نیروی دریایی سگ کار اهدا خون برای صرفه جویی در نیروی هوایی سگ همکار

هنگامی که یک نیروی هوایی سگ کار درد و رنج گرما آسیب در عربستان سعودی مورد نیاز انتقال خون, او آن را از یک نیروی دریایی سگ به نام ارتش در آنچه که مقامات در حال مکالمه با یک مشترک خدمات نجات بخش تلاش کنند.

Cvoky و 120 پوند Belgian Malinois بود با عجله توسط هلیکوپتر از شاهزاده سلطان پایگاه هوایی به کویت اردوگاه Arifjan در اوایل این ماه و پس از آن درجه حرارت به حدود 110 درجه-یک برنامه به طور بالقوه تهدید کننده زندگی وضعیت — ارتش گفت: در دو اظهارات اخیر.

“او به نظر نمی رسد مانند خود” در طول یک رویداد آموزشی در ژوئن 9, گفت Cvoky را کنترل نیروی هوایی افغانستان ، ژوئن ریس در یک بیانیه چند روز پس از حادثه. “ما با عجله او را به پزشکی چادر.”

در سال های اخیر راش از گرما آسیب های میان نیروهای — برخی از کشنده — گرفتار است نظامی که سال گذشته شاهد آن کاهش برای اولین بار در چنین مواردی در پنج سال. هنوز بیش از 2000 سرباز دچار گرمازدگی در سال 2019 و برخی از 500 تا به حال غش در اثر گرما نظامی گزارش گفت: در ماه آوریل است.

نیروی هوایی افغانستان ، ژوئن ریس نشسته با نظامی خود را سگ کار شریک Cvoky در کویت در ژوئن 16 سال 2020 است. تیم بازدید کویت به دنبال درمان پس از Cvoky دچار گرما آسیب است. ( ارتش آمریکا گارد ملی عکس توسط Sgt. ترور کالن)

در عربستان پایگاه هوایی 5 ساله Cvoky درمان شد درست مثل یک انسان خواهد بود-گرفته شده از گرما و خنک با یخ گفت: مسلح ، والنتینا Merola یک افسر بهداشت وجود دارد در یک بیانیه صادر شده در هفته گذشته.

در حالی که مشترک برای هر دو انسان و کانین در طول داغتر ماه در خاورمیانه و گرما آسیب می شدید و پایدار عواقب برای سگ مانند خونریزی داخلی گفت: سروان ، جان دریک دامپزشک مسئول در کویت.

“بسیاری از سگ است که رسیدن به درجه حرارت بالا مانند این یکی را نه زنده ماندن” دریک گفت. “ما بسیار خوش شانس بودند [Cvoky آسیب] گرفتار شد به سرعت … درمان داده شد حق دور و ما قادر به medevac سگ.”

UH-60 Black Hawk از 1 به طور کلی حمایت از حمل و نقل هوایی از گردان 189th حمل و نقل هوایی هنگ پرواز کرد او را به کویت پایه بود که نزدیکترین تسهیلات لازم با دامپزشکی متخصصان است. حمل و نقل هوایی واحد ارتش بخشی از وظیفه نیروی اسپارتان شامل سربازان گارد ملی از ایندیانا و مونتانا.

“این برای اولین بار در آمریکا انجام یک کشور بین المللی انتقال از یک سگ کار” گفت: رئیس استوار 3 برت میلتون خلبان در فرمان.

در حالی که هلی کوپترها در حمل و نقل اعضای ارتش 994th پزشکی جدا شدن (دامپزشک خدمات) در کویت آماده برای انتقال خون و سروان. ملودی Mullin سمت راست پیدا دهنده با مناسب نوع خون — نیروی دریایی سگ به نام ارتش است.

“ما در آمد و او اهدا یک پاینت خون برای سگ نیاز” گفت: او مربی نیروی دریایی افسر 2 کلاس سرم Tamez. “آن را احساس می کند واقعا خوب است برای کمک به یکی از خود ما است.”

دریک اعتبار Cvoky را هندلر با به رسمیت شناختن نیاز به عمل سریع. که در اوایل شناخت و همچنین به عنوان مشترک سرویس کار تیمی کمک به چه Kimbrell به نام “داستان موفقیت.”

“Cvoky کاملا به خودش گفت:” ریس کنترل خود با 378th اعزامی نیروهای امنیتی اسکادران که مستقر با سگ از تپه پایگاه نیروی هوایی ایالت یوتا است. “در حال حاضر او فقط استراحت و لذت بردن از زندگی. این قطعا یک پایان خوش.”

در شاهزاده سلطان پایگاه هوایی که در آن نیروهای مستقر در اواخر سال گذشته برای اولین بار در بیش از یک دهه با توجه به افزایش تنش ها با ایران کار سگ هستند “اولین خط دفاعی گفت:” Tech Sgt. اریک هرناندز اسکادران لانه استاد.

Cvoky شده است در خدمات برای بیش از سه سال این اولین استقرار نیروی هوایی گفت. متاسفانه این دومین گرما آسیب است.

“بیش از احتمال آن را دوباره اتفاق می افتد به طوری که یک بار او را درمان و بازگشت سالم در کویت او به بازگشت به ایالات متحده که در آن او را از ارتش بازنشسته,” هرناندز گفت.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 ستاره و راه راه. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>