جدید نقشه های اپل ابزار نشان می دهد که در شهرستانها هستند و flaunting مستندات

اپل پله تا تلاش های خود را برای کمک به دولت در پاسخ به coronavirus بحران جدید نقشه های اپل مبتنی بر وب ابزار.

جدید COVID-19 تحرک گزارش روند خدمت می کند تا anonymised داده ها از نقشه های اپل کاربران در شهرستانها در سراسر جهان. این طراحی شده است به نمایش گذاشتن کاهش تحرک در آن مکان.

در دسترس به هر کسی این ابزار را نشان می دهد راه رفتن و رانندگی و حمل و نقل عمومی نمودار شبیه به کسانی که ما شده ایم از دیدن روی تلویزیون بریتانیا در طول روزانه دولت جلسات.

اپل داده ها نشان می دهد گرم در مقایسه با شروع مطالعه سطوح و می تواند کمک به دولت های محلی خود را با پاسخ به این مستندات به عنوان مربوط به کاهش یا تقویت محدودیت در حرکات.

این ابزار به ارمغان می آورد با آن برخی از نگرانی های حریم خصوصی اما اپل سریع به اشاره است که نقشه ها هرگز همکاران داده ها با اپل ایدی حساب و بر خلاف گوگل آن را حفظ نمی کند یک تاریخ که در آن شما بوده ام. شعارهاى اما درست است.

مرتبط: بهترین آیفون 2020

این شرکت می گوید: “یادگیری در مورد COVID-19 تحرک روند در کشورها/مناطق و شهرستانها. گزارش های منتشر شده روزانه و منعکس کننده درخواست جهت در نقشه های اپل. حریم خصوصی یکی از ارزش های اصلی ما تا نقشه نمی دانشیار اطلاعات خود را با ID اپل خود را و اپل نمی نگه داشتن یک تاریخ که در آن شما بوده ام.”

پس چه می تواند ما را از نقشه های اپل داده است. خوب, اصلی, استرالیایی در شهرستانها عمده تمایل به پیوستن به مستندات. در لندن راه رفتن پایین است 77% رانندگی نیز پایین 77 درصد و حمل و نقل پایین است بیشتر هنوز هم در سطح نرمال 89٪.

بیرمنگام یکی دیگر از coronavirus کانون نمی تواند به رخ کشیدن کاملا مشابه آمار به عنوان پایتخت با Brummies خود را کاهش, راه رفتن, رانندگی و حمل و نقل با استفاده از 64% و 75% و 82% بود.

این اعداد و ارقام آخرین شمارش شده در مارس 12, طول زیبایی (و ظالمانه) گرم و آفتابی آخر هفته عید پاک پس از آب و هوا با یک کولر به نوبه خود این هفته امیدوارم ما می توانیم انتظار برای دیدن این اعداد جست و خیز کردن دوباره.

فراتر از این انتشار عمومی اپل و گوگل اعلام کرده اند که آنها در حال کار بر روی تلفن همراه نرمافزار طراحی به کمک با تماس با ردیابی; به طور بالقوه هشدار به مردم که به آنها نمایانده کسی که آزمایش مثبت برای coronavirus. از آن شده است شناور به عنوان یک راه بالقوه خارج از جریان جهانی مستندات.

بر خلاف دیگر سایت های ما به طور کامل نقد و بررسی همه چیز ما توصیه می کنیم با استفاده از صنعت استاندارد آزمون برای ارزیابی محصولات. ما همیشه می خواهیم به شما بگویم آنچه که ما پیدا کنید. ما ممکن است یک کمیسیون اگر شما خرید از طریق ما با قیمت لینک کلیک کنید.
به ما بگویید چه شما فکر می کنم – ایمیل سردبیر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر