نیروی دریایی را بالا دریاسالار نخواهد شد و در عین حال می گویند اگر Bonhomme ریچارد تعمیر خواهد شد پس از آتش

کشتی که سوخته برای روز در سن دیگو در این هفته پایدار است به اندازه کافی برای رفتن تحت تعمیرات اما نیروی دریایی باید تصمیم بگیرد که آیا آن را باید به سرمایه گذاری زمان و پول صرفه جویی قدیمی دهه رگ خدمات برتر افسر گفت.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday گفت: نیروی دریایی در حال راه اندازی سه, تحقیق در مورد کشتی آتش روی amphibious assault ship Bonhomme ریچارد. Gilday رفت به کالیفرنیا روز جمعه برای بازدید از کشتی است که گرفتار آتش سوزی روز یکشنبه در پایگاه نیروی دریایی سن دیگو.

“من 100% اعتماد به نفس است که ما در صنایع دفاعی می تواند با قرار دادن کشتی بازگشت به دریا” به خبرنگاران گفت:. “با این که سوال این است که باید ما را که سرمایه گذاری در یک 22 ساله کشتی ؟ و من نمی خواهید را به هر گونه پیش بینی ها تا زمانی که ما نگاهی به تمام حقایق و … ما می توانیم استدلال توصیه های زنجیره فرماندهی است.”

جزئیات بعدی: پنتاگون به نظر سلب اسامی و ضمایر جنسیتی از انتخاب تخته

Gilday گفت که او راه می رفت از طریق Bonhomme ریچارد به ارزیابی خسارت که به نام او گسترده است. این شامل برق ساختاری و آسیب های مکانیکی.

از سه تحقیقات نیروی دریایی دریا سیستم های فرماندهی را در مسائل ایمنی. این Naval Criminal Investigative Service را بررسی خواهد کرد و با هر گونه تخلفات گفت و دستور بررسی خواهد شد نگاه کنید که آیا روش را در جای خود و به دنبال.

“اشتباه نکنید ما به دنبال حقایق آنچه در اینجا اتفاق افتاده بود با خودمان صادق و ما پس از آن را به عنوان یک نیروی دریایی” Gilday گفت. “قصد من این است که برای تحقیقات به دسترس ساخته شده است به هنگامی که آنها به پایان رسید.”

در پی آتش سوزی کشتی, در سراسر ناوگان در حال حاضر دستور داده شده است به مطمئن شوید که آموزش و تجهیزات در محل هستند برای مبارزه با مشابه آتش سوزی. Gilday گفت: این سرویس نیز نگاه کنید که چگونه آن انسانهای کشتی های تحت تعمیر و نگهداری برای اطمینان از آنها به اندازه کافی بهانه برای مقابله با بحران.

“با توجه به این واقعیت است که کشتی است که در یک نقطه خاص در تعمیر و نگهداری و تجهیزات خاص می تواند غیر قابل جراحی بوده است از نظر تجهیزات آتش نشانی, ما نیاز به رفتن را از طریق این فروشگاه تمام آن را دریافت و درک درستی از اینکه آیا یا نه ما باید حق آن را” پارسی گفت. “و اگر نه چگونه ما به سرعت تنظیم در سراسر ناوگان به مطمئن شوید که آن اتفاق نمی افتد دوباره.”

حدود 85 ملوانان زندگی در Bonhomme ریچارد هنگامی که آتش آغاز شد و حدود 165 کشتی 1000 نفر خدمه بودند پردازنده در آن زمان است.

عقب Adm. فیلیپ Sobeck, اعزامی اعتصاب گروه 3 فرمانده گفت: این هفته که amphib آتش سیستم سرکوب نمی شد در زمانی که آتش آغاز شده است. نیروی دریایی سطح نیروی اقیانوس آرام مقامات نه در پاسخ به سوال در مورد اینکه آیا عمل استاندارد هنگامی که کشتی تحت تعمیر و نگهداری است.

پارسی ستایش صدها نفر از آتش نشانان که مبارزه قهرمانانه شب و روز برای خاموش کردن این آتش سوزی آغاز شده است که در پایین محموله نگه دارید و به سرعت گسترش در سراسر رگ. در بار متوسط در کشتی افزایش یافت به عنوان بالا به عنوان 1200 درجه.

یکی پشت سر هم هوا رفت و برگشت به کشتی برای مبارزه با آتش سوزی در حداقل هفت بار.

“او بسیار افتخار از آنچه او انجام داد و کار تیمی بود که درگیر با این تیم که قرار بود به مبارزه با آتش” Gilday گفت. “… [این] یک محیط که در آن شما واقعا می تواند تنها دو پا در مقابل از شما. هیچ روشنایی آن عمیق و سنگین دود.

“اگر هر کسی هر گونه شک و تردید در مورد این نسل از ملوانان و سربازان و سربازان و تفنگداران دریایی” او افزود: “حداقل به نظر من باید آن را به سرعت قرار داده و به استراحت توسط قهرمان شجاع اقدامات کسانی که ملوانان و فدرال آتش نشانان طی پنج روز.”

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید @ginaaharkins.

مرتبط با:آتش سوزی در Bonhomme ریچارد در حال حاضر نیروی دریایی می گوید:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>