یک Hannibal Lecter ماسک به دلیل آن به نظر می رسد کمی “bitey” یک اسب است نه “کاربردی و محافظه کار در طبیعت” و جعلی عینک و سبیل دسته کوچک موسیقی جاز است که “نه چندان بزرگ برای حفاظت از ویروس.”

از جمله مشاوره ارائه شده است توسط برخی از ارتش پادگان که گرفته اند به تجهیز خود را با فرماندهان خنده دار ماسک — حداقل عملا به نشان دادن “آنچه را می پوشند” وقتی که می آید به صورت پوشانده اند. راهنمایی ارسال شده به صفحات وابسته به پادگان ارائه طنز نبایدها برای نظامی ماسک پوشیدن در کنار نمونه هایی از توصیه می شود پوشش.

در این ماه وزارت دفاع آغاز شد نیاز به همه در DOD ملک به سایش پوشش صورت در عمومی و یا کار تنظیمات “به حدی عملی” که شش پا از فاصله فیزیکی نمی تواند حفظ شود.

در اینجا یک نمونه از گرافیک تهیه شده اند که شامل شکارچی ارتش فرودگاه فرمانده پادگان سرهنگ سرهنگ دیوید Escobar Fort Bliss فرمانده پادگان سرهنگ جیمز استوارت و اشتوتگارت فرمانده پادگان سرهنگ Jason Condrey.

یک پست از فورت استوارت شکارچی ارتش فرودگاه امکانات یک نسخه مجازی از شکارچی ارتش فرودگاه فرمانده پادگان سرهنگ سرهنگ دیوید Escobar. (Facebook)
1 زرهی جیر ویژه نسخه مجازی از فورت بلیس فرمانده پادگان سرهنگ استوارت جیمز. (توییتر)
یک ماسک پست در ارتش ایالات متحده پادگان اشتوتگارت, Facebook صفحه ویژه اشتوتگارت فرمانده پادگان سرهنگ Jason Condrey. (Facebook)

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im