شهردار نیویورک کاهش گارد ملی حمایت از اعتراض

نیویورک — New York City توسعه یافته 8 بعد از ظهر حکومت نظامی تمام هفته به عنوان مقامات تلاش سهشنبه به stanch تخریب و در حال رشد شکایات که این کشور بزرگترین شهرستان شد و وضعیتی وخیم از کنترل خارج شده شب شب.

پس از هرج و مرج فوران دوباره یک شب در میان تظاهرات بیش از جورج فلوید مرگ — با وجود 11 بعد از ظهر حکومت نظامی — شهردار بیل د Blasio دو برابر پایین در سراسر شهر بود اما حکومت نظامی را رد کرد و اصرار از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و پیشنهاد از رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو را در گارد ملی. کومو به خصوص ارزیابی داغدار این شهر در واکنش به ناآرامی گفته مقامات تا به حال انجام نشده است و کار خود را.

“ما قصد داریم به سختی چند روز. ما در حال رفتن به آن را ضرب و شتم به عقب” د Blasio, یک دموکرات گفت: در یک کنفرانس خبری به او اعلام کرد که 8 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد باقی خواهد ماند از طریق پنج شنبه.

به عنوان او صحبت کرد در شهر میدتاون منهتن بود pocked با شکست مغازه با macy’s نمادین فروشگاه گل سرسبد در میان کسانی رسید. یک گروهبان پلیس در بیمارستان بستری شد پس از برخورد با یک خودرو در برانکس که در آن مردم آج شنبه بین شکسته به ساختمان و سوخته ماشین در Grand تلاقی چند خیابان یا جاده تجاری شاهراه تعجب با صدای بلند به همین دلیل حمله مردم محله خود.

“این است که جامعه ما” نلسون Bauza گفت: در بازرسی از آسیب به خود فروشگاه. “من روابط خوبی با مردم در این جامعه و برای انجام این کار, آن را می سازد هیچ حس.”

خشونت و تهدید به تحت الشعاع قرار دادن خشم بیش از مرگ فلوید, سیاه و سفید مردی که بر مه 25 بعد از یک مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو در گردن او تا زمانی که او متوقف تنفس.

در حالی که de Blasio اصرار شهرستان که قرار دادن یک توقف به خشونت و خرابکاری است که تا حد زیادی خدشه دار مسالمت آمیز تظاهرات توده ای در اطراف فلوید مرگ هر دو حزب جمهوری خواه رئیس جمهور و فرماندار دموکرات گذاشته و به شهر را از دست داده و به ضرب وشتم تا کنون.

“NYPD و شهردار انجام نمی کار خود را شب گذشته” کومو گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در آلبانی. “نگاهی به فیلم ها. این یک رسوایی است.”

او گفت: شهردار بود و کم بها دادن به مشکل و این کشور بزرگترین نیروی پلیس نبود مستقر در تعداد کافی هر چند این شهر گفته بود آن را دو برابر معمول حضور پلیس.

Unprompted, Cuomo آورده تا امکان استفاده از قدرت خود را به عنوان فرماندار به جای شهردار و استقرار گارد ملی بیش از ده بلزیو این اعتراض پس از آن بلافاصله به ضرب گلوله این ایده از نظر قانونی به عنوان غیر عملی و غیر ضروری است.

در توییتر تهمت خواست تا 7 بعد از ظهر حکومت نظامی و استقرار گارد ملی در شهر مادری خود.

“این lowlifes و بازنده ها شما پاره از هم جدا. سریع عمل می کنند!,” او نوشت.

اما د Blasio گفت: او احساس کرد که اداره پلیس نیویورک بود “بهترین مجهز” برای رسیدگی به lawbreaking و در آوردن گارد ملی را به خطر انداخته سوخت بدتر درگیری در یک شهر در لبه.

“ما آن را پشیمانی اگر ما به خارج از نیروهای مسلح,” او گفت:. “هنگامی که شما را در افرادی که آموزش دیده برای این شرایط اما هنوز هم با لود سلاح قرار داده و تحت وحشتناک استرس واقعا بد چیزهایی اتفاق می افتد.”

