نینتندو سوئیچ 2 به دو نمایش ؟ سیستم عامل ممکن است ارائه تذکر

یک سیستم عامل جدید به روز رسانی برای نینتندو سوئیچ می تواند نگه دارید راز نسل بعدی سوئیچ 2 کنسول با توجه به یک ناظر شناخته شده برای ومعلول در مورد کنسول کد.

محقق امنیتی مایک Heskin معتقد است که نینتندو سوئیچ به روز رسانی سیستم عامل 10.0.0 راه اندازی شد در این هفته ارائه می دهد نکات نینتندو می تواند با توجه به نمایش ثانویه برای هر سوئیچ ،

کد نشان می دهد “مقدماتی پشتیبانی” برای سوئیچ مدل لقب “nx-bcd” در به روز رسانی سیستم عامل. که نام مدل خواهد کراوات به نینتندو نامگذاری کنوانسیون نشان می دهد چیزی است که در واقع جریان است. Heskin می گوید وجود دارد 3 از 5 درام پروفیل های برای سخت افزار جدید ،

به عنوان برای نمایش او می گوید: وجود “شواهد ثانویه صفحه نمایش از نوع اضافه شده است به طور انحصاری در این مدل است.”

مرتبط با: که در آن به خرید یک دستگاه سوئیچ

او نمی رفتن به جزئیات در مورد آنچه این شواهد در اینجا پس از آن بسیار مورد مصرف خود را برای آن کلمه در این مرحله است. این می تواند چیزی به عنوان ساده به عنوان آن را ممکن است به بازی در سوئیچ کنسول و تلویزیون در همان زمان.

اما آن را به عنوان اگر نینتندو است که یک غریبه به اضافه کردن یک نمایش ثانویه برای یک کنسول دستی, کنسول بازی. پس از همه, Nintendo DS, DSi 3DS 2DS و XL همتایان شد بازدید عظیم برای شرکت در طی حدود پانزده سال است.

چنین علاوه بر این به سوئیچ قطعا توسل به مشابه تاشو طراحی, اما آن را سخت برای دیدن جایی که صفحه نمایش متناسب با سوئیچ را می گیرد. این امر می تواند تا حدودی از رگرسيون در این نقطه بنابراین ما بسیار مصرف Heskin ادعا می کنند با یک سنگین خرج کردن از نمک در این مرحله جذاب آن را به عنوان ممکن است.

به دور از مخفی تذکرات آینده کنسول سیستم عامل نسخه 10.0.0 آورده مقدار زیادی از اخبار جالب برای صاحبان فعلی سوئیچ.

مرتبط: بهترین نینتندو سوئیچ معاملات

که شامل توانایی برای حمل و نقل سوئیچ بازی از کنسول به یک کارت SD در حالی که گیمر باید قبلا به دانلود مجدد بازی خود را در جهت آن حرکت می کند. این یک فرایند بسیار ساده برای انجام بیش از حد. این شرکت دارای یک گزینه جدید در مدیریت داده ها برگه خواندن “انتقال داده ها بین سیستم/کارت حافظه microSD است.”

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر