اگر شما دیده می شود راه خود را از طریق Jedi: Fallen سفارش و شما از دست رفته خود را در جنگ ستارگان, بازی, تعمیر, عنوان یکی دیگر از کهکشان دور است ساخت یک بازگشت.

نسخه قطعی از Star Wars Episode 1: مسابقه 1999 podracing بازی برای نینتندو 64 و PC خواهد رسید بر روی PS4 و نینتندو سوئیچ on May 12.

Podracing البته ارائه برخی از کمی هیجان در ارائه در The Phantom Menace, فیلم در میان همه که صحبت از اختلافات تجاری و midichlorians.

تجربه ترجمه شده به یک بازی سرگرم کننده سریع ء sci-fi بازی مسابقه ای است که شبیه F-Zero X. آن ارائه شده یک سیستم کنترل بزرگ بیش از 20 آهنگ های متنوع و 25 قابل پخش podracers (بله از جمله پسر تعجب Anakin اسکای واکر). گیم پلی گرفته اند ممکن است مقدم بر گرافیک اما این بسیار لذت بخش تفرج در جنگ ستارگان سری.

مرتبط: بهترین بازی PS4

در حال حاضر این بازی بود که فروشنده در آن زمان در حال ساخت یک موقع بازگشت با تشکر از مردمی خوب در Aspyr که به تازگی منتشر شده نسخه جدید Jedi Academy. اصلی ارتقا به عنوان به نظر می رسد جدید کنترل بهینه سازی شده برای کنسول های جدیدتر.

“بازی های مورد علاقه مدرنیزه شده است برای بهینه ترین تجربه بازی در نینتندو سوئیچ و پلی استیشن 4, شرکت گفت: معاونت انتشارات الیزابت Howard. “جنگ ستارگان طرفداران باید آماده برای هدایت مسابقه خود به پیروزی و ترک مخالفان خود را در گرد و غبار است.”

پارسه قادر خواهد بود برای لذت بردن از تک بازیکن مبارزات چند نفره درگیری و قادر خواهد بود به ارتقاء هوابرد غلاف در طول راه.

آن خواهید بود دانلود برای $15 (انگلستان قیمت TBC) در مارس 12. ما نمی توانید صبر کنید به نگاهی به پایین Sebulba و پیروزی ما آزادی است. آیا ما قادر خواهید بود برای رفتن به تحقق سرنوشت ما و ذبح کردن برخی از younglings باقی مانده است دیده می شود.

در یک پست در وبلاگ پلی استیشن توسعه افزود: “اگر شما جدید به Star Wars Episode I: مسابقه تنها کلمه شما نیاز به دانستن است با سرعت. این بازی همه چیز در مورد سرعت و طرفداران جنگ ستارگان: مسابقه انتقام خوشحال خواهد شد به دیدن که اصلی تحویل در وعده بیش از 600 مایل در ساعت. مسابقه purists خواهد رانش از طریق نوبت کشف کلید های میانبر و شکستن دامان سوابق در حالی که kart-مسابقه طرفداران تسلیم خواهد شد برای تداوم, فوق العاده, و یا حتی با استفاده از Sebulba راز شعله جت به دست کشیدن مخالفان خارج از مسابقه است.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im