نیروی دریایی آزمایش برنامه ای است که آسیب رساندن به Orcas واشنگتن مقامات دولتی می گویند

نیروی دریایی ارتش از تست برنامه به نظر می رسد که رهبری به روال تصویب رسید در یک دیوار از مخالفت واشنگتن با فر

توسط ENSANEDIROOOOOOZ در 10 مرداد 1399

نیروی دریایی ارتش از تست برنامه به نظر می رسد که رهبری به روال تصویب رسید در یک دیوار از مخالفت واشنگتن با فرماندار دادستان کل و سازمان های دولتی به دلیل آسیب بالقوه به خطر انداخته orcas در واشنگتن بود ،

این برنامه در حال ارزیابی توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی (NOAA) است که تعیین اثرات از نیروی دریایی را پیشنهاد تست به "اغماض" است و پیش نویس نهایی قانون برای اجرای برنامه.

نیروی دریایی در حال کار با آن تنظیم کننده برای ایجاد تغییرات در برنامه -- اگر چه آن ممکن است به دور از روشن.

برنامه ریزی تمرینات نظامی طیف وسیعی از تست اژدر شلیک پرتابه از یک تفنگ به دریا در هفت برابر سرعت صوت به خلبانی معدن-تشخیص زیراب هواپیماهای بدون سرنشین استقرار زیر آب سونار و انفجار تا 1000 پوند بمب در دریا. هفت سال برنامه آغاز خواهد شد در ماه نوامبر خواهد بود و انجام شده در سراسر یک منطقه وسیع از شمال کالیفرنیا به آلاسکا از جمله Puget صدا و بیرونی سواحل واشنگتن است.

هیچ جنوب ساکن orcas هستند پیشنهاد می شود مجاز به کشته شدن تحت برنامه. اما هزاران نفر از دیگر پستانداران دریایی خواهد بود معرض اصطلاح سطح آزار و اذیت را پوشش می دهد طیف گسترده ای از اختلال و آسیب و از جمله مرگ است.

جنوب ساکنان را تحت تاثیر قرار سطح B اختلال است که می تواند تداخل با شکار خود را تغذیه معاشرت و پرورش است. نیروی دریایی افزایش یافته و برآورد آن در یک تجدید نظر تشکیل پرونده در ماه دسامبر گذشته از تعداد بار جنوب ساکنان خواهد بود معرض سطح B اختلال توسط این برنامه از دو بار در سال به 51 بار در سال است.

انواع پستانداران دریایی در واشنگتن از مهر و موم به humpbacks, خاکستری, نهنگ ها و بیشتر نیز می شود نزدیک به 2 میلیون بار به سطح B اختلال در طول زندگی از این برنامه با توجه به نیروی دریایی تخمین می زند.

فرماندار و می خواهید نمایندگی NOAA را به ارزیابی خود از تاثیر ناچیز و به عنوان سمبل محدودیت های جدید در این برنامه در نظر گرفته شده به طور قابل توجهی کاهش احتمال آسیب به orcas و دیگر پستانداران دریایی.

تصویب برنامه تست به عنوان نوشته شده بود "ناخالص غفلت" از NOAA مدیریت وظایف اداره دولتی مدیران گفت: در نامه ای مشترک فرستاده جولای 16 به NOAA از واشنگتن گروه از ماهی ها و حیات وحش, اداره منابع طبیعی, Puget صدا مشارکت دفتر امور خارجه از تفریح و حفاظت فرماندار از ماهی قزل آلا, بازیابی و کمیسر اراضی عمومی هیلاری فرانتس.

در خود نامه ارسال شده جولای 17, رژیم صهیونیستی. جی Inslee اظهار داشت: نیروی دریایی نیاز به یک "قوی تر اجتناب و کاهش استراتژی" برای تست برنامه برای حفاظت از پستانداران دریایی و به ویژه ساکنان جنوب به "به طور چشمگیری کاهش تعداد اتفاقی طول می کشد."

