نیروی دریایی می گوید مهر به حذف نیزه سه شاخه از کتاب در مورد سگ قهرمان در بن لادن حمله

این مقاله توسط جیمز کلارک در ابتدا در ظاهر وظیفه و هدف های دیجیتال اخبار فرهنگ و انتشار اختصاص داده شده به ارتش و مسائل جانبازان.

نه سال پیش را Chesney کردم غیر منتظره تماس: او برای گرفتن سگ خود را و سر به ویرجینیا بلافاصله.

آنچه آمد بعد شد هفته از جامع آموزش به عنوان مهر و موم نیروی دریایی و نظامی خود را سگ کار قاهره آماده برای یکی از مهم ترین عملیات خاص در تاریخچه: عملیات نیزه نپتون. توسط مه 2, 2011 در قاهره و Chesney بر روی زمین بودند در ابوت آباد پاکستان در این حمله که به کشته شدن اسامه بن لادن است.

نه سال بعد در آوریل 21, Chesney انتشار کتاب خاطرات خود ، هیچ سگ معمولی نیست. همكاري با جو لیندون کتاب قاب به عنوان یک ادای احترام به اپراتورهای Chesney خدمت در کنار او در طول 13 سال فعالیت حرفه ای در نیروی دریایی و به قاهره Belgian Malinois که پیوست او در حمله بن لادن.

اما همان روز که هیچ سگ معمولی منتشر شد, نیروی دریایی با ارسال نامه ای به ناشر St. martin’s Press, گرفتن شماره با استفاده از آن نیروی دریایی ویژه جنگ نشان, همچنین شناخته شده به عنوان یک مهر و موم trident در پوشش به عنوان قهوه و یا می میرند اولین گزارش در تاریخ 1 مه.

یک کپی از این نامه ارائه شده به وظیفه و هدف توسط Chesney کسب و کار, شریک, علامت Semos سابق مهر و موم و یک تهیه کننده و نویسنده با برچسب رزرو.

“این کتاب به نظر می رسد به مهر و موم نیروی دریایی’ trident نشان بر روی جلد. شما ممکن است آگاه باشید که نیروی دریایی ایالات متحده به حقوق علامت تجاری در این insignia” می خواند این نامه است. “بر این اساس ما درخواست که نیزه سه شاخه شامل نمی شود بر روی جلد کتاب آینده.”

هر چند ناشر به توافق حذف عصای سه دندانه درخواست ملاقات با مقاومت از هر دو Chesney و Semos. Chesney کاهش یافته است به نظر برای این مقاله هر چند Semos ارائه یک تصویر از یک ایمیل که Chesney ارسال در پاسخ به نیروی دریایی نامه.

“من خودم را به دست آورده حق پوشیدن trident پس از اتمام جوانه های آموزشی در کلاس 246 و در حالی که من سگ قاهره قادر به به طور رسمی کسب یک نیزه سه شاخه او را به ضرب گلوله در حین انجام وظیفه در یک NSW عملیات در حالی که حفاظت از تیم ما” Chesney نوشت: در مارس 1 ایمیل.

“من درخواست برای استفاده از نشان در سفارش به افتخار سگ من بود که در نیروی دریایی ارتش مشغول به کار سگ و به من بگویید که دریافت DoD تصویب قبل از انتشار” Chesney اضافه شده است.

با وجود Chesney درخواست که کتاب خود اجازه داده می شود به نگه داشتن trident, نیروی دریایی حاضر به تکان دادن. در مه 6, Chesney دریافت ایمیل زیر پاسخ از مایکل Badagliacca در دفتر تحقیقات نیروی دریایی که نظارت بر خدمات علائم تجاری:

ما آگاه هستند از اعتبار خود را به عنوان یک مهر و موم و قهرمانانه تلاش های قاهره. نیروی دریایی قدردانی خود را از خدمات و حمایت از قاهره قابل توجه ، ما می دانیم که نیت شما محترم اما بسیاری از بازیگران بد تلاش برای تجاری در مهر و موم’ نام خوب. به عنوان شما می توانید درک که نیزه سه شاخه است مقدس به مهر و موم و به همین دلیل آن است که سیاست را به محدود کردن استفاده از آن به نیروی دریایی-حمایت از فعالیت های. ما فکر می کنیم قاهره, داستان های باور نکردنی و الهام بخشیدن به دیگران حتی بدون عصای سه دندانه بر روی جلد. ما برای شما آرزوی بهترین موفقیت با کتاب است.

