کره شمالی هشدار جنوب به رها کردن ‘مزخرف’ Denuke بحث

کره شمالی روز شنبه با صدور دیگری عصبانی بیانیه علیه سئول و این بار excoriating آن را برای “مزخرف” بیانیه در مورد این حادثه گفت و گو در مورد پیونگ یانگ را به سلاح های هسته ای.

کره جنوبی بوده است هدف از موج عصبانی اظهارات به تازگی از شمال که متهم سئول اجازه می دهد جداشدگان به راه اندازی جزوات انتقادی از رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد به قلمرو آن است.

آخرین بیانیه بود در پاسخ به کره جنوبی وزارت خارجه آمریکا گزارش کرد و گفت سئول ادامه خواهد داد “تلاش برای denuclearization” با اشاره به طولانی-مذاکرات هسته ای بین ایالات متحده و کره شمالی.

“این واقعا مضحک به شنیدن balderdash از کره جنوبی مقامات… که لازم نیست یا هر گونه مدرک تحصیلی به بحث در مورد و یا… بهم زدن بینی خود را به مسائل بین” پیونگ یانگ و واشنگتن Kwon جونگ تفنگ شمالی امور خارجی مسئول مذاکره با آمریکا در بیانیه ای گفت:.

Kwon محکوم کرد سئول به تلاش برای “دخالت” در این روند در بیانیه ای که انجام شد رسمی کره شمالی KCNA نیوز و به این نتیجه رسیدند با هشدار داد: “بهتر است برای جلوگیری از مزخرف صحبت کردن در مورد denuclearization.”

از سطح پهن هرچیزی یک روز پس از پیونگ یانگ صادر سوزش انصراف از ایالات متحده در دومین سالگرد برجسته اجلاس سران در سنگاپور که در آن رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تکان داد دست در دست رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد.

این شامل برخی از شدیدترین انتقاد پیونگ یانگ فرستاده است راه واشنگتن در ماه های اخیر و شک و تردید بر آینده طولانی-دور مذاکرات هسته ای روند.

تکواندو دو برابر کردن در موقعیت که در روز شنبه در بیانیه ای گفت: کره شمالی “همچنان به ساخت تا نیروی ما به منظور غلبه مداوم تهدیدات از سوی ایالات متحده”.

اینتر-کره ای روابط شده اند در یک وقفه پس از سقوط دوم متحده-شمال اجلاس در هانوی در ماه فوریه سال گذشته با بن بست بیش از این امتیازات واشنگتن مایل به ارائه در مقابل پیونگ یانگ را denuclearization اقدامات است.

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de