یک "را" یک آسیب رساندن به حیوانات رخ می دهد که در این دوره از فعالیت های تایید شده توسط مقامات فدرال متهم تحت قانون حفاظت از پستانداران دریایی و گونه های در معرض خطر در قانون حفاظت از پستانداران دریایی و تهدید حیات وحش است.

کیت Goggin سخنگوی NOAA گفت: در یک ایمیل که نیروی دریایی این برنامه تا حد زیادی ادامه فعالیت تحت قوانین تصویب شده در سال 2015-با علاوه بر این از برخی از جدید آموزش و تست فعالیت است.

کاهش و نظارت توسط نیروی دریایی است که "انتظار می رود به منظور کاهش اثرات سوء به پستانداران دریایی" Goggin اضافه شده است. آژانس خواهد بود با توجه به نظرات دریافت شده در طول در حال حاضر به این نتیجه رسیدند دوره نظر عمومی از جمله از مقامات دولتی به عنوان آن می نویسد: حکومت نهایی, او گفت:.

نیروی دریایی است که با داشتن "بحث فعال" با تنظیم کننده برای تعیین اگر هر چیزی می تواند انجام شود به کاهش بیشتر اثرات بالقوه به ساکنان جنوب گفت: جولین استنفورد محیط زیست, امور عمومی متخصص برای نیروی دریایی منطقه شمال غرب.

"نیروی دریایی است که کاملا آگاه از چالش های مواجه شده توسط جنوبی ساکن نهنگ قاتل در نتیجه از بسیاری از فعالیت های انسانی و تمرکز تلاش های قابل توجهی در اجتناب و یا به حداقل رساندن اثرات بالقوه بر روی گونه ها در برنامه ریزی برای آن در دریا فعالیت در سراسر منطقه" استنفورد گفت: در یک ایمیل.

در طول در دریا فعالیت های نیروی دریایی استخدام انواع اقدامات برای کاهش اثرات بالقوه بر روی تمام گونه های دریایی دانشگاه استنفورد گفت.

کسانی که شامل ارسال lookouts به سازمان دیده بان برای پستانداران دریایی با استفاده از تشخیص صوتی دستگاه به گوش خود را برای حضور فعال کردن یا خاموش کردن سونار اگر پستانداران دریایی هستند دیده می شود و مراقب باشید که در هنگام سفر برای جلوگیری از اعتصاب کشتی, او گفت:.

که به اندازه کافی خوب نیست Inslee و سازمان های دولتی اعلام کرد.

نیروی دریایی پیشنهاد خروج از منطقه در اطراف ساکنان جنوب برای عملیات نیروی دریایی کوچکتر از آنچه دولت قانون نیاز دارد و حتی برای تماشای نهنگ.

فرماندار می خواهد بزرگتر منطقه ممنوعه در اطراف نهنگ و همچنین فصلی محدودیت در استفاده از سونار در نخست نهنگ قاتل تغذیه مناطق و روش های بهتر در محل به تشخیص زمانی که orcas در حال حاضر.

فرماندار در حال حاضر نگرانی بیش از برنامه در نسخه های قبلی در نظر گرفته شده در طول بررسی های زیست محیطی در سال گذشته از جمله امکان رگ اعتصابات و قرار گرفتن در معرض از پستانداران دریایی به سونار.

جنوب ساکن orcas در حال مبارزه برای بقا است. عدم مناسب ماهی قزل آلا اختلال توسط قایق ها و کشتی سر و صدا و آلودگی سه تهدیدات اصلی دانشمندان شناسایی نهنگ قاتل بقا.

در علاوه بر این به مسائل Inslee مطرح آژانس دولتی مدیران اظهار داشت: تجهیزات نیروی دریایی در نظر دارد به استفاده از ضد زیردریایی تمرینات بسیار بلندتر و بیشتر به طور بالقوه مخرب بیش از دیگر طیف وسیعی از قابل قبول و نیاز به نزدیک در نظر گرفتن اثرات آن است.

خسارت تجمعی از تمرینات نظامی نیز نامناسبی در نظر گرفته شده آژانس مدیران گفت.

برنامه تخمین زده است که به تحمیل اختلال و سطوح مختلف از سطح پایین آسیب در 68% جنوبی جمعیت ساکن با توجه به نیروی دریایی تخمین می زند. این اثرات تجمعی در بسیاری از نهنگ ها برای سال های بسیاری می تواند باعث نهنگ به ترک خانه خود را آب و کلیدی جستجوگری مناطق و حتی به طور دائم آسیب orcas' شنوایی آژانس مدیران گفت.

نیروی دریایی پیشنهاد به استفاده از lookouts به تشخیص حضور نهنگ ها نیز ناکافی است, آژانس مدیران اظهار داشت: به دلیل orcas و دیگر پستانداران دریایی هستند بنابراین به ندرت در سطح. به گفته مقامات نیروی دریایی باید با تکیه بر زمان واقعی سیستم های هشدار برای تشخیص حضور نهنگ ها مانند کسانی که مورد استفاده توسط واشنگتن کشتی.

حتی که دور از کامل است که برخورد دولت کشتی با یک نهنگ کوهان دار نشان داد در اوایل این ماه.

دادستان کل باب فرگوسن لعنتی تست برنامه های خود را در نامه ای به NOAA هفته گذشته است. در حالی که برخی از این برنامه در ادامه از گذشته فعالیت زیراب جنگ و سونار تست را دریافت نمی, نگاه سخت آن را باید از NOAA فرگوسن گفت که مخالفت آژانس پیدا کردن از تاثیر ناچیز بود خودسرانه و هوس باز و نقض اداری روش عمل می کنند.

آژانس هم نیست به اندازه کافی در نظر گرفتن اثرات سر و صدا از Growler overflights فرگوسن گفت که نیروی دریایی به تازگی مجاز جداگانه ای اقدام به افزایش 33٪.

برخی از نهنگ قاتل دانشمندان گفت: آنها وحشت زده در نظامی برنامه تست به خصوص با توجه به کوچک و شکننده جنوبی جمعیت ساکن در حال حاضر در تنها 72 حیوانات کمترین جمعیت در 40 سال است.

دبورا Giles, علم کارگردان و مدیر پژوهش برای سازمان های غیر انتفاعی وحشی نهنگ قاتل گفت: آن را می سازد هیچ حس به او که آزار و اذیت متعهد توسط نیروی دریایی با سونار و زیر آب, مواد منفجره دارای همان طول می کشد او مجاز است اهدای مدفوع در حالی که بی سر و صدا دست خوش پیشامد میشه دور از نهنگ برای تجزیه و تحلیل در تحقیق او انجام برای UW مرکز برای حفاظت از زیست شناسی.

"پتانسیل برای آسیب بیش از حد بزرگ است به شرط بندی بر روی یک جمعیت کوچک از حیوانات" جایلز گفت. "این چیزی است که فقط دیوانه است NOAA تعیین شده این یکی از بحرانی ترین حیوانات در خطر انقراض و برای آنها می گویند این فعالیت ها را ناچیز تاثیر چیزی درست نیست و نیاز به دانستن است که."

یک پست در مورد تست برنامه های غیر انتفاعی وب سایت کشیده شده خشم او گفت:.

کن Balcomb مدیر مرکز نهنگ تحقیقات که آهنگ جنوبی ساکن تولد و مرگ و میر برای NOAA گفت: نیروی دریایی نیست کافی خطاب به سطح پیشنهادی اختلال.

"تمام چیزی که فقط لرزان و بر این باورند که آنها هر گونه ایده چقدر آسیب آنها در حال رفتن به انجام" Balcomb گفت.

این مقاله نوشته شده توسط Lynda V. Mapes از سیاتل تایمز بود و از نظر قانونی مجوز از طریق تریبون محتوای آژانس از طریق صنعت شیرجه ناشر شبکه. لطفا همه سوالات به صدور مجوز legal@industrydive.com.

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 سیاتل تایمز. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب