شمالی و کره جنوبی تبادل تیراندازی در مرز: سئول

کره شمالی نیروهای اخراج چند اثر شلیک گلوله به سمت جنوب در DMZ تقسیم شبه جزیره در روز یکشنبه باعث کره جنوبی نی

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 14 اردیبهشت 1399

کره شمالی نیروهای اخراج چند اثر شلیک گلوله به سمت جنوب در DMZ تقسیم شبه جزیره در روز یکشنبه باعث کره جنوبی نیروهای آتش سئول گفت.

نادر تبادل آتش می آید یک روز پس از رسانه های دولتی کره شمالی گزارش داد که " کیم جونگ سازمان ملل متحد تا به حال ساخته شده و اولین حضور عمومی خود را در نزدیک به سه هفته پس از شرایطی که باعث شدید گمانه زنی ها در مورد سلامت خود و نگرانی در مورد ثبات جدا شده ملت است.

یک کره جنوبی نگهبان ارسال شد و ضربه توسط چندین عکس از شمال ستاد مشترک (JCS) در سئول در بیانیه ای گفت:, و اضافه کرد هیچ تلفات گزارش شده در جنوب.

"نظامی ما در پاسخ با دو دور از تیراندازی و یک هشدار اعلام" این JCS گفت.

کره جنوبی نظامی بعد گفت: کره شمالی شلیک شد شد "تلقی نمی عمدی" با توجه به Yonhap news agency.

دو همسایه باقی می ماند از لحاظ فنی در جنگ و پس از جنگ در جنگ کره متوقف شد با یک آتش بس در سال 1953.

با وجود نام آن منطقه غیرنظامی است که یکی از غنی ترین مکان بر روی زمین مملو از میادین مین و سیم خاردار.

آخرین بار دو طرف رد و بدل آتش در مرز بود در سال 2014 با سربازان کره شمالی همچنین تیراندازی در یک پناهنده در سال 2017 اما جنوب نه آتش.

چرخش سلامت, شایعات

کاهش تنش نظامی در مرز خود یکی از توافقات بین کیم و کره جنوبی, رئیس جمهور, ماه Jae-در در اجلاس سران در پیونگ یانگ در ماه سپتامبر سال 2018 است.

اما بسیاری از معاملات شده اند در عمل توسط کره شمالی با پیونگ یانگ تا حد زیادی قطع تماس با سئول است.

کره شمالی مذاکره با آمریکا در پیونگ یانگ را به زرادخانه هسته ای نیز در یک وقفه با وجود سه نشست بین کیم و ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

عدم اطمینان در اطراف این روند را افزایش داده اند تا به حال کیم ناتوان شده است یا مرده به عنوان شایعه در هفته های اخیر.

گمانه زنی در مورد کیم بهداشت و درمان شده است چرخش پس از خود را آشکار هیچ نشان می دهد در 15 آوریل برای جشن تولد پدر بزرگ خود را, شمال بنیانگذار -- مهم ترین روز در این کشور سیاسی تقویم.

غیبت او باعث یک سری از گزارش های تایید نشده بیش از وضعیت خود در حالی که ایالات متحده و کره جنوبی اصرار آنها تا به حال هیچ اطلاعات به این باور هر یک از حدس درست بود.

با این حال تلویزیون دولتی کره شمالی روز جمعه نشان داد کیم پیاده روی خندان گسترده و کشیدن یک سیگار در آنچه گفته شد افتتاح یک کارخانه کود.

یک مقام ارشد کره جنوبی ریاست جمهوری رسمی روز یکشنبه خار شایعاتی که کیم تا به حال تحت عمل جراحی قرار گرفته در غیبت او گفت: آنها تا به حال به اندازه کافی در این زمینه به باور او نیست.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز شنبه با استقبال از رهبر بازگشت.

"من برای یک, خوشحالم برای دیدن او بازگشته است و به خوبی!" رئيس جمهور توییتی.

قبل از کیم ظهور وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: در ماه گذشته که او همچنان امیدوار هسته ای می تواند مسجل با کره شمالی.

"صرف نظر از آنچه وحى در داخل کره شمالی با توجه به رهبری ماموریت ما همان باقی می ماند -- به ارائه آن تعهد است که رئیس کیم ساخته شده با رئیس جمهور تهمت و... (را) تایید denuclearization کره شمالی" Pompeo به خبرنگاران گفت:.

"ما هنوز امیدواریم که ما پیدا کردن یک راه برای مذاکره است که راه حل برای بدست آوردن نتیجه خوب این است که برای مردم آمریکا خوب برای کره شمالی مردم و برای تمام جهان است."

اين مقاله از Agence France Presse بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Agence France Presse. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب