این ملوان نمی خواهند عشق خود را و یا پول است. این یک کلاهبرداری است و او یک قربانی بیش از حد

تا 10 بار در روز مایک Sency تلفن درخواستهای با یک پیام از کسی عصبانی او به سرقت پول خود را و یا خود را رها عاشقانه آنلاین.

“: چطور جرات شما را به همیشه tell me you love me” را بخوانید اخیر یکی Facebook پیام او را دریافت توضیح اقدامات خود را به حال ساخته شده فرستنده احساس “به طور کامل خالی داخل.”

“من نمی توانم باور خود را (sic) رفتن به بازی dumb.”

مرتبط با: نظامی عاشقانه کلاهبرداری: آیا شما یک هدف ؟

اما Sency یک افسر 1st class مستقر در ساحل ویرجینیا هرگز ملاقات یا حتی ارتباط با هر یک از این افراد قبل از.

30 سال است که قربانی یک سری طولانی در حال اجرا از این کلاهبرداری ها که سرقت عکس از اعضای خدمات و استفاده از آنها برای فریب پول از مردم آنلاین. و با رمان coronavirus همه گیر نگه داشتن مردم در داخل آن را بدست حتی بدتر است.

“همه حوصله در خانه تا مردم با استفاده” گفت: Sency داستان که برای اولین بار در گزارش NBC News. “این بسیار دشوار است به سرقت تصاویر فرم ارتباط عاشقانه و سپس” استفاده از آن به نفع خود.

این کار مثل این: یک کلاهبردار طول می کشد عکس از کسی مثل Sency ایجاد جعلی حساب رسانه های اجتماعی و توسعه های جدید شخصیت آنلاین-گاهی اوقات استفاده از نام واقعی این فرد در عکس. سپس کلاهبردار خواهد شد اعتصاب آنلاین گفتگو با زنان در سراسر جهان بسیاری از آنها بزرگتر و یا در معرض خطر و تظاهر به در یک نقطه.

“آنها می خواهم به استفاده از این هق هق داستان” من اعزام به برخی تلخ زمین و همسرم و بچه ها را ترک کرده اند به من. … واحد من سمت چپ من و من در گیر این کشور است. من نیاز به پول برای خانه پرواز'” Sency گفت. “که باعث می شود هیچ حس اگر شما می دانید هر چیزی در مورد نظامی است.”

کلاهبرداران اغلب ادامه این دیجیتال افسانه بیش امتداد طولانی از زمان به دست آوردن قربانی اعتماد و کنجکاو کردن پول بیشتر. گاهی اوقات آنها درخواست risque عکس و استفاده از آنها به عنوان باج خواهی.

چنین کلاهبرداری های آنلاین هستند شناخته شده به عنوان “catfishing” و می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای به دست آوردن مالی یا سوء استفاده در میان چیزهای دیگر.

ارتش ایالات متحده تحقیقات جنایی فرماندهی دریافت صدها گزارش از یک ماه از قربانیان که توسط فریب مردم جعل هویت یک سرباز آنلاین, با توجه به وب سایت خود را.

“قربانیان این ” عاشقانه کلاهبرداری’ گزارش آنها درگیر شد در یک ارتباط آنلاین با کسی که آنها معتقد به یک سرباز آمریکایی که پس از شروع درخواست پول برای های مختلف نادرست مربوط به سرویس نیاز دارد” با توجه به وب سایت. “قربانیان این کلاهبرداری ها می توانید از دست دادن ده ها هزار دلار و در صورت باریک احتمال بازیابی هر یک از آن.”

این Naval Criminal Investigative Service است که به طور فعال بررسی Sency است.

اما مک Hickman اقدام نماینده ویژه مسئول نورفولک زمینه گفت در یک ایمیل که در حالی که مقامات “هنوز متوجه یک الگوی خاص در مورد این نوع از کلاهبرداری, NCIS است که بررسی های مختلف کلاهبرداری های آنلاین هدف قرار دادن اعضای خدمات در سراسر تمام رده ها در سراسر جهان است.”

