خواهد شد برای روز یادبود در گورستان مقامات گفت.

تصمیم گیری در مورد امکان لغو محدودیت در محل در گورستان برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus خواهد بود “شرایط مبتنی بر” و به وزیر دفاع علامت Esper یک گورستان سخنگوی گفت.

این گورستان که در آن بیش از 390 دریافت کنندگان مدال افتخار خود را محل استراحت نهایی شده است بسته به طول بیماری همه گیر به غیر از اعضای خانواده که اجازه ورود به بازدید gravesites اما باید پوشیدن ماسک.

مرتبط با: نیروهای نظامی, حمایت از بیماری همه گیر در پاسخ باید خطر پرداخت سناتور می گوید:

در طول خاموش کردن سربازان از 3rd آمریکا پیاده نظام شناخته شده به عنوان “گارد قدیمی” آیا خود را ادامه داد رسمی 24 ساعته شب زنده داری و تغییر از گارد در آرامگاه سرباز گمنام ، سخنگوی گفت.

سنتی کاشت پرچم ایالات متحده در هر یک از بیش از 400 ، 000 gravesites توسط نیروهای نظامی از تمام خدمات خود ادامه خواهد داد و پیش از مارس 25 تعطیلات سخنگوی گفت.

در روز یادبود رئیس جمهور معمولا ریاست در آرلینگتون مراسم تخمگذار یک تاج گل در آرامگاه سرباز گمنام و سخنرانی به مخاطبان هزار نفر در گورستان را آمفی تئاتر.

سال گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک سفر رسمی به ژاپن پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس پر او. قبل از ترک برای ژاپن مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump بازدید آرلینگتون قرار داده و پرچم در چند gravesites.

— ریچارد Sisk را می توان در رسید [email protected]

ادامه مطلب: پذیرش هدیه ممکن است سربازان دچار مشکل ارتش هشدار

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>