سئول, کره جنوبی با کره شمالی گفت: هیچ چیز تا کنون در مورد خارج از گزارش های رسانه ای که رهبر کیم جونگ سازمان ملل متحد ممکن است ناخوش وجود دارد تجدید نگرانی در مورد که در خط بعدی برای اجرای یک هسته ای کشور شده است که حکومت توسط همان خانواده برای هفت دهه است.

سوال در مورد کیم سلامت هایش پس از او صرفنظر یک مارس 15 بزرگداشت 108th تولد او پدر بزرگ بنیانگذار کره شمالی کیم ایل سونگ. این کره شمالی مهم ترین رویداد و کیم, 36, تا به حال آن را از دست رفته پس از به ارث بردن قدرت از پدر خود در اواخر سال 2011.

کره شمالی رسانه های دولتی روز چهارشنبه گفت: کیم ارسال یک پیام ضمن تشکر از سوریه رئیس جمهور برای انتقال با سلام پدربزرگش تولد اما نمی گزارش هر گونه فعالیت های دیگر در حالی که رقیب کره جنوبی تکرار شده که هیچ غیر معمول تحولات شده بود شناسایی در شمال.

کیم خارج شده از چشم های عمومی برای مدت طولانی در گذشته و کره شمالی مرموز طبیعت اجازه می دهد تا چند غیر خودی به دفاع از اطمینان که آیا او ممکن است ناخوش اجازه دهید به تنهایی ناتوان. هنوز هم سوال در مورد شمال سیاسی آینده به احتمال زیاد به رشد اگر او نتواند برای حضور در آینده رویدادهای عمومی.

کیم سومین نسل از خانواده اش به حکومت کره شمالی و یک شخصیت قوی فرقه ساخته شده در اطراف او پدر و پدر بزرگ. خانواده افسانه ای “Paektu” نسب به نام بعد از بالاترین قله در شبه جزیره کره است گفت: به تنها مستقیم اعضای خانواده حق حاکمیت ملت است.

مرتبط: سئول می گوید کیم جونگ سازمان ملل متحد اداره امور به طور معمول پس از شایعه عمل جراحی

که باعث می شود کیم خواهر کوچکتر ارشد حزب حاکم رسمی کیم یو جونگ نامزد به احتمال زیاد به گام اگر برادر او به شدت بیمار ناتوان و یا می میرد. اما برخی از کارشناسان می گویند یک رهبری جمعی است که می تواند در نهایت خانواده حکومت سلطنتی, همچنین می تواند امکان پذیر است.

“در میان شمال قدرت نخبگان کیم یو جونگ دارای بالاترین شانس را به ارث می برند و من فکر می کنم که احتمال بیش از 90%” گفت: تحلیلگر چئونگ سئونگ-چانگ در خصوصی Sejong موسسه در کره جنوبی. “کره شمالی است مانند یک سلسله ما می توانید مشاهده Paektu تبار به خون سلطنتی پس از آن بعید است برای هر کسی که به منظور بالا بردن هر موضوع بیش از کیم یو جونگ در نظر گرفتن قدرت است.”

اعتقاد بر این بود در اوایل 30s, کیم یو جونگ مسئول کره شمالی تبلیغ امور و در اوایل این ماه ساخته شده بود جایگزین عضو دفتر سیاسی قدرتمند.

او اغلب به نظر می رسد با برادر او در فعالیت های ایستاده در میان سالمندان نر مقامات. او به همراه کیم جونگ سازمان ملل متحد در پر مخاطره اجلاس با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر رهبران جهان. نزدیکی او به او در طول این اجلاس منجر به بسیاری از خارجی ها به باور او اصل کره شمالی شماره 2 رسمی.

“من فکر می کنم این فرض اساسی خواهد بود که شاید از آن خواهد بود که کسی در خانواده” به جای کیم جونگ سازمان ملل متحد, ایالات متحده آمریکا مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین به خبرنگاران گفت: روز سه شنبه. “اما آن را خیلی زود به بحث در مورد که چون ما فقط نمی دانم شما می دانید چه بیماری رئیس کیم است و ما باید به ببینید که چگونه آن را بازی می کند.”

واقعیت این است که کره شمالی به شدت مردسالار جامعه باعث شده است که برخی به تعجب می کنم اگر کیم یو جونگ که تنها در خدمت به عنوان موقت نشانده و سپس توان با یک رهبری جمعی شبیه به آنهایی که تاسیس شده پس از مرگ دیگر کمونیست دیکتاتورها.

“کره شمالی سیاست و قدرت ارثی نقل و انتقالات شده اند مرد-محور. من تعجب می کنم که آیا او واقعا می تواند در غلبه بر خونین سوسیالیستی مبارزات قدرت و اعمال قدرت او گفت:” نم آواز-wook یک استاد در دانشگاه کره در کره جنوبی.

جمعی رهبری خواهد بود به احتمال زیاد به ریاست چو Ryong Hae, کره شمالی تشریفاتی رئیس دولت که رسما به صفوف شماره 2 در این کشور در زمان سلسله مراتب قدرت نم گفت.

اما چو است که هنوز هم یک Kim عضو خانواده است که می تواند سوالات خود را در مورد مشروعیت و قرار دادن کره شمالی به عمیق تر هرج و مرج سیاسی, به گفته ناظران دیگر.

دیگر کیم اعضای خانواده که ممکن است شامل بیش از کیم Pyong Il 65 ساله و برادر ناتنی کیم جونگ ایل که بنا به گزارش ها به خانه بازگشت در ماه نوامبر پس از چند دهه در اروپا به عنوان یک دیپلمات.

کیم Pyong Il سن “او می تواند معقول و منطقی جلو برای جمعی رهبری توسط دولت و امور کمیسیون و نایب السلطنه برای ترجیح نسل بعدی جانشین” گفت: Leif-اریک ایزلی یک استاد در دانشگاه Ewha در سئول. “با این حال نخبگان قدرت پویایی و خطر بی ثباتی ممکن است این بعید است گزینه است.”

اين مقاله از کانادا مطبوعات بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

بیشتر بخوانید: تصویب برای آزادی 80 ساله دامپزشک دعوا به خارج از Coronavirus آلوده به زندان

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 کانادا را فشار دهید. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im