نیروی دریایی را بالا دریاسالار منزوی پس از COVID-19 قرار گرفتن در معرض; گارد ملی رئیس تست مثبت

دو مقام نظامی ایالات متحده رهبران در حال حاضر در قرنطینه پس از یک آزمایش مثبت برای این بیماری ناشی از رمان coronavirus و یکی دیگر در معرض یک از اعضای خانواده با این بیماری است.

رئیس عملیات نیروی دریایی Adm. مایک Gilday است که هزینه های این هفته قرنطینه پس از تماس با یکی از اعضای خانواده که تست مثبت برای COVID-19 یک وزارت دفاع گفت: یکشنبه شب. Gilday را آزمایش کرده است منفی ها برای این بیماری خواهد شد اما جدا باقی می ماند این مقام گفت.

CNO بود حاضر نیست در جلسه روز شنبه در کاخ سفید با دیگر ستاد مشترک و چند تن از اعضای کابینه.

مرتبط: مواد مخدر, قاچاقچیان, مارس آغاز شده COVID-19 شیوع روی عرشه ناوشکن SecDef می گوید:

رئیس گارد ملی ژنرال جوزف Lengyel همچنین آزمایش مثبت برای COVID-19 روز شنبه با توجه به رسمی. یک تست دوم Lengyel در زمان همان روز برگشتم منفی رسمی اضافه و به طور کلی انتظار می رود که تحت یک سوم آزمون صبح روز دوشنبه “خود را به تایید منفی وضعیت.”

روشن نیست که COVID-19 آزمون اجرا شد Lengyel, اما برخی از آنها شناخته شده برای تولید منفی کاذب. یک مارس برگه از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری هشدار می دهد کسانی که تحت یک زمان واقعی تشخیص پنل برای COVID-19 که برخی از بیمارانی که تست منفی برای این ویروس می تواند آن را داشته باشد.

خبرگزاری بلومبرگ گزارش روز شنبه که Lengyel آموخته های خود را تست مثبت فقط جلوتر از شنبه در کاخ سفید جلسه پس از مصرف سریع COVID-19 تست.

از جمعه نظامی بود 5,171 تایید موارد COVID-19 در میان آن لباس پرسنل. دو سرویس اعضای یک نگهبان ملی و ملوان فوت کرده اند از این بیماری است. بیش از 110 نیروهای بستری شده اند.

نیروی دریایی دیده است در بسیاری از موارد در تمام شاخه نظامی با بیش از 2100 ملوانان تست مثبت برای COVID-19. حدود نیمی از این موارد بوده است در میان خدمه این ناو هواپیمابر تئودور روزولت.

که تمام خدمه در حال حاضر تست شده برای بیماری و نیروی دریایی است و پس از متوقف گزارش تعداد موارد مثبت در میان اعضای آن است.

عکس از روز شنبه جلسه ای در کاخ سفید نشان داد اعضای ستاد مشترک نشسته و بدون هر گونه اجتماعی فاصله اقدامات در کابینه ، هیچ کس عکس — از جمله ژنرال و افسران جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر دفاع علامت Esper — با پوشیدن ماسک.

پنتاگون کارگردانی کرده است تمام نیروهای خود در سراسر نظامی به پوشیدن ماسک اجتماعی فاصله اقدامات امکان پذیر نیست.

— Gina Harkins را می توان در رسید [email protected] او در توییتر دنبال کنید در @ginaaharkins.

ادامه مطلب: آنچه شما نیاز به دانستن در مورد نظامی جدید در صورت پوشش سیاست

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 Military.com. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>