که زده تشکر. حداکثر رز, استاتن آیلند دموکرات و یک عضو گارد ملی ارتش به عنوان “توهین آمیز مرزی.”

“گارد فراهم می کند پشتیبانی و منابع و نیروی انسانی اضافی برای حفاظت از کسب و کار” او گفت:. “این نیست برای تظاهرات مسالمت آمیز آن را برای کمک به مردان و زنان از NYPD با حکومت نظامی و برای او به تلفیق این دو است که کاملا نادرست است.”

این ضرب وشتم گذشته بیش از چهار شب به وضوح به چالش 36,000-افسر نیروی انتظامی است که شهرت به عنوان یک عضلانی به خوبی منابع سازمان است که رانده شده پایین جرم و جنایت و مواجه کردن تهدیدهای تروریستی در این کشور را بزرگترین شهرستان.

دوشنبه شب و بامداد سهشنبه پلیس دوباره تلاش برای نگه دارید تا با اجازه به تنهایی پیش از, گروه از مردم غربت و ضربه راه خود را به مغازه ها از جمله میسی گل سرسبد منهتن فروشگاه.

د Blasio گفت: این شهرستان تا به حال انتظار می رود پتانسیل سر و صدا-و-کاغذ برداشته و خرابکاری دورتر از مرکز شهر عنوان کرده بود که شب قبل اتفاق افتاده و “تنظیمات ساخته شد” هنگامی که مقامات متوجه شدم که این نقاط به حال منتقل شده است. کمیسر پلیس درموت شیا گفت: ماموران شده بود دستکاری مشکلات متعدد در یک “بسیار سیال” وضعیت.

خرابکاری که زده در برانکس نگه داشته و گفت: “”ما در حال رفتن به ضربه این فروشگاه, ما در حال رفتن به این فروشگاه و آن را نمی باید در هر منظور و به آن” فلیکس گونزالس به یاد می آورد سه شنبه به او کمک کرد تا رفت و برگشت نوار آب نبات لفافه بطری آب و بلیط بخت آزمایی از کف یک داروخانه است. او در میان ده ها تن از داوطلبان کمک به تمیز کردن در یک کشش از Grand اجتماع.

نزدیک به 700 نفر دستگیر شدند و چند تن از ماموران مجروح شدند. یک گروهبان زده شد hit-and-run راننده در برانکس و در بیمارستان بستری شد جدی اما شرایط با ثبات پلیس گفت:. فیلم دیگری نشان داد یک گروه از مردان هدف قرار دادن یک افسر پلیس با قطعه خرابه تا زمانی که او خود را کشیده و اسلحه به آنها زد.

به عنوان روز خطور شهر به نظر میرسد که پیشرفت محدود کردن درگیری های خشونت بار بین پلیس و گروه های زیادی از تظاهرکنندگان. چند بزرگ پیاده روی رفت مسالمت آمیز روز دوشنبه در یک hourslong تظاهرات در بروکلین مجاز به ادامه طولانی پس از حکومت نظامی.

برخی از افسران در شهر نیویورک و در سراسر کشور به دنبال نشان دادن همبستگی با تظاهرکنندگان معترض فلوید مرگ در حالی که اصرار آرام است. شهر نیویورک بالاترین-رتبه بندی لباس شخصی عضو ارشد گروه ترنس موناهان, clasped دست با معترضان و در زمان زانو شنبه در منهتن در پارک میدان واشنگتن.

پشت در برانکس در شنبه گونزالس گفت: او را دیدم مردم می رسند از محله خود به خود نشان می دهد تا برای کمک به.

“آنها فقط تا رو جارو کردم و سطل زباله و کیسه های زباله و شروع به تمیز کردن تا” گونزالس گفت. “من تا به حال به بیرون می آیند.”

__

وینو گزارش از آلبانی. کمک در ارتباط بودند مطبوعات نویسندگان Michael R. سیساک و کارن ماتیوز در نیویورک و مایکل هیل در آلبانی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط BRIAN MAHONEY, جنیفر PELTZ و مارینا وینو از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im