نزدیک به 70 تن در ‘وحشتناک’ شیوع در جانبازان خانه

نزدیک به 70 ساکنان بیمار با کروناویروس فوت کرده اند در یک خانه ماساچوست برای پیری جانبازان به عنوان دولت فدرال و مقامات سعی کنید به کشف کردن آنچه اشتباه رفت و در مرگبارترین شناخته شده شیوع در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در آمریکا

در حالی که مرگ و میر در کشور-اجرای هولیوک سربازان خانه همچنان به صعود مقامات فدرال در حال بررسی این که آیا ساکنان محروم بودند مراقبت های پزشکی مناسب و دولت را بالا دادستان است تصمیم گیری را به اقدام قانونی.

“این وحشتناک گفت:” ادوارد Lapointe که پدر در قانون زندگی در خانه بود و یک حالت خفیف ویروس. “این بچه ها هرگز تا به حال یک فرصت است.”

شصت و هشت جانباز ساکنان که تست مثبت برای این ویروس فوت کرده اند اعلام کرد و آن را شناخته شده نیست که آیا فرد دیگری که فوت کرده بود COVID-19. یکی دیگر از 82 ساکنان و 81 کارکنان باید آزمایش مثبت است.

خانه سرپرست که قرار داده شده در مرخصی اداری است در دفاع از خود پاسخ و دولت را متهم به مقامات ادعا دروغ آنها غافل از این دامنه مشکل وجود دارد.

سرپرست بنت والش گفت: در اوایل این ماه مقامات دولتی می دانست که خانه بود و در “حالت بحران” که آن را به کمبود نیروی انسانی و ابلاغ شد زود و اغلب در مورد سرایت در تاسیسات.

مشکلات نیروی انسانی است که گرفتار خانه برای سال کمک به این ویروس گسترش مانند آتش سوزی گفت: جوآن میلر یک پرستار در خانه است.

چرا که نیروی انسانی آنقدر تنگ کارگران از یک واحد به طور مداوم در حال حرکت به واحد های دیگر برای کمک به خارج و آوردن آنها میکروب با آنها, او گفت:. در یک نقطه و یک واحد تعطیل به دلیل نبود کارکنان به اندازه کافی آن را به کار گیرند و آن دسته از جانبازان منتقل شدند به محله های نزدیک در دیگر نقاط ساختمان, او گفت:.

“جانبازان بودند در بالای هر یک از دیگر,” او گفت:. “ما نمی دانیم که مثبت بود و کسی که منفی بود و سپس آنها را گروه بندی مردم با هم و که واقعا بدتر از آن حتی بیشتر میلر گفت:” که صحبت از طریق یک ماسک در طول یک استراحت از کار خود را در مرکز.

“این زمانی است که آن را واقعا منفجر شد,” او گفت:.

وضعیت در حال حاضر “تا حدودی موجود” از آنجا که تا چند جانبازان وجود دارد میلر گفت. وجود دارد نزدیک به 230 ساکنان زندگی در این خانه در اواخر ماه مارس و تنها حدود 100 باقی مانده روز دوشنبه بوستون گلوب گزارش داد.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و ناتوان از آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

بث Lapointe گفت پدرش هم اتاقی آزمایش مثبت برای این ویروس در ماه مارس و بعد از آن درگذشت — اما پدر او در ابتدا رد کرده تست چرا که او نشان می دهد هیچ نشانه ای. به عنوان ویروس گسترش اعضای خانواده در تاریکی نگهداری شدند در مورد آنچه که در درون او گفت:.

“من هر روز می پرسند مختلف مردم, ‘چه خبر است در وجود دارد؟” و من هرگز دریافت اطلاعات,” او گفت:.

کالیفرنیا ، چارلی بیکر دولت با استخدام یک وکیل برای انجام تحقیقات مربوط به مرگ و میر. ماساچوست دادستان کل Maura هیلی نیز در حال بررسی برای تعیین “چه رفت در این مرکز و تعیین اگر اقدام قانونی موجه است.”

و باراک اوباما در ماساچوست و وزارت عدالت و حقوق مدنی بخش به دنبال به اینکه خانه تجاوز دستياران حقوق با شکست به آنها ارائه مراقبت های پزشکی مناسب.

مرگ و میر در صفحه اصلی به نظر می رسد بزرگترین در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در ایالات متحده ،

“این نیز نمادی از نحوه آمادگی بسیاری از پرستاری امکانات بوده است,” دکتر گفت: Michael Wasserman, رئيس جمهور از انجمن کالیفرنیا دراز مدت مراقبت های پزشکی است.

“Geriatricians و کارشناسان در دراز مدت مراقبت پزشکی بودند صدایی هشدار دهنده در آغاز ماه مارس و ما اساسا نادیده گرفته شده است و توسط هر کس. فدرال و دولت های محلی دولت و پرستاری در خانه, صنعت,” او گفت:.

وجود دارد در حال حاضر هیچ مقام رسمی تعداد خانه سالمندان مرگ و میر در سراسر کشور است. دولت فدرال تنها به تازگی مورد نیاز این کشور را بیش از 15000 خانه های سالمندان به شروع گزارش تعداد تایید شده و احتمالی مرگ و میر و عفونت است اما هنوز روشن نیست که تعداد منتشر خواهد شد.

در ضمن آسوشیتد پرس شده است و تدوین آن را شمارش از دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش های رسانه ها, پیدا کردن حداقل 13,762 مرگ و میر ناشی از شیوع بیماری در خانه های پرستاری و مراقبت طولانی مدت امکانات در سراسر کشور است.

اما این احتمال نیز وجود دارد یک undercount چرا که تنها در حدود نیمی از کشورهای در حال حاضر گزارش پرستاری صفحه اصلی مرگ و میر و تعداد کسانی که مردند بدون همیشه در حال آزمایش برای COVID-19.

___

آسوشیتد پرس گزارش خبرنگار جیم Mustian کمک به این گزارش.

این مقاله در نوشته شده بود توسط ALANNA DURKIN غنی تر از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@newscred.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر