اتهامات در زمینه تیراندازی مرگبار مسلح فورت کرسن سرباز

بدون هزینه خواهد بود در برابر چهار کلرادو اسپرینگز افسران پلیس در تیراندازی مرگبار یک تزئین مبارزه با کهنه که آنها می گویند با اشاره تفنگ در آنها را در طول یک اختلال داخلی در آوریل 4th قضایی دفتر دادستان منطقه گفت: پنج شنبه.

با توجه به DA گزارش سرجوخه اد گالو) یوسف Somosky و افسران ادی Nassar, Kristofer Czajkowski و چارلز وارن “عمل منطقی” و توجیه شده بودند که آنها از کار اخراج گروهبان دوم ارتش ، Virgill Thorpe چرا که آنها “برگزار معقول باور” که تورپ قرار دادن افسران و اعضای خانواده خود را در معرض خطر قریب الوقوع بودن کشته یا به شدت مجروح شدند.

Thorpe, 28, زده بود “حداقل یک بار” در این گزارش گفت: و مرده از زخم او در بیمارستان است.

تمام چهار افسران دوربین های بدن فعال بودند در زمان عکسبرداری با توجه به DA هر چند CSPD هنوز به انتشار این فیلم. یک سخنگوی پلیس گفت: این فیلم به احتمال زیاد منتشر خواهد شد جمعه یا اوایل هفته آینده.

کالبد شکافی از El Paso County, دفتر پزشکی قانونی نشان داد که تورپ درگذشت از 12 زخم گلوله به سر بازو و پشت پا و دست.

دا در گزارش ارائه جزئیات زیر از مارس 19 حادثه:

افسران نامیده می شدند به تورپ را درست قبل از 10 p. m. در 3200 بلوک از چوب بلوط نهر درایو شرق در این شهرستان در جنوب شرقی جانبی پس از تورپ را به نام مورد اختلال در این گزارش اعلام کرد.

تورپ را گفته مقامات که او تا به حال شده است از لحاظ جسمی ضرب و شتم توسط شوهرش که او مسلح با تفنگ حمله با توجه به گزارش. او گفت: Thorpe “cocked” تفنگ و گفت که شلیک ماموران اگر آنها به خانه آمد.

زمانی که افسران ملاقات تورپ در درب جلو او “بسیار آشفته” و گفت: “اجازه رفتن به جنگ” در این گزارش اعلام کرد. ماموران سعی کردند او را آرام اما او رفت و برگشت داخل.

از طریق یک پنجره رو افسران دیدم تورپ را دو سابق و دوست خانوادگی در زیرزمین و اقدام به کشیدن آنها را در این گزارش اعلام کرد. آنها کشیده تورپ و همسر و یکی از stepdaughters از پنجره به ایمنی اما در حالی که آنها سعی در بیرون کشیدن خود خوانده Thorpe نزدیک پنجره با یک AR-15, با توجه به گزارش.

او مطرح تفنگ و اشاره آن را در افسران این گزارش اعلام کرد. دختر خوانده خود را شروع به پریدن کرد از راه و افسران اخراج در Thorpe.

تورپ عقب نشینی به زیرزمین و سقوط این گزارش گفت:. افسران ارائه کمک های پزشکی به Thorpe تا امدادگران وارد شده است.

یکی از افسران و یکی از تورپ را stepdaughters زخمی شدند پرواز شیشه و باقی مانده و یا ترکش این گزارش اعلام کرد.

تحقیقات توسط multiagency نیروی مرگبار تیم تحقیق نشان داد که تورپ بعد از یک دور از AR-15 و دا در گزارش اعلام کرد. یکی از تورپ را stepdaughters محققان گفت که تورپ شلیک تفنگ خود را قبل از افسران اخراج شدند.

تورپ اختصاص داده بود به 3 زرهی گروه رزمی تیپ 4 پیاده نظام تقسیم یک فورت کرسن سخنگوی گفت. او داوطلب خدمت سربازی در ارتش در سال 2012 شده بود مستقر در فورت کرسن پس از سال 2016. او موفق به دریافت بیش از 20 جایزه در طول خدمات خود را از جمله در طول هفت ماه از استقرار در افغانستان در سال 2013, سوابق نشان می دهد.

تورپ مرگ شد این شهر 16th, قتل و افسر دوم-درگیر تیراندازی این سال است.

این مقاله نوشته شده توسط اولیویا Prentzel از روزنامه (کلرادو اسپرینگز،) و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 روزنامه (کلرادو اسپرینگز،). تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>