کره شمالی دارای سلاح های هسته مذاکرات متوقف شده صلح با ما

سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: کشور خود را برنده سلاح های هسته ای بودند جامد ت

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 8 مرداد 1399

سئول کره جنوبی — رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد گفت: کشور خود را برنده سلاح های هسته ای بودند جامد تضمین امنیت و "قابل اعتماد و موثر" عامل بازدارنده است که می تواند به جلوگیری از دوم جنگ کره و رسانه های دولتی گزارش روز سه شنبه.

کیم نظرات قبل از جانبازان جنگ مارک 67 سالگرد پایان 1950-53 جنگ کره دوباره نشان می دهد او به هیچ وجه قصد رها کردن سلاح های خود را به عنوان چشم انداز تیره و تار برای از سرگیری دیپلماسی با ایالات متحده است.

کره شمالی قبلا ratcheted تا شعارهای آتشین و یا انجام آزمایشات سلاح به گردش در خارج از امتیازات. اما برخی از کارشناسان می گویند پیونگ یانگ خواهد شد به احتمال زیاد از جدی مذاکرات با واشنگتن قبل از ایالات متحده آمریکا انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر وجود دارد به عنوان یک فرصت برای آمریکا و رهبری را تغییر دهید.

کیم گفت: در سخنرانی روز شنبه خود در کشور تلاش کرده است برای تبدیل شدن به "یک کشور هسته ای" با "مطلق ممکن است" برای جلوگیری از جنگ دیگری است و آن در حال حاضر ساخته شده است یک عامل بازدارنده با توجه به کره ای خبرگزاری مرکزی.

"در حال حاضر ما را به یک کشور است که می تواند از خود دفاع کند قابل اعتماد و unwaveringly برابر بالا-شدت فشارها و تهدیدات نظامی و تهدید توسط امپریالیستی reactionaries و خصمانه نیروهای" کیم گفت.

"وجود خواهد داشت نه هر گونه جنگ در این سرزمین دوباره و امنیت ملی ما و آینده تضمین خواهد شد بصورتی پایدار و محکم و به طور دائم از ما قابل اعتماد و موثر خود دفاعی بازدارندگی هسته ای" کیم گفت.

کیم در سخنرانی اخیر به دنبال سخنان هر دو کره شمالی و مقامات ایالات متحده نشان می دهد آنها تمایلی به شرکت در دور جدیدی از دیپلماسی در شمال ایران در برنامه در هر زمان به زودی.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفته بود رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را فقط می خواهید به تعامل با کیم اگر وجود دارد چشم انداز واقعی از پیشرفت. کیم خواهر و ارشد حزب حاکم رسمی کیم یو جونگ گفت: یک قله جدید خواهد بود "غیر عملی" برای کره شمالی و که پیونگ یانگ نمی هدیه مغلوب ساختن پیشی جستن یک نشست سطح بالا است که او می تواند به عنوان یک سیاست خارجی دستاورد است.

کیم جونگ سازمان ملل متحد و تهمت ملاقات سه بار از کیم در سال 2018 به طور ناگهانی رسیده به واشنگتن و سئول برای مذاکره پس از بیان قصد خود را برای مقابله و دور خود را پیشبرد زرادخانه هسته ای است. بسیاری از کارشناسان تردید دارند از کیم خلع سلاح تعهد و گفت که او تنها با هدف تضعیف ایالات متحده آمریکا و کامل خود را از برنامه هسته ای.

هسته ای دیپلماسی باقی می ماند تا حد زیادی متوقف شده پس از دوم Kim-مغلوب ساختن پیشی جستن جلسه در ماه فوریه 2019 در ویتنام فرو ریخت بدون رسیدن به هر گونه توافق به دلیل تهمت کیم رد کیم پیشنهاد به گسترده تحریم ها در ازای محدود denuclearization گام.

کیم وارد این سال با نذر برای تقویت خود از برنامه هسته ای و تهدید به پرده جدید "استراتژیک" سلاح. او همچنین گفت که او دیگر نمی خواهد با توقف خودخواسته در هسته ای و دوربرد موشک های آزمون. کیم نشده انجام چنین بالا مشخصات سلاح آزمون که برخی از تحلیلگران می گویند می تواند به طور کامل از خط خارج دیپلماسی با ایالات متحده است.

کره شمالی مشکلات اقتصادی معتقد بودند که بدتر با توجه به کروناویروس همه گیر که رهبری کره شمالی را به مهر و موم خود را در مرز با چین بزرگترین شریک تجاری و اقتصادی خط لوله در ماه ژانویه است.

کیم روز جمعه دستور داد که کل مستند شهر Kaesong در نزدیکی مرز با کره جنوبی به خاطر یک شخص وجود داشته مشکوک COVID-19 علائم. کره شمالی تا کنون شده است وجود دارد هیچ ویروس بیمار در قلمرو آن ادعا را مورد سوال خارج از کارشناسان.

KCNA گزارش روز شنبه مقامات بودند به سرعت تهیه ماسک دارو و تجهیزات تست, مواد غذایی و سایر ملزومات به Kaesong. آن گفت: مقامات را افزایش داد خود را به مرز تعطیلی.

کارشناسان می گویند یک بیماری همه گیر در کره شمالی می تواند باعث عواقب ویرانگر آن شکسته سیستم مراقبت های بهداشتی و کمبود تجهیزات پزشکی.

این مقاله در نوشته شده بود توسط HYUNG-جین کیم از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب