وزارت دفاع اتحاد پیوست وزارت امور کهنه سربازان در یک توافق است که باعث افزایش توانایی خود را برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات پزشکی بیمار و دسترسی به داده ها از بیش از 54,000 غیر نظامی و بیمارستان و درمانگاه و داروخانه و آزمایشگاه است.

VA روز دوشنبه اعلام کرد که یک اطلاعات سلامت, بورس, اجرای مشترک توسط هر دو بخش شد قابل علاج و درمان مارس 18. آن را به نظامی و VA پزشکان دسترسی به پرونده سلامت الکترونیک اطلاعات برای بیماران دیده می شود توسط هر دو دولت پزشکان و شرکت های خصوصی است که باید وارد فایل-های توافق نامه.

این سیستم نیز فراهم می کند شرکت های بخش خصوصی پزشکان و نظام سلامت کارآمد راه برای درخواست و یا دسترسی به یک بیمار DoD یا VA پرونده سلامت الکترونیک با توجه به VA انتشار.

مرتبط: این پایگاه خواهد بود که بعد از به دست آوردن جدید DoD پرونده سلامت الکترونیک سیستم

اجرای بخشی از یک بزرگتر پرونده سلامت برنامه نوسازی توسط گروه ها که در حال اتخاذ سوابق پزشکی الکترونیکی سیستم ساخته شده توسط Cerner خدمات دولت که در نظر گرفته شده است برای ایجاد یک پرونده پزشکی برای پرسنل نظامی است که دهانه طول عمر خود را از بوت کمپ یا افسر و الحاق به مرگ است.

این سیستم به نام MHS پیدایش در وزارت دفاع است که انتظار می رود به طور کامل عملیاتی در وزارت دفاع توسط 2024. VA که به توافق برای خرید همان سیستم در سال 2018 است انتظار می رود به آن را به طور کامل اجرا شده تا سال 2027.

VA و وزارت دفاع در حال حاضر به اشتراک گذاری شده است برخی از اطلاعات پزشکی با ارائه دهندگان خارجی از طریق خود توافق. اطلاعات در دسترس ارائه دهندگان شامل نتايج آزمايشگاه, داروها, سلامت, تاریخ, آلرژی, و بهداشت حرفه ای اطلاعات برای کارکنان نیز بهره مند است.

فن آوری های جدید می آید در زمانی که هر دو بخش در پاسخ به COVID-19 گیر با بیش از 11,000 بیماران مبتلا رمان coronavirus که از روز سه شنبه در هر دو سیستم های بهداشتی.

“اخیر COVID-19 pandemic تاکید اهمیت برای پزشکان در خط مقدم به سرعت دسترسی به سلامت بیمار رکورد بدون در نظر گرفتن که در آن است که بیمار قبلا دریافت مراقبت” گفت: دکتر نیل ایوانز مدیر موقت فدرال پرونده سلامت الکترونیک برنامه نوسازی در آزادی.

این سیستم شامل یک قابلیت است که اجازه خواهد داد که شبکههای بهداشت و درمان به آن دسترسی داشته باشید در آینده با توافق با VA و DoD. برای مثال این بخش در حال حاضر به امضا ترتیب با douglas murray جامعه ارائه دهنده شبکه است که انتظار می رود به 15,000 بیشتر جامعه ارائه دهندگان دسترسی به نظامی و جانباز اطلاعات بیمار در پاییز.

بیمارانی که می خواهید به انتخاب کردن از فایل های ترتیبات باید گزینه های مختلف برای انجام این کار به جز از خدمت وظیفه فعال اعضای که مجاز به انتخاب کردن.

جانبازان ممکن است انتخاب کردن را تکمیل و فرم 10-10164 که می توانید آنها را دانلود و ایمیل. آنها همچنین می توانید به یک نسخه از وزارت اطلاعات در, VA تسهیلات جایی که آنها دریافت مراقبت و تکمیل فرم.

غیر فعال وظیفه Tricare ذینفع می توانید با رفتن به Tricare وب سایت.

و مقامات اعلام کرد در اوایل فوریه که آنها به تأخیر انداختن اجرای خود پرونده سلامت الکترونیک سیستم در حالی که آنها مطمئن باشند که این سیستم کار می کنند در VA فعلی زیرساخت های فن آوری اطلاعات.

اولیه استقرار در VA راه اندازی شد برای شروع در ماه مارس در Mann-Grandstaff VA Medical Center در اسپوکن واشینگتن. اما شده است که در طول بیماری همه گیر کوروناویروس.

وزارت دفاع نیز به طور موقت به حالت تعلیق در مرحله بعدی MHS پیدایش rollout به اطمینان حاصل شود که نظامی ارائه دهندگان خدمات پزشکی متمرکز بر بیماری همه گیر در پاسخ به جای یادگیری های جدید مدارک پزشکی سیستم.

با اطلاعات سلامت برنامه تبادل بیماران و پزشکان نباید با دیدن هر گونه تغییر در فایل های خود را به عنوان یک نتیجه از قابلیت های جدید, با توجه به, VA.

— پاتریشیا Kime را می توان در رسید Patricia.Kime@Monster.com. او در توییتر دنبال کنید @patriciakime.

ادامه مطلب: پس از تاخیر VA مجموعه جدول زمانی جدید برای پرونده سلامت الکترونیک برنامه آزمایشی

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im