جدید دانشجویان می رسند در وست پوینت در میان همه گیر

WEST POINT, n. y. — جدید دانشکده افسری داوطلبان ورود در آکادمی نظامی ایالات متحده در روز دوشنبه شد به سرعت تست شده برای COVID-19 ایستاده بود در توجه در ماسک صورت داده شد و فریاد زد: دستور به شستن دست های خود را.

انتقال از غیر نظامی به دانشکده افسری وست پوینت های مختلف برای کلاس 2024 به عنوان آکادمی سازگار به همه گیر شروع با پذیرش روز و یا R-روز.

پذیرش روز هنوز ushers در یک دوره شدید از آموزش که معرفی تازه واردان به rigors از دانشکده افسری زندگی است. اما در این سال, مسن, دانشجویان barked سفارشات از طریق ماسک صورت. جدید دانشجویان هنوز هم مجبور به تحمل این هفته از دریل راهپیمایی و exertions از دانشکده افسری اساسی آموزش غیررسمی شناخته شده به عنوان “جانور بازداشتگاه.” اما این آموزش خواهد بود دو هفته کوتاه تر این سال است.

“من می دانم که آن را کوتاه تر اما من به آن اعتماد خواهد بود همان تجربه به طور کلی. من هنوز هم می خواهید به دانستن همه همکلاسی های من” گفت: جاستین Suess از باتاویا, Illinois. “من آماده ام. من شده است با ورزش سخت است.”

بیش از 1,220 جدید دانشجویان این سال ها از ورود بیش از سه روز از روز شنبه از طریق شنبه به جای دریافت یک روز به عنوان معمول است.

تازه واردان کاهش یافته توسط پدر و مادر خود را صبح روز دوشنبه در زمان یک لحظه برای خداحافظی در آغوش قبل از اینکه آزمایش COVID-19. نتایج دوباره در یک ساعت یا بیشتر. کسانی که تست مثبت — به عنوان چهار هم یکشنبه — برای جدا خواهد شد هفته اما هنوز هم در بخشی از آموزش است.

صدها نفر از دانشجویان جدید صرف شنبه بودن hustled در اطراف در گروه های سنتی دور از مدرسه و اتصالات, وزوز کاهش و پوشش. آنها دستور داده شد به “عجله کن!” و “حرکت با یک هدف!” بلکه “شستن دست های خود را!” در یک ایستگاه آب. در یکی دیگر از ایستگاه مسن دانشجویان فریاد زد سفارشات به مهاجران جدید از پشت یک مشاهده از طریق ورق های پلاستیکی. جدید دانشجویان در راهپیمایی اجتماعی فواصل دور.

“ما می توانیم کاهش در معرض قرار گرفتن به عنوان آنجا که ممکن است, اما ما نمی توانیم آن را از بین بردن. آنچه که ما می توانید انجام دهید این است که جلوگیری از حمل و نقل از یک نفر به بعد با پیوستن به سخت و غیر دارویی مداخلات داد.” سرهنگ رابرت Kinney که مسئول R-عملیات روز.

همه دانشجویان باید بررسی شود و صرف بیشتر وقت خود را در گروه های 35 تا 40 گفت: سرتیپ ژنرال کورتیس A. Buzzard, فرمانده از دانشجویان.

هر چند در این سال دانشکده افسری آموزش های پایه کوتاهتر شده است از شش ماه به چهار Buzzard گفت که او اعتماد به نفس آنها خواهد شد به خوبی آموزش دیده است.

آنها هنوز هم شلیک, rappel, مارس, تمرین, حرکت صرف چهار شب در زمینه آموزش و پرتاب یک زندگی نارنجک دست او گفت: هر چند برخی از آموزش خواهد بود به تعویق افتاده تا تابستان آینده.

“من هنوز هم فکر می کنم ما باید یک طرح خوب برای acculturate آنها را به وست پوینت و ارتش” Buzzard گفت.

تغییرات در آموزش آینه کسانی که ساخته شده توسط دیگر خدمات آکادمی در تابستان امسال و همچنین به عنوان توسط ارتش به طور کلی.

سربازان ارتش تحت اساسی مبارزه با آموزش تحت نظارت و در ابتدا محدود تماس با دیگران برای 14 روز به عنوان آنها تمرکز بر روی آموزش دانشگاهی. اعضای کادر کوچکتر و سپس پیوستن به بقیه از کارآموزان باقی مانده هفته آموزش.

در غرب نقطه جدید دانشجویان خواهد بود به طور رسمی پذیرفته سپاه از دانشجویان پس از آموزش.

کلاس 2021 دانشکده افسری مورگان Tori از Fort Knox, Kentucky, است, به خصوص خوشحالم که کلاس 2024 شامل دیلن Tori او خواهر کوچکتر که وارد پنج شنبه برای آموزش.

“من فکر می کنم از آن خواهد شد کمی بیشتر به چالش کشیدن” گفت: سالمند Tori. “آنها هنوز هم انجام تمام چیزهایی که لازم است از آنها در شش هفته در چهار هفته. پس از آن خواهد شد کمی بیشتر سریع ء.”

این مقاله در نوشته شده بود توسط مایکل هیل از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>