Sency معتقد است که او می داند که چرا او را هدف قرار داده است. علاوه بر اینکه در نیروی دریایی او شرکت میزبان یک نظامی محبوب پادکست به نام دود گودال و حفظ قابل ملاحظه حضور عمومی برای آن آنلاین. برخی از حساب های رسانه های اجتماعی در حال عموم مردم اجازه می دهد دسترسی به مقدار زیادی از عکس های او.

او در مورد این مسئله صحبت در پادکست و طرفداران و دوستان و حتی کمک به پیگیری کردن برخی از جعل حساب’ IP addresses — عددی نامگذاریهای است که نشان می دهد یک محل کامپیوتر. بسیاری منجر به نیجریه.

که متناسب به یک الگوی مستند در نیویورک تایمز بررسی سال گذشته است. برخی از کلاهبرداران در نیجریه خود را به “یاهو پسران” تایمز گزارش داد و آنها به این روزنامه گفت که “عشق مضر” هستند پر سود و کم خطر است.

“بسیاری از مردم خارج وجود دارد که تنها به تازگی طلاق گرفته, شاید بیوه” کتی آبهای رئیس یک گروه به نام دفاع در برابر عاشقانه, کلاهبرداری گفت: بار. “هر کس می خواهد کسی به عشق و به گوش دادن به آنها و آنها را بشنود. و این scammers می دانم که کلمات درست می گویند.”

Sency گفت: او می داند که دیگران در نظامی که باید به طور مشابه تحت تاثیر قرار, از جمله سربازان در فورت براگ و تفنگداران دریایی در Camp Lejeune. اما هر کسی نمی صوتی در مورد آن.

“من به نوعی در خط مقدم این” گفت و توضیح داد که بسیاری از آنها “خجالت و واقعا نمی خواهید به صحبت در مورد آن است.”

Sency رشد کرده است استفاده می شود به رگبار روزانه از پیام های گوناگون متهم او را از چیزهای وحشتناک و یا هشدار دهنده او را در حال impersonated.

“این فقط در حال رشد است, متاسفانه,” او گفت:. “من تبدیل به نوع بی حس به آن است.”

هنوز افرادی که در رسیدن به لحاظ مالی یا احساسی ویران سخت ترین به معده است. همه او می تواند انجام دهید این است که به آنها بگویید به گزارش حساب و تماس با مقامات.

برخی از ضربه.

“آنها تبدیل خشمگین بگو ما شده ایم در عشق برای سال,’,” او گفت:. “شما نمی توانید صحبت می کنند و دلیل به افرادی که catfished برای سال, من حدس می زنم.”

ترسناکترین هستند کسانی که می خواهند به ملاقات در فرد است. رد قربانیان نیز پس از دوست دختر خود را حاضر سازند و او را از تلاش برای سرقت خود ،

“یکی از دوستان من در واقع تا به حال یک زن که در پرواز از یک کشور دیگر پیدا کردن جایی که او مستقر شد و دنبال او را از لحاظ جسمی” Sency گفت.

Facebook شده و خیلی خوب در مورد سرعت خاموش کردن جعل حساب او گفت:. دیگران ظهور کرده اند تا در Instagram, Infinite و نرم افزار دوستیابی مانند آتش زنه.

همه چیز شده است تا حد زیادی به رسیدگی Sency گفت.

“در اول آن;s مانند خوب بدیهی است که من همدردی من می خواهم برای کمک به عنوان بسیاری که ممکن است. اما در این مرحله من فقط بگو لطفا گزارش مشخصات و ترک آن را در آن.”

NCIS توصیه اعضای خدمات تنظیم رسانه های اجتماعی خود تنظیمات حریم خصوصی برای محدود کردن اطلاعات در دسترس مردم آنها را نمی دانم و گزارش جرایم در www.ncis.navy.mil.

___

این مقاله در نوشته شده بود توسط کاترین Hafner از Virginian-خلبان بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

بیشتر بخوانید: ارتش خلبان اختراع را قادر می سازد بیش از حد واقع بینانه کم دید آموزش پرواز

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ویرجینیایی-خلبان. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im