هیچ کس به lust پس از در Happn? شما می توانید خود را گسترش محدوده (اما نمی شکستن اجتماعی فاصله قوانین)

این نیست که زمان زیادی را برای برنامه آشنایی, اما Happn یکی که اجازه می دهد تا شما را به چشم یا انگشت را به کاربران دیگر که در این نزدیکی است احتمالا بیشتر از بیشتر. بنابراین یک برگ از رقبای خود کتاب و گسترش محدوده آن − توسط عظیم 3600%.

Happn کاربران می توانند به طور معمول مانند یا رد دیگر Happn کاربران شده اند که در عرض 250 متر شعاع شما در برخی از نقطه در طول روز.

که با این نسخهها کار به خوبی در شهرستانها و شهرهای شلوغ که در آن شما می تواند به طور مداوم در حال عبور افراد جدید در خیابان ولی با اجتماعی فاصله اقدامات در جای خود و مردم گفت به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است Happn کاربران خود را دیده اند عشق بالقوه استخر خشک است.

(نه این که آنها مجاز به واقع انجام هر کاری اگر جرقه پرواز کند. اما گمان می کنم خوب حرکت می تواند کمک به عبور زمان.)

اگر آن را نمی Happning که در آن شما می توانید شرکت خود را گسترش lust محدوده تمام راه را تا 90 کیلومتر. نرم افزار نمایش داده خواهد شد در نزدیکی Happn کاربران هر چند برای اولین بار.

مرتبط با: Happn طول می کشد یک ضربه تند وشدید زدن در Tinder… بیش از کشیدن

“ما درک فشار و نگرانی که مستند دوره می توانید در بسیاری از, آیا در یک زن و شوهر و یا تنها” گفت: Didier راپاپورت مدیر عامل شرکت Happn. “اجازه دادن به کاربران ما هنوز هم باید از این فرصت برای سرکوب با مردم ممکن است آنها را ملاقات کرده اید در زندگی عادی ما امیدواریم که کمک خواهد کرد که مردم به طور کامل احساس تنهایی در طول این حال انزوا دوره است.”

Happn نیز به طعنه از یک زن و شوهر از ویژگی های آینده: احساسات و SuperNote.

happn emotions

احساسات خواهد اجازه دهید شما واکنش نشان می دهند به جنبه های خاصی از خود له مشخصات مانند یکی از مشخصات خود را عکس و یا زیستی خود و SuperNote به شما اجازه می دهد پیام کسی که تا حالا دوست شما (هنوز اجازه اقامت خوش بینانه). شما دریافت می کنید یک SuperNote در هر روز پس از استفاده از آن را به خوبی!

هر دو ویژگی در حال حاضر در حال تست و برنامه ریزی شده برای راه اندازی این تابستان.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>