نزدیک به 1 در 4 VA کارکنان گزارش آزار و اذیت جنسی, ممیزی می گوید

واشنگتن — نزدیک به 1 در 4 کارکنان در وزارت امور سربازان بازنشسته می گویند آنها قرار گرفته اند به جنسی ناخواسته نظرات و دیگر آزار و اذیت — یکی از بالاترین سطوح در دولت فدرال و ممیزی می گوید: برگ برنده دولت است انجام شده است به اندازه کافی برای حفاظت از آنها.

در جلسه چهارشنبه مجلس شنیده و ابراز تعهد به “تغییر فرهنگ” را به این بخش بیشتر استقبال اما که آستین به دنبال بهبود خواست توسط دولت دفتر پاسخگویی می تواند تا سال 2024 به طور کامل پیاده سازی.

نمایندگان مجلس پاسخ داد که آنها در حال حاضر به صبر کنید حتی اگر این به معنی عبور از قانون به نیروی بیشتر تغییرات فوری.

“VA همان است و به عنوان چهار سال پیش” اصرار سرپرست و معاون وزیر Pam قدرت با اشاره به افزایش کمک رسانی به زنان و بهبود اعتماد رتبه بندی در و از کارکنان و بیماران به طور یکسان با توجه به داخلی های رای گیری.

گائو ممیزی گفت: آژانس منسوخ شده, آموزش ها و سیاست های یک ساختار رهبری است که باعث ایجاد تضاد منافع در بررسی آزار و اذیت شکایت و شکاف در گزارش به شکایات و دفتر مرکزی آن در واشنگتن است.

قدرت گفت: این سازمان بود که پرداختن به این موضوع اما تاکید کرد که پرسنل و رفع دیگر نیاز به پول بیشتر است. او گفت: برخی از تغییرات نمی شود و تا سال 2024 در بخشی به دلیل “هر ساعت ما صرف می گیرد به دور از مراقبت از بیمار است.”

“این یک فرایند مداوم است و ما قطعا خطاب زیادی” قدرت گفت. “ما بسیار هدفمند تلاش است.”

ابراز سرخوردگی و تعجب در مورد طولانی تاخیر تشکر. کریس Pappas که سر خانه جانبازان در امور نظارت پنل گفت: او را به قانون معرفی به اطمینان حاصل شود سریعتر عمل است. تلاش خود را به دنبال تقویت یک تماس با بالا دموکراتیک و رهبران جمهوریخواه مجلس نمایندگان و سنا جانبازان کمیته امور هفته گذشته برای سریع تر جدول زمانی.

“به وضوح کنگره نقش” گفت: Pappas, D-N. H. “وزارت امور سربازان بازنشسته است که به سادگی در حال حرکت بیش از حد به آرامی.”

در آن گزارش گائو تجزيه و تحليل داده ها از یک شایستگی سیستم های حفاظت در هیئت مدیره بررسی و یافت 22 درصد و کارکنان با تجربه آزار و اذیت جنسی بین 2014 و 2016 در مقایسه با حدود 14 درصد از کارکنان فدرال در سراسر سازمان. حدود 1 در 3 VA کارکنان گفت: آنها شاهد یک عمل آزار و اذیت جنسی.

به طور کلی حدود 26 درصد از زن و 14 درصد از نر و کارکنان با تجربه آزار در طول دو سال دوره.

در ضمن 158 آزار و اذیت جنسی موارد واصل شد از طریق VA رسمی روند در سال 2016 یک شکل به احتمال زیاد انجام نگرفته چون همه شکایت های مورد نیاز گزارش شود و به مقر. از آن زمان به بعد تعداد موارد رشد کرده است — 168 در سال 2017, قبل از رسیدن به بالا از 225 در سال 2018 است. پارسال 180 موارد ظ.

جانبازان گروه و قانونگذاران می گویند آنها نگران این شماره منعکس گسترده تر فرهنگ مشکل در VA نیز مربوط به آزار و اذیت و حمله به بیماران.

صحبت در تاخیر تشکر. ان Kuster D-N. H. نام آن را خسته کننده برای دیدن کمی تغییر و “مداوم فراگیر” تعصب در VA. “من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم که این تا حدودی به دلیل رهبری در بالای این کشور — نداشتن احترام به اعضای نظامی اما مهمتر از همه برای خدمت زنان کشور ما,” او گفت:.

تشکر. جک برگمن در میشیگان بالا جمهوریخواه در این پنل گفت که او در بر داشت آن را وحشتناک است که آزار و اذیت جنسی شکایت های ساخته شده توسط VA کارمند طول می کشد حدود 1100 روز به فرایند با توجه به VA آمار و ارقام. “سه سال به روند شکایت می کند که سیستم در حال کار کارآمد و یا به طور موثر,” او گفت:.

یک مطالعه منتشر شده توسط VA سال گذشته در بر داشت 1 در 4 زنان جانبازان با استفاده از VA مراقبت های بهداشتی گزارش نامناسب دیدگاه توسط نر و جانبازان در زمینه بالا بردن نگرانی های آنها ممکن است با تاخیر و یا دست خود را درمان. VA نیز رد تلاش های عراق و افغانستان سربازان آمریکا و گروه های دیگر برای تغییر و شعار که برخی از دامپزشکان بر این باورند منسوخ شده است و شامل زنان. که شعار اشاره به VA ماموریت برای تحقق یک وعده رئیس جمهور آبراهام لینکلن “برای مراقبت از او که باید برن جنگ و بیوه و یتیم.”

در فوریه و بازرس کل دفتر نیز گفت: این امر بررسی وزیر رابرت Wilkie بیش از اتهامات او به دنبال آسیب رساندن به اطلاعات در مورد جانباز و کنگره مشاور Andrea گلدشتاین پس از او گزارش شده است, تجاوز جنسی در بیمارستان VA. IG نقد و بررسی در حال انجام است.

“ما خارج از زمان هستند و ما نیاز به اقدام اصلاحی در حال حاضر” گفت: Rep. جولیا Brownley D-کالیفرنیا که صندلی های خانه زنان جانبازان نیروی کار.

در حالی که جانبازان به طور کلی باید به شدت مورد حمایت رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول ریاست جمهوری خود دیدگاه ها متفاوت است به طور گسترده ای توسط حزب جنسیت و سن با توجه به AP VoteCast بررسی 2018 midterm رای دهندگان. در خصوص جوانتر جانبازان و زنان به طور کلی تر بودند شک و تردید از مغلوب ساختن پیشی جستن است که در مواجه با اتهام آزار و اذیت جنسی و دریافت چندین پیش نویس deferments برای جلوگیری از رفتن به ویتنام است.

دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن متعهد شده است برای افزایش و خدمات برای زنان است.

“یک بایدن دولت نمی خواهد تحمل فرهنگ تجاوز جنسی تبدیل شده است که همه بیش از حد معمول در ارتش ما و جانباز بخش گفت:” بایدن سخنگوی جمال قهوه ای است. “به عنوان رئیس جمهور جو بایدن متعهد به سازماندهی سیاست هایی که به دنبال از بین بردن تبعیض و آزار و پرورش فراگیر تر دولت فدرال است.”

در حال حاضر حدود 10 درصد از ملت جانبازان زن هستند. در نیروهای نظامی ایالات متحده در حدود 17 درصد از کسانی که داوطلب خدمت سربازی هستند تا از حدود 2 ٪ در سال 1973.

این مقاله در نوشته شده بود توسط امید ین از آسوشیتد پرس بود و از نظر قانونی مجوز از طریق <url> ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز [email protected]

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>