افسر تماس Snowbirds سقوط ‘کابوس’ به عنوان پروب آغاز می شود

VANCOUVER, British Columbia — یک تیم از محققان نظامی وارد در بریتیش کلمبیا روز دوشنبه برای شروع به جستجو برای پاسخ به یک کشنده Snowbirds سقوط جت که aerobatic team فرمانده به عنوان یک تلاقی “بدترین سناریو و آن ما شد مطلق بدترین کابوس است.”

هشت-عضو پرواز تحقیقات تیم مستقر شد از اتاوا به کملوپس که در آن یکی از Snowbirds’ مدرس جت رفت و مدت کوتاهی پس از برخاستن. این Snowbirds شده بود در میان یک تور متقابل کشور با هدف تقویت روحیه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

یکی از نیروهای مسلح کانادا عضو سروان. جنیفر کیسی سخنگوی کشته شد در حالی که دیگری سروان. ریچارد MacDougall بود که خلبانی هواپیما پایدار جدی ولی غیر تهدید کننده زندگی صدمات.

طی یک کنفرانس خبری در 15 بال Moose Jaw در ساسکاچوان که در آن Snowbirds بر, تیم, فرمانده ستوان سرهنگ مایک فرانسه گفت: تور متقابل کشور شناخته شده به عنوان عملیات الهام متوقف شده است در حالی که این تیم مدرس جت را به عنوان “عملیاتی قابل تامل است.”

مرتبط با: کانادا Snowbirds عضو خدمه جان باخته در سقوط جت شناسایی

فرانسه نمی خواهد حدس و گمان در مورد علت سقوط اما اصرار داشت که ایمنی Snowbirds “شماره 1 اولویت است.” او افزود که هر هواپیما پاره کردن و بازسازی شده در مورد هر دو سال و موضوع را به تعمیر و نگهداری منظم و چک قبل از هر پرواز است.

تصادف شد و در واقع دوم برای Snowbirds از اکتبر و دوم مربوط سلطنتی کانادا نیروی هوایی در بسیاری از سال پس از طوفان هلیکوپتر رفت در دریای ایونی در آوریل 29, کشته شدن شش نفر در هیئت مدیره.

این Snowbird جت سقوط به یک محله مسکونی در کملوپس. هیچ کس بر روی زمین مجروح شد.

“قطعا آن را یک موتور از دست دادن” بازنشسته گفت: رئیس کارکنان دفاعی تام لاوسون که صرف بیشتر از نظامی جت های جنگنده پرواز.

“شما تجارت خود را با سرعت هر چه کمی شما قادر به ساخت — برای ارتفاع. آن را به طوری شما می توانید از فکر می کنم چه برای انجام بعدی. بنابراین شما می توانید بیرون انداختن امن و ارتفاع. آن را به نام زوم و بوم.”

بازنشسته نیروی هوایی فرمانده Andre Deschamps تکرار است که ارزیابی کرد و گفت ویدئوها از حادثه نشان می دهد که مدرس با تجربه یک موتور کمپرسور غرفه. از جمله اصطبل هستند در نتیجه انفجار یک هواپیما موتور بودن مختل و باعث دراماتیک از دست دادن قدرت.

این مقاله در نوشته شده بود توسط آسوشیتد پرس از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

ادامه مطلب: نیروی دریایی, رزمناو فرماندهی افسر پس از اخراج از 4000 گالن سوخت نشت

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>