قبل از انتشار Semos گفت: وظیفه و هدف که این کتاب تحت یک “فوق العاده طاقت فرسا” فرآیند غربالگری از طریق وزارت دفاع به طول انجامید که نزدیک به یک سال و نیم تا اطمینان حاصل شود که هیچ چیز از آن ساخته شده به چاپ است که می تواند به خطر اندازد عملیاتی امنیتی است.

این نیروی دریایی نامه همه بیشتر غیر منتظره به خصوص پس از آن آمد راست به عنوان کتاب منتشر شد.

“آنها منتظر تا زمانی که ما تاریخ انتشار به ارسال آن متوقف و دست بردارد — که نگران به من در یک دسته از جبهه” Semos گفت.

نیروی دریایی به بخشی از آن می گوید که آنها هرگز صادر شده “متوقف و دست بردارد نامه” اما “آموزشی و اطلاع” را به معنای کتاب ناشر آگاه باشید که آنها با استفاده از یک علامت تجاری نماد با توجه به دیوید اسمالی یک سخنگوی دفتر تحقیقات نیروی دریایی که نظارت بر خدمات علائم تجاری.

“این مهم است که توجه داشته باشید که نیروی دریایی علامت تجاری و صدور مجوز دفتر مکاتبات به ناشران نیست و بس و دست برداشتن نامه” اسمالی گفت: وظیفه و هدف. “آن آموزشی است اطلاع در مورد نیروی دریایی حقوق علامت تجاری. در این نامه قصد بود به دفاع نیروی دریایی حقوق علامت تجاری و آموزش این ناشر است که مهر و موم نیزه سه شاخه است که نمادی از احترام و صداقت و به خودداری از استفاده از آن را در کتاب را پوشش می دهد برای بازاریابی و یا اهداف تزئینی.”

“نیروی دریایی علامت تجاری و صدور مجوز دفتر مسائل چند اطلاع از حقوق نامه در هر ماه با توجه به استفاده از مهر و موم نیروی دریایی trident, کلمات نیروی دریایی ایالات متحده و دیگر علامت تجاری نقض حقوق بشر که آن را می یابد و یا هشدار به” اسمالی ادامه داد. “برای اکثر شرکت ها و ناشران و کاربران تطابق زمانی که آنها دریافت نامه های آموزشی.”

برای کسانی که پشت هیچ سگ معمولیبخشی از سرخوردگی خود را این است که این نماد استفاده شده است در آثار مشابه.

“درک من از علامت تجاری اجرای آن را به طور مداوم در سراسر هیئت مدیره” Semos گفت. “آن را به جستجو در گوگل کتاب در مورد مهر و موم نیروی دریایی و بسیاری از آنها با استفاده از نیزه سه شاخه.”

حتی گذرا جستجو برای “Navy SEAL کتاب” می کشد تا دوازده نمونه است.

از کتاب های اشاره شده در بالا اسمالی گفت: وظیفه و هدف که آنها “نمونه هایی از چرا نیروی دریایی تصمیم گرفت در پاییز سال 2019 از آن زمان برای رسیدن به بسیاری از ناشران.”

“این کتاب منتشر شد قبل از نامه های آموزشی توزیع شد,” او ادامه داد. “نیروی دریایی درخواست کرده است که در حال حاضر و آینده چاپ از این کتاب را شامل نمی شود عصای سه دندانه بر روی جلد. ما باید با دریافت تاییدیه از چندین ناشران رضایت و شناخت یکپارچگی مهر trident.”

این که آیا تغییر پوشش خواهد شد که یک مالی تاثیر Semos گفت: او با اعتماد به نفس “وجود خواهد داشت.”

“وجود دارد رفتن به, بدون شک از دست دادن اینجا, اما ما نمی توانیم این رقم به این دلیل که ما فقط نمی دانم آنچه در آن خواهد بود” Semos گفت.

“تمام این افراد را دیده جلد کتاب با نیزه سه شاخه در آن در حال حاضر زمانی که آنها به یک کتابفروشی به عنوان مستند کاسته است و یا رفتن به آمازون برای خرید کتاب آنها دنبال آن هستید در یک های مختلف جلد کتاب” او ادامه داد. “و بنابراین در راه آن می تواند منجر به بسیاری از سوالات: آیا نیروی دریایی پشتیبانی نمی این ؟ آیا نیروی دریایی را پشتیبانی نمی کند خواهد شد ؟ وجود دارد چیزی اشتباه است با سابقه خدمات — که البته وجود ندارد, او تا به حال یک نمونه ضبط و بدیهی است که شرکت در یکی از بزرگترین عملیات خاص در تاریخ است.”

مقالات بیشتر از وظیفه و هدف:

نمایش مقاله کامل

کپی رایت © 2020 وظیفه و هدف. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش, بازنویسی و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>