کره شمالی در تکرار آن سکوت-درمان سیاست نسبت به ما

کره شمالی زد در روز استقلال ایالات متحده روز شنبه گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باقی مانده است در آن لانه و که در آن هیچ علاقه ای به برداشتن تحریمها ،

“ما احساس نمی هر گونه نیاز به نشستن به صورت چهره به چهره با آمریکا” کره شمالی با معاون وزیر خارجه چو پسر هوی در بیانیه ای گفت انجام شده توسط دولت اجرا مرکزی کره ای آژانس خبری.

چو تصریح کرد زاهد گوشه نشین کشور سکوت-روش درمان پیش از سفر برنامه ریزی شده برای آمریکا معاون وزیر امور خارجه, Stephen Biegun به دیدار کره جنوبی.

کره شمالی گرفته شده استقرار نظامی در ماه گذشته شلاق در جنوب و وزش باد تا عملا سفارت نزدیکی دو کشور مرز.

شمال نیز پخش نارضایتی با آمریکا و تحلیلگران می گویند که دولت rogue ممکن است زمان آن بمب افکن حرکت با انتخابات ریاست جمهوری و دوره های اخیر از ناآرامی های داخلی در امریکا است.

رئیس جمهور تهمت ملاقات سه بار با دیکتاتور کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد در طول ریاست جمهوری خود اما بالا-وات اجلاس باید ترجمه نشده به عمده تحریم ها برای کشور کره شمالی و یا denuclearization از کشور است.

دولت کره جنوبی ماه Jae-در این هفته گفت که تهمت و کیم دیدار باید یک بار دیگر قبل از انتخابات ماه نوامبر.

در بیانیه چو گفت که ایالات متحده نمی در نظر گرفتن ارتباط آن با کره شمالی به عنوان چیزی “بیش از یک ابزار برای دست و پنجه نرم کردن با بحران سیاسی است.”

“آمریکا اشتباه است اگر فکر می کند چیزهایی مانند مذاکرات هنوز کار ما” او در بیانیه ای گفت:.

این مقاله نوشته شده است توسط تیم بلک از نیویورک دیلی نیوز و به طور قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 نیویورک دیلی نیوز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>