ارتش جدید ارزیابی با هدف کاهش تعصب در هنگام انتخاب سرهنگ برای فرمان

یک ارتش جدید برنامه برای ارزیابی اینکه آیا افزایش سرهنگ آماده برای تیپ فرماندهی و کلیدی دیگر تکالیف خواهد شد

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 6 مرداد 1399

یک ارتش جدید برنامه برای ارزیابی اینکه آیا افزایش سرهنگ آماده برای تیپ فرماندهی و کلیدی دیگر تکالیف خواهد شد از ویژگی های پادمان برای کاهش تعصب در برابر گروه های اقلیت.

در ماه سپتامبر ارتش برگزار خواهد شد اولین فرماندهی سرهنگ ارزیابی برنامه (CCAP) چهار روز ارزیابی برای تعیین افسران آمادگی برای فرماندهی و استراتژیک خود را بالقوه با توجه به یک سرویس انتشار اخبار.

جزئیات بعدی: ارتش رزومه مقیاس بزرگ آموزش مبارزه در سراسر کشور با وجود افزایش ویروس موارد

این برنامه شبیه به فرمانده گردان ارزیابی برنامه (BCAP) که ارتش را مدیریت استعداد نیروی کار برگزار شد در ژانویه.

افسران که واجد شرایط برای در نظر گرفتن در مالی 2022 سرهنگ فعال رقابتی دسته متمرکز لیست انتخاب هیئت مدیره دعوت به حضور در این CCAP در Fort Knox, Kentucky.

در علاوه بر این به تحت یک سری از ارزیابی شرکت کنندگان را از طریق ارتش جامع استعداد مصاحبه است که ویژگی های ساخته شده در مکانیسم برای کاهش خودآگاه و ناخودآگاه تعصب با توجه به انتشار.

هر پانل مصاحبه شامل متنوع نمایندگی به ارائه چند مستقل از دیدگاه, از جمله نژاد و جنسیت و شاخه دسته نظامی و تجربه انتشار متحده است.

"اعضای پانل دریافت ضد تعصب آموزش قبل از پانل عملیات به آنها اجازه می دهد برای شناسایی و کاهش رایج در مصاحبه تعصبات و آنها انجام روزانه بازآموزی آموزش برای تقویت اولیه آموزش" مسلح ، ژنرال. JP McGee مدیر ارتش استعداد مدیریت نیروی کار در بیانیه ای گفت: به Military.com. "هر پنل دارای روت و بدون حق رأي پنل مدیر است که می پرسد یک سری از ساختار سوال برای اطمینان از ثبات و کاهش ذهنیت."

نامزدها نیز نقاب دار از اعضای پانل و دستور نیست برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات در مورد هویت خود شعبه و واحد در طول مصاحبه ارتش, مقامات گفت.

BCAP ویژگی های همان پروتکل برای حفاظت در برابر ناخودآگاه تعصب آنها اضافه شده اما این موضوع شد خیلی برجسته تر زمانی که رهبران ارشد راه اندازی یک برنامه در اواخر ماه ژوئن آغاز شد که با از بین بردن عکس های رسمی از افسر ارتقاء هیئت مدیره بسته است.

دوبله پروژه شمول فراگیر تلاش خود را برای جستجوی راه هایی برای ترویج بیشتر و نژادی گوناگونی از قبیل ایجاد یک آموزش جدید با هدف بالا بردن آگاهی از ناخودآگاه تعصب در صفوف آغاز ورود به سطح آموزش تمام راه را تا به یکی از رهبران ارشد آموزش.

پس ارتش تصمیم افسر, عکس, وزیر دفاع علامت Esper قرار دادن یک جولای 15 نظامی گسترده بخشنامه محرومیت استفاده از عکس ها در ارتقاء تخته.

ارتش نیز ارزیابی استفاده از عکس های رسمی در حکم افسر و داوطلب خدمت سربازی سرباز ارتقاء ملاحظات ابتدا در ماه اوت است.

جدید سرهنگ ارزیابی برنامه مشابه خواهد بود به BCAP تلاش به عنوان یک روش موثر از وجین کردن افسران که هنوز آماده نیست به فرماندهی, ارتش, مقامات گفت.

در مورد 1800 رشته و ستوان سرهنگ بودند واجد شرایط را از طریق BCAP برگزار شد در ژانویه. از 1,100 که داوطلب به شرکت در حدود 816 دعوت شدند به فورت ناکس برای پنج روز بررسی برنامه.

این برنامه ویژگی های یک سری از فیزیکی و شناختی ارزیابی. شرکت کنندگان تحت آزمایش نوشته شده است و ارتباط کلامی و رفتاری و روانشناسان.

از حدود 770 افسران شرکت کننده در BCAP, 25 مورد یافت شد آماده برای دستور انتشار متحده است.

هنگامی که در مقایسه با زمان روند انتخاب این BCAP-انتخاب ماموران نشان داد که آنها بیشتر فیزیکی مناسب سطوح بالاتری از توانایی شناختی ارتباط بهتر و کمتر به نمایش گذاشته معکوس صفات رهبری با توجه به انتشار.

-- متی کاکس را می توان در رسید matthew.cox@military.com.

مرتبط: چرا تعداد کمی از زنان برای انتخاب شدن برای ارتش گردان فرمان ؟

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن