یک بازنشسته نیروی دریایی استاد-در-آغوش که درخواست برای آزادی از زندان ایالتی کانکتیکات این هفته تایید شده برای انتشار به یک خانه نیمه راه با توجه به قانونی نمایندگان و گزارش در نیو هاون ثبت نام کنید.

دیوید Terwilliger یک 80 ساله و کهنه بوده و 17 سال از 20 سال حبس برای درجه اول قتل نفس شده بود تایید شده برای حرکت از Osborn تادیبی موسسه به یک مرحله پایین تسهیلات. اما آزادی او شده بود به تعویق افتاد رمان coronavirus به عنوان بسیاری از نیمه راه به خانه ها مصرف نمی شوند ساکنان جدید در طول بیماری همه گیر.

کارن Martucci مدیر امور خارجی برای کانکتیکات وزارت اصلاحات گفت که Terwilliger قبلا رد آزادی مشروط اما شده است “تصویب یک خانه نیمه راه قرار دادن.”

“آژانس در حال حاضر در حال ارزیابی گزینه های برنامه به صورت مناسب تنظیم. در خط با کمیساریای آشپز جهت آزادی او شده است اولویت بندی بر اساس سن و پزشکی نمره” Martucci گفت.

جانبازان خدمات حقوقی درمانگاه در دانشکده حقوق دانشگاه ییل است که نشان دهنده Terwilliger ثبت مدارک دادگاه روز شنبه به دنبال آزادی خود را بر اساس سن و شرایط بهداشتی اساسی که او را در معرض خطر بالا برای توسعه یک مورد جدی از COVID-19.

مرتبط: مورد تایید برای انتشار 80 ساله دامپزشک دعوا به خارج از Coronavirus آلوده به زندان

زندان که در آن او زندانی Osborn تادیبی موسسه در سامر, کانکتیکات, تا به حال موارد COVID-19 از جمله مرگ است.

“ما در حال heartened به یاد بگیرند که [دولت] برنامه ای برای آزادی آقای Terwilliger به یک خانه نیمه راه در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه گفت:” Kayla مورن سوم-سال دانشجویی قانون کار در مورد. “هر روز که آقای Terwilliger باقی مانده در Osborn تادیبی موسسه اماکن او در قلمزن خطر جدی بیماری و مرگ است.”

Terwilliger شد و به حبس تعلیقی محکوم شد و محکوم به 15 سال زندان برای تیراندازی و کشتن او پسر در قانون دونالد کندی در Thompson, کانکتیکات در سال 2003. با توجه به مدارک دادگاه کندی نشان داد تا مست در Terwilliger خانه که در آن همسر کریستین کندی و فرزندان خود اقامت داشتند و این دو مرد به یک استدلال. در طول محاکمه Terwilliger نگهداری می شود که خانواده اش تهدید شد و او عمل کرده در دفاع از خود در حالی که شاهدان گفت که Terwilliger مواجه کندی در جلوی خانه خود را لگد او را و او را به گلوله بست.

Terwilliger تجدید نظر در نهایت برنده حق برخورداری از یک محاکمه جدید. اما در طول آن رسیدگی شد دوباره به جرم قتل نفس محکوم به 20 سال برای چه قاضی تلقی “بی معنی و غم انگیز قتل بدون انگیزه و غیر منطقی است.”

Terwilliger وکلا گفت: آنها هنوز هم معتقدند او باید به دست خانواده اش برای مراقبت که در آن او خواهد بود برداشته شده از یک محیط گروه که imperils زندگی خود را.

خانواده اش موافق است.

“پدر من ضعیف است و من وحشت زده است که او نمی خواهد آن را اگر او در معرض این ویروس در نیمه راه خانه. ما در حال درخواست از دولت برای آزادی او به خانواده اش در گرجستان است. … کانکتیکات نباید احساس مسئولیت در ادامه به او را نگه دارید و مراقبت از او را گفت:” ماری DeSalvo Terwilliger دختر.

— پاتریشیا Kime می توان رسید Patricia.Kime@Military.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

بیشتر بخوانید: خدمات اول عضو به کروناویروس نبود می ترسم تا همسر فرزند آلوده

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im