جدید COVID-19 امداد لایحه شامل بدهی مهلت پوشش های درمانی و بهداشتی به جانبازان

یکی دیگر از عظیم همه گیر بسته امداد معرفی سهشنبه در مجلس نمایندگان شامل چندین مقررات مربوط به جانبازان از جمله حمایت از کسانی که مدیون پول به وزارت امور جانبازان و مراقبت های بهداشتی برای هر یک دامپزشک که دهکدهای از دست داد تحت پوشش بیمه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری و یا قهرمانان لایحه پرده برداری توسط آمریکا پنجم در یک سری از لوایح با هدف حفظ کشور از طریق رمان coronavirus بحران است.

موجود در آن 1,800 صفحات مقررات مربوط به حمایت از دولت های ایالتی و محلی کمک به کشاورزان محافظت از مستاجرها و مالکان از اخراج و سلب حق مالکیت بخشش بدهی های دانشجویی, افزایش بودجه برای مدیکر و مدیکید و ارائه hazard pay برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

این لایحه همچنین شامل چندین اقدامات برای حمایت از جانبازان از جمله تعلیق موقت از VA فعالیت های جمع آوری بدهی تا 60 روز پس از اعلام پایان ملی اورژانس و مراقبت های بهداشتی برای هر جانباز که از دست رفته بیمه بهداشت و درمان در این بیماری همه گیر از جمله بیکاران و کسانی که از دست داده اند و خود را کارمند-ارائه مراقبت های بهداشتی.

آن را نیز خواهد تمدید مهلت برای پر ادعا و درخواست برای مزایای VA تا 90 روز پس از ملی اضطراری به پایان می رسد.

مرتبط با: پیشنهاد ایجاد خواهد چادر شهرهای VA پارکینگ

در اوایل ماه آوریل VA اعلام کرد چندین اقدامات برای کمک به جانبازان در بدهی و کسانی که در زمینه ناتوانی ادعا می کند با این بخش است. آن را به طور موقت متوقف مجموعه برای جانبازان با و مراقبت های بهداشتی و یا مزایای صورتحساب و اجازه جانبازان در حال حاضر در بدهی به VA به درخواست برای تعلیق بدهی و یا درخواست تمدید طرح پرداخت از طریق تماس با بخش.

VA همچنین گفت: آن را نمی خواهد اشاره بدهی های خود به سازمان های اعتباری در طول همه گیر خواهد شد و در ادامه به روند وام مسکن و برنامه های کاربردی برای جانبازان که حل نشده اند پرداخت بدهی مسائل.

در طول همه گیر جانبازان نیز مجاز به ارسال اواخر ادعا و درخواست جانبازان مزایای دولت در کنار درخواست برای پسوند در مطالب ارسالی. این گروه همچنین توافق کردند به منظور تسریع در تجدید نظر برای جانبازان مبتلا COVID-19.

این اقدامات به پایان به عنوان به زودی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که این ملی اضطراری به حالت تعلیق و یا بیش از.

این $3.3 تریلیون پیشنهاد نیز شامل یکی دیگر از $1,200 محرک برای آمریکایی ها که کمتر از $75,000 یک سال و 1200 $در هر سه وابسته.

خانه امور جانبازان رئیس کمیته Rep. علامت Takano D-کالیفرنیا گفت: قهرمانان جدید قانون مورد نیاز است تا اطمینان حاصل شود که جانبازان “فرصتی برای موفقیت است.”

“به عنوان جانباز بیکاری به شدت افزایش به 12 درصد و VA مراحل را برای خدمت هر دو ملت ما جانبازان و شهروندان از طریق چهارمین ماموریت روشن است که COVID-19 همه گیر نیاز فوری جسورانه عمل” Takano گفت: در انتشار سه شنبه با اشاره به VA تعهد به خدمت به عنوان یک backstop ارائه تخت و خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان به عنوان مورد نیاز در طول یک بحران بهداشت عمومی.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل جمهوریخواه از کنتاکی پیشنهاد کرده است که اضافی عظیم کمک بسته است نه چیزی که او می خواهد به عجله توجه به این که ایالات متحده در حال حاضر “یک بدهی به اندازه اقتصاد ما.”

“ما مجبور به توقف در اینجا نگاهی به آنچه که ما انجام داده ایم” مک کانل گفت.

سایر اقدامات مربوط به جانبازان در این لایحه عبارتند از:

  • گسترش دسترسی به خدمات بهداشت روان در و دامپزشک مراکز فعال گارد ملی و رزرو اعضا و همچنین جانبازان حمایت از COVID-19 پاسخ;
  • هیچ copays و یا هزینه های برای جانبازان به دنبال درمان COVID-19;
  • افزایش کمک های حضور و غیاب و پرداخت برای کسانی که در حال حاضر آن را دریافت 25% در طول بحران و همچنین به عنوان پوشش محافظ شخصی, لوازم و تجهیزات.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا گفته است او می خواهد یک رای به پیشنهاد جمعه.

جانبازان که نیاز به کمک با مزایای بدهی می توانید تماس بگیرید و بدهی مدیریت مرکز در 1-800-827-0648.

کسانی که با مراقبت های بهداشتی بدهی می توانید تماس بگیرید و بهداشت مرکز منابع در 1-888-827-4817.

جانبازان با ادعای فرمت سوالات می توانید تماس بگیرید 1-800-827-1000.

یادداشت سردبیر: این داستان به روز شده است برای اصلاح این دولت است که مک کانل سناتور. دهنده.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

بیشتر بخوانید: ارتش می خواهد یکنواخت و لوازم جانبی است که می تواند ID دوستانه اما ماندن نامرئی به دشمن

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im